StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 18:21:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: terran a medivac
PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 11:14:28 
Offline
 Profil

Registrován: pát 26. dub 2013 21:24:49
Příspěvky: 10
Ahoj mám problém když hraj uza terrany a mám armádu marináků a třeba marauderů/hellbatů vždy když je chci smrsknout k sobě nebo třeba pošllu armádu k medivákům tak se mi třeba 3 arináci naloží do medivaků a jsou useless hlavně když třeba bojuju a snažm se trochu microvat tak vždy se mi někdo naloží už nevím co dělat :/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: terran a medivac
PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 12:36:00 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:57
Příspěvky: 51
na to lze říct jediné : máš-li označenou armádu, neklikej na medivacy, ale vedle nich.

...nebo hraj mech :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: terran a medivac
PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 14:56:28 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Naložený mariňák do medivacu, má vynikající přehled bo z vejšky víc vidí, když sou 2, tak každej čumí z jiné strany letadla a tím se přehled dvojnásobí, vysílačkama pak předávají info těm dole a to jim dává tuším +1 nebo +1,5 k dohledu a ke kritickému zásahu 5%. Tak že to tak dělej dál, jen bacha, víc než dva naložení nemají smysl, žádný další bonus navíc a je jedno jestli je to mariňák nebo marauder.

BTW v příštím patchy má jít vyskoumat v techlabu padák, po sestřelení bude 75% šance na přežití.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: terran a medivac
PříspěvekNapsal: ned 09. čer 2013 22:32:20 
Offline
 Profil

Registrován: pát 26. dub 2013 21:24:49
Příspěvky: 10
Salam píše:
Naložený mariňák do medivacu, má vynikající přehled bo z vejšky víc vidí, když sou 2, tak každej čumí z jiné strany letadla a tím se přehled dvojnásobí, vysílačkama pak předávají info těm dole a to jim dává tuším +1 nebo +1,5 k dohledu a ke kritickému zásahu 5%. Tak že to tak dělej dál, jen bacha, víc než dva naložení nemají smysl, žádný další bonus navíc a je jedno jestli je to mariňák nebo marauder.

BTW v příštím patchy má jít vyskoumat v techlabu padák, po sestřelení bude 75% šance na přežití.



hahaha :D .)
no asi to bude tím, že jsem hrál za terrany asi jen 5her takže to snad časem bude ok.. nechápu SC mám už měsíc a má modehrán oouze 60her :/ mám strach z prohry tak raději nehraju :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: terran a medivac
PříspěvekNapsal: pon 10. čer 2013 0:25:58 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. bře 2013 19:50:57
Příspěvky: 51
Dyraen píše:
mám strach z prohry tak raději nehraju :D


Na to se vykašli. Prohraješ, a ne jednou. Však čím víc budeš hrát, tím se ti zlepší zkušenosti, pokud se dokážeš poučit ze svých chyb, a proher také ubyde ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz