StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 22:04:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Taktiky, kde se tady da o tom něco dozvědět ... ?
PříspěvekNapsal: úte 03. srp 2010 11:29:55 
Offline
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 5:37:33
Příspěvky: 22
Mám strašnej problém s Teranama ... Připadajímí moc IMBA ... :( Hraju zlatou ligu a nevím si s němi rady ... :(

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Taktiky, kde se tady da o tom něco dozvědět ... ?
PříspěvekNapsal: úte 03. srp 2010 11:32:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 28. kvě 2010 11:57:03
Příspěvky: 19
a co na Tebe hrávaj? S čím si nevíš přesně rady? Za koho hraješ Ty? :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Taktiky, kde se tady da o tom něco dozvědět ... ?
PříspěvekNapsal: úte 03. srp 2010 11:34:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Na youtubu najdeš pár instruktážních videí jak se bránit proti Terranovi. Nicméně jsem v práci, takže nemůžu hodit linky. Tak hledej :)

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Taktiky, kde se tady da o tom něco dozvědět ... ?
PříspěvekNapsal: úte 03. srp 2010 11:38:04 
Offline
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 5:37:33
Příspěvky: 22
Hraju za Protosy ... Každou zkouším rychlej Rush .. S tím se proti Teranum moc nechytám, rychle si zablokují v chod do base .. :( A pak jedu Stalkery, Imortaly a Zeloty .. Ale nedá se to proti těm tankum ... Nez se k nim dostanu tak jsou na kusy ... Párkrát jsem zkoušel i valit letecke jednotky ale taky jsem se nechystal ..

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Taktiky, kde se tady da o tom něco dozvědět ... ?
PříspěvekNapsal: úte 03. srp 2010 11:43:03 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 17:45:00
Příspěvky: 18
Tak teran si hlavne brani hlavni vchod tak mu zkus se stalkrama skocit z boku do zakladny pomoci blinku... a jeste potrebujes observera ...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Taktiky, kde se tady da o tom něco dozvědět ... ?
PříspěvekNapsal: úte 03. srp 2010 11:44:46 
Offline
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 5:37:33
Příspěvky: 22
No, to neni zase tak špatne ... ;) A ještě jedna věc tady není něco jako CHat ?? Myslím tím tyto stránky ..

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Taktiky, kde se tady da o tom něco dozvědět ... ?
PříspěvekNapsal: úte 03. srp 2010 11:55:54 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 20:48:01
Příspěvky: 36
Tebe sa s malym poctom zealotov alebo stalkerov neoplati mu lozit do base ked ma maraunderov s conclussive shells. Na tanky alebo maraunderov pouzi immortali tie s maraundermi neda moze to counternut bud banshee alebo marinakmi tak ale musis si to scoutovat mas observera talze so scoutom nemozes mat problem.
Ak je naopak na zaciatku agresivny on sprav si sentry hod par peknych forcfieldov a nemoze ta proste dat marinakmi a maraundermi.V neskorsich bitkach pridaj do army par high templarov a ground army by s par dobre hodenymi psionic stormami a par forcfieldmi od sentry nemoze byt problem.Je pravda ze ak si na zaciatku nedas pozor tak terran moze s Maraundermi so shells kontrolovat hru ale v neskorsej faze ked mas expu tak v bitkach mas navrch ty. Hlavne te psionic stormy sa nedaju poriadne ani counternut len ciastocne zmiernit ghostmi a EMP.


GL :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Taktiky, kde se tady da o tom něco dozvědět ... ?
PříspěvekNapsal: úte 03. srp 2010 12:29:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Tiez mam s terranom najvacie problemi, ale poslednu dobu to uz docela davam. Zaklad je rychly tech a mass stalkerov.
Na zaciatku psotavmi 1, max 2 zealotov. Potom uz len masim stalkerov a chonoboostnem research blinku.

Utocit treba co najskor, tak aby este nemal siege tanky. Dalsia dolezita vec pri utoku je, ze musis zautocit skor nez on ;) (urcite ni eje cas na stavbu observera)
Samotny utok potom prebieha tak, ze zealota (zealotov), posles utocit hore na zablokovany vchod. Tim ziskas vyhlad na plosinu a portnes stalkrov hore. Nasleduje rychle znicenie obrany, alebo rovno rush na scv. Hru tymto utokom nevyhras, ale zasadis jeho ekonomike taku ranu, ze by to malo na vyhru stacit.
Potom uz ides letecky, resp dark templarmi. To uz je +- jedno

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Taktiky, kde se tady da o tom něco dozvědět ... ?
PříspěvekNapsal: úte 03. srp 2010 12:47:37 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
GoodWill: Mohl bys nějak objasnit důvod, proč zezačátku jet mass Stalkery? Popravdě řečeno když hraju za Terrana proti Protossovi, mám největší radost, když jede na začátku právě Stalkery, protože ti se jednoduše nechytají proti ničemu - Mariňáci + Maraudeři + Stimpack + EMP = vymlátím Protossovi bez problémů i 2x větší (cenově) armádu. Naopak Zealoti jsou to, co způsobuje problém, protože Maraudeři proti nim mají menší damage než proti Stalkerům, nejsou tak pěkně nahňácaní u sebe na EMP a tu pěchotu mi krájí pěkně rychle (zatímco Stalkerům to dost trvá). Pochopitelně to těch Zealotů chce hodně, ideálně taky co nejdříve Charge a přidat k tomu Sentry (ačkoli s těmi je to tak trochu o náhodě, někdy se příležitost k perfektním Force fieldům naskytne, někdy ne, a taky dobře hozená EMP Sentry docela pořeší).

Navíc jakmile k té pěchotě přidám tanky, opět jsou hlavně Zealoti to, co mi jako Terranovi dělá vrásky na čele. Stalkeři mě nezajímají, lehnou okamžitě (ani Blink mezi tanky není taková katastrofa, on ten Blink nemá zase tak velký range a než se na něj dostane, spousta Stalkerů už je dole), Immortalové mě taky netrápí, stačí hodit EMP a je po Hardened shieldech. Zato Zealoti s Chargem naběhnou na mě a splash damage tanků drtí i mou vlastní armádu.

Nechci tímhle postem říct, že mass Zealoti ownují Terrana. Ono na všechno je counter a pokud ten Terran není pitomej, udělá pár Hellionů. Ale rozhodně mi dělá větší problém, když na mě Protoss na začátku jede Zealoty + Sentry než když masuje Stalkery.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Taktiky, kde se tady da o tom něco dozvědět ... ?
PříspěvekNapsal: úte 03. srp 2010 13:12:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Stalkri preto ze:
1) Zealoti sa do zakladne nedostanu (je bloknuta)
2) Stalkri su rychlejsi nez marinaci a marauderi (hit & move) a maju blink (ak je obrana silna, kaslem na nu a utocim rovno na ekonomiku)
3) Ty uz mas EMP v early game? Terran nie je moja oblubena rasa, nevyznam sa v nej, ale taktika ktoru som opisal mi dost pomaha aby som mla proti terranom sancu. Iste, nebude to fungovat na kazdeho.

Argument s tankami ma nieco do seba, ale znova... ja neblinkujem k tankom, ale prec od nich. Kym ich poskladas, aby sa mohli presunut, tak ti drtim SCV. Cielom tohoto utok (a myslim ze som to tam napisal) nie je vyhrat hru, ale zasadit ranu ekonomike a supera nasledne pretechovat. Charge je super, ked sa bojuje vonku. Kym si zalezeny za barrakmi ktore opravuju scv, tak mi je nanic. Mass stalker je mozno zly pojem :) viac by sa asi hodilo napisat "stavam len stalkerov az kym nezautocim". Co obvykle znamena ze mam tak 6 kusov (+1 zealot).

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 13 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz