StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 7:47:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Battle.net Ban
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 8:22:20 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 13:44:29
Příspěvky: 48
taky to nevidím moc nadějně
1) prodali snad už 3 miliony ke 1.10.2010, nějakých 5000 hříšníků je moc zajímat nebude vzhledem k tomu, že už zapalatili
2) MP na Betlnet je zadara, žádné měsíční poplatky, takže tu nevidím k odbanování motivaci
3) Určitě chtějí mít klid na práci , maximální snížení hacku na minimum, takže pár odstrašujících příkladů se jim hodí, :arrow: kdyby vás hned odbanovali stane se opak.

Takže tak to vidím já

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Battle.net Ban
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 8:26:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Nerad to rikam, ale jakmile dostanes od blizzardu ban tak uz nema cenu na support psat. Jejich bany jsou nevratný.

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Battle.net Ban
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 8:33:02 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 13:42:38
Příspěvky: 68
No a jak to vlastne detekujou? Aby treba nazablokovaly vsechny co maj "nelegalni" cestinu taky tim urcite porusujete podminky o nezasahovani do kodu hry ikdyz se meni jen texty a neni to zadne podvadeni... Nebo je to 100% bezpecne a odpojuji jen hrace co pouziji znamy hack? Proste odpoji nekoho na zaklade ze jim SC2 pri spusteni nahlasi tento hrac zmenil soubory hry, nebo tomuto hraci bezi na pozadi chatovaci program xy?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Battle.net Ban
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 9:00:22 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
A tos dostal banána na celý CDkey??? Jakože jsi úplně v prdeli, nebo ti jen zrušili herní character a můžeš si udělat nový ? To je dost podstatné vědět... Jinak samozřejmě ta hra není jak War3, kde si v singlu mohl dělat cos chtěl... Nezapomínej, že SC2 je nonstop připojený na battle, takže mají určo nějáké detekční skripty, které odhalí zásah do kódu...

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Battle.net Ban
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 9:21:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Ja si myslim/predpokladam/dufam ze ten ban je na cely cd-key a ak ho niekto dostane, tak musi kupovat novu hru (fu cheaters!).

Ban iba na SC2 ucet by bol prilis slaby trest. Hracom by nic nebranilo cheatovat od zaciatku, ved sa im nic nestane, max budu musiet zacat znova.
Nepredpokladam ale ze je to ban na cley b-net ucet, lebo to by ti odpalili aj hry v ktorych si necheatoval.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Battle.net Ban
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 13:49:45 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 17:32:48
Příspěvky: 97
Bydliště: Křeslo
***Notice of Account Closure***

Account Name: SCII-1

Reason for Closure: Terms of Use Violation -- Exploitative Activity: Unauthorized Cheat Programs ("Hacks")

This account was closed because the user was identified using an unauthorized cheat program, also known as a "hack." These programs provide player benefits normally not achievable in StarCraft II. Such benefits include, but are not limited to, increased map visibility, abuse of connection speed, game crashes, etc. Use of these unauthorized programs harm the competitive environment because they offer an unfair advantage over other players and supersede the intended limits of the game.

Even if this behavior is the result of a third party accessing the account instead of the registered user (for example, a friend, family member, or game service) then the account owner can still be held responsible for the penalty because of the impact it had on the game environment.

The exploitative activity that took place on this account violates the Battle.net Terms of Use. We ask you take a moment to review these terms at http://us.blizzard.com/en-us/company/ab ... ofuse.html. As a result of this action, access to the account has been permanently disabled.

For any disputes of this action, please submit an Account Penalty Inquiry here: http://us.blizzard.com/support/webform.xml?locale=en_US

Regards,

Customer Service
Blizzard Entertainment
http://us.battle.net/sc2/en/




Hm.. pít se nemá.. jednou má opilý člověk rage u AI, tak je v řiti.. :D No oni mě neznají, ale (nebo spíš - "ale mám potřebu říct něco na svou obhajobu") když jsem v dobách dinosaurů hrál SC1 a nikdy mě jsem necheatoval (až na kampaň, kterou když jsem hrál potisící, chtěl jsem to trochu oživit), tak prostě.. proč bych do řiti cheatoval v MP! To kazí jakýkoliv požitek z poražení soupeře, i když je to úplná lama.
Mám CE, mám všechny Blizz hry (až na wow), nikdy jsem v žádné hře necheatoval (MP), co víc, nikdy mě to ani nenapadlo..
Psát jim asi nebudu, jsem trochu pohledal a snad nikomu se tohle nepovedlo změnit, navíc - "who gives a shit about some czech guy"
Je jasný, že je to ban na klíč, protože jinak by neměl význam.. takže vás prosím o link na nějaký pěkný shop, kde můžu koupit levně (a spolehlivě) klíč.. :)
Jinak - dá se ten momentální klíč nějak smáznout z Blizz accountu nebo nevadí, když budu mít 2 zaregistrovaný Stary? Jak to funguje?

_________________
mail: samael@magick.cz
V komentářích k novinkám používám nick Sam


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Battle.net Ban
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 13:51:53 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 17:32:48
Příspěvky: 97
Bydliště: Křeslo
No a u mě jako u chudého studenta to bude znát v mých financích, ale já vím - za blbost se platí..

_________________
mail: samael@magick.cz
V komentářích k novinkám používám nick Sam


Naposledy upravil Hegemon dne pát 01. říj 2010 13:54:28, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Battle.net Ban
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 13:54:14 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Aspoň je vidět že na to blizz dává pozor..

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Battle.net Ban
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 13:57:09 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 17:32:48
Příspěvky: 97
Bydliště: Křeslo
Weezing píše:
Aspoň je vidět že na to blizz dává pozor..


Nechcu být hajzl, ale během své krátké herní kariéry (haha) jsem potkal pár hackerů (většinou map hack, poznáš podle replaye), nahlásil je, po pár dnech zkontroloval a byli tam pořád.. Ale já, vinen jedině svou blbostí, jsem odnesl pořádně..
Blizzard pořád miluju, mimochodem - tohle beru jen a jen jako svoji chybu..
Edit: ale jeslit teď smázli 5000 lidí, možná mezi nima byli i ti, co jsem je potkal já a nikdo se o ně nestaral.. :)

_________________
mail: samael@magick.cz
V komentářích k novinkám používám nick Sam


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Battle.net Ban
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 14:29:25 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 17:32:48
Příspěvky: 97
Bydliště: Křeslo
Takže jsem si vybral MMOBoost, doufám, že je to seriozní eshop a klíč pošlou, každopádně kupovat stejně nemůžu hned, nejsou jaksi peníze.. A Blizzard má napsáno, že když si aktivuju jinej klíč, ten co tam mám teď pujde do pryč..
Jestli má někdo z vás nějaké zkušenosti s tím boostem, rád bych věděl, jestli se na ně můžu spolehnout - platit potřetí by se mi fakt nechtělo..

_________________
mail: samael@magick.cz
V komentářích k novinkám používám nick Sam


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz