StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 16:06:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Wings of Liberty:Brutal xx
PříspěvekNapsal: pon 25. dub 2011 17:59:42 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
ja sem s welcome to the jungle nemel teda absolutne problem, spis posledni all in,, to bylo neco a posledni za protose, tam padlo pi*i a ku*ev :D

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Wings of Liberty:Brutal xx
PříspěvekNapsal: úte 26. dub 2011 15:54:08 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 12. srp 2010 9:42:10
Příspěvky: 82
no , ja s all in moc velkej problem nemel , stavel jsem jen tanky ,banshee , marinaky a mel jsem 2tovarny,2baracks a 2starporty s tech reactorem , na kopecku jsem nemel nic , zbytecnost , jen jsem tam pak s jednim scv stavel ty zahrabany plamenomety nebo co to je , ve vetsim mnozstvi to krasne palilo nyduse jinak ty bunkery na zacadku jsem zboril a postavil je az za vchodem u kopeceku tak aby chranily jen moji zakladnu , bunkery jsem narval marinakama , za bunkery jsem porad daval tanky a banshee jsem mel v zakladne a cekal jsem na nyduse , tusim ze jsem mel 2 oddily banshee a kdyz kerigan dostala aoe tak jsem vyndal z bunkeru marinaky a snazil jsem se s nima chytit to aoe zatimco ji rozbijely tankove , samozrejme nekdy taky hodila aoe do tanku , ale nebylo to nic kritickeho , protoze vetsinu schytaly marinaci(samozrejme nastimovani)artefakt jsem si setril na krusne chvyle , a nebo kdyz na spawn pozicich nydusu mely hodne spore crawleru ,dal jsem to asi na druhy pokus.

in utter darkness jsem dal na prvy pokus , chybelo mi 100killu pred dokoncenim a prolomili mi dole obranu a na hore jsem ji jeste nemel dokoncenou , mel jsem tam jen par kanonu kvuli nydus wormum a v dobe co jsem zacal nadavat zacly chodit zerglingove a priletela mothershipa :D takze jsem s ni dal jeste asi 400killu navic nez bylo potreba , ale je pravda ze jsem mel opravdu co delat ke konci.

no a me nenavidene welcome to the jungle :D proste nevim co delat s marauderama , marinakama a goliasema proti armade stalkeru doprovazene colosem, void rayema , scoutama a templarem a pri tom sbirat plyn a branit scv, k tomu nicit proby a branit zakladnu... a tyhle oddily chodily hodne casto , dal jsem to jen diky hromade missile turretum po 1/4 mapy :/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Wings of Liberty:Brutal xx
PříspěvekNapsal: úte 26. dub 2011 16:05:51 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
nevim no.. all in sem proste na brutal jeste nedal :D nejde mi to

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Wings of Liberty:Brutal xx
PříspěvekNapsal: úte 26. dub 2011 16:25:43 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
....all in s tou taktikou tanku dole pod cliffama, par bunkrama, zpomalovacima vezema, skupinkou banshee na nydusy a skupinkou mariny na Kerrigan docela fungovala, dal sem to bez vetsich problemu...ale teda welcome to jungle mi dalo zabrat, tam sem utrousil mnoho nehezkych slov :)...nakonec sem to vzdal, dosel si napred pro tanky a s nema uz to pak relativne slo...a u in utter darkness nevim no...hral sem to asi trikrat, stejna taktika ve vsech pripadech a jednou mi chybela zhruba stovka, po druhe tri a na potreti sem limit prekonal snad o ctyri...takze nevim, je to takova dost loterie :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Wings of Liberty:Brutal xx
PříspěvekNapsal: pon 04. črc 2011 12:45:24 
Offline
 Profil

Registrován: pon 27. čer 2011 21:55:27
Příspěvky: 12
Kromě all in mam vsechno na brutal odehrane, osobne mi dal hodne zabrat engine of destruction, ten jsem nebyl schopny udelat, tak jsem na nej sel pozdeji s tech reaktorem a dalsima upgradama a dal jsem to v pohode. In utther darkness jsem dal napodruhe, nejdrive mi chybelo asi 50 jednotek. Welcome tu jungle me hodne trapilo, ale taktika masuj banshee a vinikgy, probu zadelavajici oltar znic banseema a ulet, az budes mit 30 banshee 20 vikingu jdi jim znicit celou bazi :D. I na hard bylo neskutecne tezke tam pobihat a brat plyny a pritom se branit.

Supernova - tady staci udelat dostatecny pocet banshee z prvni baze a pak poslat budovy nekam do haje, obletet celou protoskou zakladnu zezadu (prijdete pri tom o 75% banshee), znicit kanony u hrobky a pak ji zezadu s cloakem znicit.

Ostatni mise mi nejak problem nedelali, macroval jsem i potrebne microval, aby mi neumirali jednotky a slo to. Nicmene nemuzu udelat All in, nevim co delam spatne, mam dobre rozmistene bunky, neustale produkuju armadu, nemam prebytecne mineraly ani plyn, ale stejne mi zergove tak v 70% prolomi obe obrane linie. Nejake rady?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Wings of Liberty:Brutal xx
PříspěvekNapsal: pon 04. črc 2011 14:07:02 
Offline
 Profil

Registrován: pon 07. bře 2011 22:39:41
Příspěvky: 24
v misi supernova na brutal byl u oltare krome kanonu i observer, takze ciste banshee ti stoprocentne stacit nemuzou.
a pokud mas jako all in variantu s nydusama, tak narvi do kazdeho vchodu planetarku dve, ciste bunkry mi prisly hodne papirove

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Wings of Liberty:Brutal xx
PříspěvekNapsal: úte 05. črc 2011 1:47:12 
Offline
 Profil

Registrován: pon 27. čer 2011 21:55:27
Příspěvky: 12
kes píše:
v misi supernova na brutal byl u oltare krome kanonu i observer, takze ciste banshee ti stoprocentne stacit nemuzou.
a pokud mas jako all in variantu s nydusama, tak narvi do kazdeho vchodu planetarku dve, ciste bunkry mi prisly hodne papirove

nulaprocente mi stacili natolik, abych to na brutal udelal - je tam male misto, kam observer nevidi, ale odkad jeste banshee dostreli. S plamenakama to jeste vic vyzkousim, zrejme jsem je dost podcenil a stavel jsem je akorat do baze proti nydusum.

btw: Nevyplati se udelat vic banshee a jezdit s nimi sestrelit nidusy mimo svoji bazi?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Wings of Liberty:Brutal xx
PříspěvekNapsal: úte 05. črc 2011 6:59:15 
Offline
 Profil

Registrován: úte 05. črc 2011 6:52:49
Příspěvky: 1
All in s nydusama je brnkačka, ale s těma leteckýma je to pořadná sranda. U tohodle jsem se celkem zapotil, ještě pak Utter darkness, ale vidím, že v tom nejsem sám :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Wings of Liberty:Brutal xx
PříspěvekNapsal: úte 05. črc 2011 8:37:27 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
ClayM4n píše:
btw: Nevyplati se udelat vic banshee a jezdit s nimi sestrelit nidusy mimo svoji bazi?


Já to tak dělal.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Wings of Liberty:Brutal xx
PříspěvekNapsal: pát 08. črc 2011 13:27:17 
Offline
 Profil

Registrován: pon 27. čer 2011 21:55:27
Příspěvky: 12
Tak se savovanim a loadovanim jsem to nejak dal, ale byla to fuska :P S mtaliskama a broodlordama radsi ani nechci vedet, jak by to vypadalo.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz