StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 23:19:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Novinky/změny Bnet2.0
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 10:07:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Předem bych rád poznamenal, že mi přijde dosti smutné, že si my - Evropané - musíme číst us.battle.net, abychom se dozvěděli plány Blizzu ohledně bnetu. Tak trochu lituju, že tenkrát ti Američtí sedláci porazili Imperiální armádu -> docela bych jim v poslední době přál tu pozici "Spojené kolonie Americké", ono by to té americké aroganci dosti prospělo. A přitom, kdyby se USA za války (WW) vychytrale nedržely doma a nebohatly na válce (prodávaly vojenský materiál a neskutečným způsobem to napumpovalo jejich ekonomiku), tak dnes nejsou tam, kde jsou. No, co - berte to s nadázskou -> to víte, moje zhrzená Německá pýcha .. :lol: :mrgreen: Ale tohle vlastně můžu říci bez nadászka - je to holý fakt -> je smutné, že k nám NAŠE děti chovají tak arogantně -> kdybychom tu jejich domovinu nanašli a kdyby se tam část naší populace neodstěhovala, tak mají dneska prd! Taková zrada :lol:

No - dosti k útokům na USA ze strany poraženého Němčoura :D

Pročítal jsem tak naše forum (EU), když v tom někdo odkázal na jeden blog na US foru - je to určitě zajímavé čtivo. Líbí se mi, že v článku radí hráčům - ale hlavně jsou tam některé záležitosti, které jsem tedy nevěděl a na EU foru se je člověk od "Blues" nedozví.

Mezi ty klíčové změny/plány určitě patří:

1, Do konce roku 2010 vyjde nový patch, který bude zahrnovat teamovou/klanovou podporu, klasické turnaje, na které jsme zvyklí z W3 (u SC:BW asi byly také, že?) P.S. Zajímavé, že o slíbených chat rooms nikdy nikde už nepadlo slovo :lol:
2, Jakmile se stane bod č. 1 -> spustí to reset ladderu a Season no. 2
- arch. hráčům zůstanou, a již nebudou muset hráči odehrát 5 úvodních zápasů -> systém bnetu je tak skvělý, skvostný .. bla bla, že mu bude stačit jediný umistovací zápas a ihned bude vědět, kde je vaše místo
3, přidájí se dvě nové ligy -> Master a GrandMaster
- Master liga bude pro několik málo % top diamond hráčů (5%?)
- GrandMaster bude pro TOP200 hráčů v daném regionu (Tato liga bude "veřejná", tedy ji všichni hráči budou moci sledovat)
4, V Season 2 přibude několik možností v profilu (Abychom viděli, jak svělí jsme byli v Season 1)

Co si myslíte o těchto plánech?


Za sebe:
- rozhodně se mi líbí plán na nové ligy
- reset je samozřejmost (až s udivem jsem se pri cteni eu fora dozvedel, kolik hraců tam whinuje a vyhrozuje ... "Jestli bude reset ladderu, koncim!" atd - to ti "hraci" vazne jeste nehrali hru od Blizzu? A pokud ne, tak vazne cekaji, ze se e-sports hra bude chovat dle jejich nesmyslnych pozadavku?
- z čeho mám ovšem trochu strach je ten jeden plac. zápas ... vzhledem k tomu, že ten systém je sice kvalitní .. ovšem potřebuje dost odehraných zápasů na správné posouzení urovně ... trochu se obávám, jak to bude vypadat... Sice si systém bude pamatovat náš skrytý rating (aspon tak jsem to nějak pochopil) .. ale přesto - jeden zápas mi přijde málo. Nerad bych se zase škrábal z bronzu do platiny :lol:
- a na závěr - smutně jsem při čtení hledal zmínku o chat rooms .. škoda. By mi zajímalo, kolik jim ten Facebook zaplatil, že z klasicke komunity na chat rooms udělali facebook (který tak nesnáším)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Novinky/změny Bnet2.0
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 10:27:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
O hodně věcech, co píšeš se mluvilo na Blizzconu a někde tady na foru jsem to již psal. Něco je ale nové i pro mě. Každopádně o Chatrooms na Blizzconu mluvili a tam řekli, že budou do konce roku.

Co se resetu ladderu týče... zde jde jen o umístění v žebříčku ne? Statistiky se mazat nebudou, tedy doufám. Skrytý rating zůstane, to říkali i na Blizzconu a hra Vás umístí do Vaší předochozí ligy v které jste končili. Pokud k tomu dají ještě jeden rozřazovací zápas, tak bych si tipnul, že půjde jen o upřesnění, jestli hraješ stále stejně.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Novinky/změny Bnet2.0
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 10:41:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Jumbik píše:
..


Jo,jo - na BlizzConu o tom mluvili. Jen je prostě smutné, že pak to postnou na jijich forum a nám se prostě nic vědět nedá. Přitom to zabere 5 sec .. ctrl+c ctrl+v. Na BlizzCon se hodně lidí nedostane.

Děkuji za informaci ohledně chatrooms, to v tom blogu nebylo. Takže to určitě vyjde s tím novým patchem resp. se Season 2 na konci roku. Paráda.

Jasně, reset ladderu - klasicky tak, jak ho známe. Ale to, že nás systém hodí vlastně po jednom zápasu do stejné ligy .. nemůžu si pomoci .. připadá mi to neštastné a vlastně k ničemu. To je potom takový reset, nereset. Jediná změna bude, že budu mít v aktuální sezone W/L 0:0 ale jinak nic. Já bych to prostě zresetoval a ať si každý začně pěkně znova. Nová sezona, nový ladder. Zahraj 5 zápasů na umístění a pak se ukaž. Kdybych to srovnal s W3 ... jejich planovany system by odpovidal tomuhle. Teď máš lvl 25 .. zresetuje se ladder a tebe to po jednom zapase hodi zase na lvl 25 (jasně system fungoval jinak.. ale v zasade si myslim, ze se da prirovnat .. proste lvl misto divize/ligy. Proste po resetu kazdy zacal od znova. Ze byl nekdo lvl 40 neznamenalo, ze v dalsi sezone bude zase. Tady se proste nic nezmeni, jen budete mit skore 0:0. Ale co - ono to má i své výhody. Hlavní je, že se ten reset vůbec bude ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Novinky/změny Bnet2.0
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 10:48:27 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 05. dub 2010 16:52:07
Příspěvky: 63
to sledovani Grand Master league bude supr na to se tesim ;) predevsim na Dimagu :-D
Season no. 2 .. nic moc me nenapada xD max ze pro novy hrace to bude lepsi ( predstava ze si koupim sc umistim se do ladderu a kouknu ze prvni hrac ma 25 000 rat :? ) :-D ... Umisteni hracu zustane v 99% stejny takze je to fuk

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Novinky/změny Bnet2.0
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 11:25:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Este sem postni link na originalny clanok a bude tvoj prispevok dokonaly.

EDIT: Ku kritike usa. Nie som ich fanusik, ale si mimo. Nie nase deti im nasli a vybudovali krajinu. Krajinu nasli a vybudovali americania ;) Povodom europania, ktori ale mali odvahu odist daleko a zacat od nuly. Preto su taki aki su. Aktivni, do vsetkeho by radi kecali a vsade rozhodovali. Vsetci ich predkovia totiz mali tieto spolocne vlastnosti. V europe zostali ludia, ktori odist nepotrebovali, alebo sa bali. V usa su odvazni, ale aj tkai co nemali co stratit. Pripadne ich mozeme vsetkych v amoku nazyvat potomkami zlatokopov a prostitutok ;)

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Novinky/změny Bnet2.0
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 11:52:51 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
HelmutStein píše:
Předem bych rád poznamenal, že mi přijde dosti smutné, že si my - Evropané - musíme číst us.battle.net, abychom se dozvěděli plány Blizzu ohledně bnetu. Tak trochu lituju, že tenkrát ti Američtí sedláci porazili Imperiální armádu -> docela bych jim v poslední době přál tu pozici "Spojené kolonie Americké", ono by to té americké aroganci dosti prospělo. A přitom, kdyby se USA za války (WW) vychytrale nedržely doma a nebohatly na válce (prodávaly vojenský materiál a neskutečným způsobem to napumpovalo jejich ekonomiku), tak dnes nejsou tam, kde jsou. No, co - berte to s nadázskou -> to víte, moje zhrzená Německá pýcha .. :lol: :mrgreen: Ale tohle vlastně můžu říci bez nadászka - je to holý fakt -> je smutné, že k nám NAŠE děti chovají tak arogantně -> kdybychom tu jejich domovinu nanašli a kdyby se tam část naší populace neodstěhovala, tak mají dneska prd! Taková zrada :lol:

No - dosti k útokům na USA ze strany poraženého Němčoura :D


Ach jo, tolik nesmyslů... :) Vychytrale se nedrželi doma? Vychytralostí bych to nenazval, když byl problém přesvědčit obyvatelstvo, že se o nějakou válku za mořem vůbec mají starat (ostatně ruku na srdce - ty bys chtěl, aby se zvýšily daně a z nich se financovalo pomáhání někde Korejcům proti Japoncům?). Takový Truman vyhrál volby jen proto, že před nimi sliboval národu, že se do války nezapojí... o několik let později se stejně zapojili, nebylo už zbytí.

Ano, před 1. svět. válkou byli Američani největšími světovými dlužníky, po ní největšími světovými věřiteli... 2. svět. válka ukončila jejich VHK, protože se z těch sraček vyhrabali produkcí zbraní pro bojující Evropu. Ale vždyť jsme si za to my, stupidní Evropani, mohli sami... Proč jsme se hnali do zas*ané 1. svět. války? Kvůli pár koloniím? Kvůli přiblblému nacionalismu (kvůli kterému se teď Amíkům cynicky vysmíváme)? Kvůli tomu, že 100 let nebyla žádná válka (do té doby mimochodem válka znamenala, že se někde na poli setkají 2 armády, rozdají si to, jedna prohraje, jedna vyhraje a zase odkráčí a civilní obyvatelstvo ani pomalu neví, že nějaká válka byla) a že kdo nebojoval ve válce, není chlap? Tyhle a další podobné nesmyslné pohnutky (snaha Ruska mít přístup ke Středozemnímu moři, odpoutání pozornosti od vnitřních politických problémů, zejména Rakouska-Uherska, atp.) vedly k válce, která ze silné velmocenské Evropy udělala současnou s*ačku a Amíky dostala tam, kde jsou. A 2. svět. válka? No tak za tu můžou jednoznačně Němci, takže ten nářek je o to směšnější, pokud se hlásíš k německé příslušnosti :D Amíkům bys pak měl být spíš do smrti vděčný, že po 2. svět. válce přehodnotili přístup a místo msty (jako po 1. svět. válce) pochopili, že té poražené zemi musí ekonomicky pomoct a zachránit ji... díky tomu nebyla velmi brzy 3. svět válka :)

HelmutStein píše:
1, Do konce roku 2010 vyjde nový patch, který bude zahrnovat teamovou/klanovou podporu, klasické turnaje, na které jsme zvyklí z W3 (u SC:BW asi byly také, že?) P.S. Zajímavé, že o slíbených chat rooms nikdy nikde už nepadlo slovo :lol:
2, Jakmile se stane bod č. 1 -> spustí to reset ladderu a Season no. 2
- arch. hráčům zůstanou, a již nebudou muset hráči odehrát 5 úvodních zápasů -> systém bnetu je tak skvělý, skvostný .. bla bla, že mu bude stačit jediný umistovací zápas a ihned bude vědět, kde je vaše místo
3, přidájí se dvě nové ligy -> Master a GrandMaster
- Master liga bude pro několik málo % top diamond hráčů (5%?)
- GrandMaster bude pro TOP200 hráčů v daném regionu (Tato liga bude "veřejná", tedy ji všichni hráči budou moci sledovat)
4, V Season 2 přibude několik možností v profilu (Abychom viděli, jak svělí jsme byli v Season 1)

Co si myslíte o těchto plánech?[/b]


1. Hurá! Zvlášť na ty turnaje se hrozně těším, to mě ve W3 strašně bavilo a kroutil jsem dosud hlavou, proč to v SC2 automaticky nebylo taky.

2. Eh... Reset ladderu? Co třeba winy na ikonky? nechci znít jak nějakej honič ikonky :D Ale sralo by mě to :D

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Novinky/změny Bnet2.0
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 12:19:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Šmarja :lol: Ten úvod byl vtípek .. neberte to vážně :lol: Nemusíte se k tomu vracet .. just a joke ;)

Ad link: Pri psani jsem ho sem nejak omylem nedal a teď za boha nemůzu najit :lol: Pardon
Ad reset: To ti zůstane, neboj :-) Prida se neco jako dalsi historie, kde se budes moci podivat na starší sezony. Tudíž ti zůstanou i W/L z minule sezony (vč. arch, které se na to váží - portréty etc.) Jen v té aktuální sezoně začně jakoby znovu od 0:0 (ale historii si to pamatovat bude)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Novinky/změny Bnet2.0
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 12:46:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
HelmutStein píše:
Šmarja :lol: Ten úvod byl vtípek .. neberte to vážně :lol: Nemusíte se k tomu vracet .. just a joke ;)

Ad link: Pri psani jsem ho sem nejak omylem nedal a teď za boha nemůzu najit :lol: Pardon
Ad reset: To ti zůstane, neboj :-) Prida se neco jako dalsi historie, kde se budes moci podivat na starší sezony. Tudíž ti zůstanou i W/L z minule sezony (vč. arch, které se na to váží - portréty etc.) Jen v té aktuální sezoně začně jakoby znovu od 0:0 (ale historii si to pamatovat bude)


Takže si hra bude pamatovat kolikrát sem s jakou rasou vyhrál a podle toho mi bude i nadále dávat achivmenty. Reset ladderu by na to neměl mít vliv. Ten změní jen mé aktuální výhry v dané sezoně.

Takhle to chápu tedy já. Pokud vynulují čítače u všeho, tak by mě to taky naštvalo.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Novinky/změny Bnet2.0
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 12:48:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Proč by to proboha dělali? Všude jinde reset proběhl, vynuloval se ti ladder ale W/L, ikonky etc ti zůstalo.. ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Novinky/změny Bnet2.0
PříspěvekNapsal: čtv 18. lis 2010 12:50:17 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
My totiž máme v živé paměti betu, kde se resetovalo se vším všudy :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz