StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 19:48:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Free coaching
PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2012 14:08:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
deacon píše:
Swen píše:
nj aklain je s prominutim debil ( a to doslova) urazet nekoho kdo se snazi pomahat komunite je fak voser. Ja drzim palce at se to vydari, skoda ze to neni pro me pac teran forever :-)


PS: existence aklaina ma jednu vyhodu at je sebevetsi den blbec tak po precteni jeho prispevku je cloveku hned lip kdyz vidi jaky retardy pustej k netu :mrgreen:

Jaké komunitě, resp. jinak, kde ta komunita je?

A Aklain se chová tak jak se chová, ale na druhé straně odhaluje, jak se chovají ostatní.


Když se tu lidi budou jen shazovat, tak se na nějakou komunitu může každej z vysoka. Dokud se tu pořád bude jen nadávat, tak z ještě větší výšky... Naopak pokud si budou pomáhat a vyměňovat si racionálně názory na hru, mohl by vzniknout nějakej základ komunity...

A btw.. co že to odhaluje? Jak dokáže lidi nasrat a znechutit? Fakt paráda :roll:

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Free coaching
PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2012 16:49:12 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Předně toto forum trpí absencí moderátorů. Když už tedy by mělo něco jako komunitu vytvářet - kolik je tu aktivních lidí? Kde jsou všichni ti čeští hráči, když nejsou tady? Česká scéna komunitu jako takovou nemá nebo jsem ji nikde nenašel.

BTW pokud někdo chce něco tvořit, musí být připraven na kritiku a musí ji umět přijmout. Ať tu od Aklaina či od kohokoliv jiného.

BTW 2 - Aklain odhaluje moralizační zmetky - lidi, kteří se budou nad jeho chováním pohoršovat a přitom dělají +- to samé :o)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Free coaching
PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2012 16:53:32 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
deacon, cele mi to tu kazis :/ 2 a pul roku tu ze sebe delam dementa badmanera a namyslence.. teemer vsichni mi to zerou... napr takovej drakan by o me napsal i diplomovou praaci.... to me neustale pohani v tom to delat stale a dokola a uzivat si tu demenci ceske " sceny " a ty to takhle ted vse nicis :/ stop !

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Free coaching
PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2012 19:04:45 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
deacon píše:
Předně toto forum trpí absencí moderátorů. Když už tedy by mělo něco jako komunitu vytvářet - kolik je tu aktivních lidí? Kde jsou všichni ti čeští hráči, když nejsou tady? Česká scéna komunitu jako takovou nemá nebo jsem ji nikde nenašel.

BTW pokud někdo chce něco tvořit, musí být připraven na kritiku a musí ji umět přijmout. Ať tu od Aklaina či od kohokoliv jiného.

BTW 2 - Aklain odhaluje moralizační zmetky - lidi, kteří se budou nad jeho chováním pohoršovat a přitom dělají +- to samé :o)


...vzpominam-li si bylo tu sveho casu na pomery male ceske(-slovenske) sceny dost lidi. Predpokladam ze spoustu z nich, jako napriklad i me, znechutilo se na tomhle foru nejak vice angazovat, prave z pricin, ze vetsina prispevku tvori bud urazky, spam, nebo OP IMBA talk...Toto je treba muj prispevek za hodne dlouhou dobu, ackoliv na forum sem tam porad mrknu...Mam pochopeni pro trolling a byl bych pokrytec, kdybych nepriznal, ze sem se nekdy nad Aklainovyma narazkama nebavil...nicmene v tomhle konkretnim pripade je motivaci jen urazit/shodit/zesmesnit nekoho, kdo se rozhodl, at uz z jakychkoliv svych pricin, pomoct ostatnim - tedy k tvemu BTW 1 - v tomhle pripade nejde z Aklainovy strany ani trochu o kritiku, ale o snahu urazit, znevazit, pohonit trochu ego a pripadne se znova po case nejak pripomenout. Kritikou (a nemusi byt ani konstruktivni) by bylo, kdyby napriklad Exltus stream rozjel, mel 3 divaky a jeho "zak" by na nejake hry zvysoka dlabal a pak by Aklain napsal, ze to stoji za hovno...ale ono prece shazovat praci ostatnich je vzdycky sooo easy (zvlast v "objeti" internetove anonymity)...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Free coaching
PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2012 19:05:08 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
Aklain dement první kategorie...

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Free coaching
PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2012 19:48:52 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Drakan píše:
Aklain dement první kategorie...



tebe miluju ze vsech nejvic :-*

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Free coaching
PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2012 19:51:23 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
deacon píše:
Předně toto forum trpí absencí moderátorů. Když už tedy by mělo něco jako komunitu vytvářet - kolik je tu aktivních lidí? Kde jsou všichni ti čeští hráči, když nejsou tady? Česká scéna komunitu jako takovou nemá nebo jsem ji nikde nenašel.


A ty se divíš, že zrovna třeba tady žádná není? Jak by taky mohla. Nikoho nebaví poslouchat stejný trapný OP kecy, nadávky a negativní přístup. "Já jsem bůh a ostatní ste másla"

deacon píše:
BTW pokud někdo chce něco tvořit, musí být připraven na kritiku a musí ji umět přijmout. Ať tu od Aklaina či od kohokoliv jiného.
Tohle není kritika. Tohle bylo opět honění si vlastního ega. Jak je dobrej, jak hraje dlouho a bacha, jak je strašně dospělej. Upozorňuji, že vše střílel od pasu aniž by měl sebemenšího tucha na koho vlastně střílí. Hlavně že střílí ... a tím podráží nejen někoho, kdo se snaží, ale vlastně i všechny snahy o vytváření komunity, protože zase ty stejný trapný OP kecy, nadávky a negativní přístup prostě všechny omrzí.

deacon píše:
BTW 2 - Aklain odhaluje moralizační zmetky - lidi, kteří se budou nad jeho chováním pohoršovat a přitom dělají +- to samé :o)

LOL .. nikdo se tu Aklainovu chování nepřiblíží ani na kilák, natož +-... (BTW by toto neřek nikdo, kdo nevidí za jeho rádoby cool skořápku zmiňované "internetové imunity" ... takže co .. spolužáci? (čistě tipuju :D))

Aklain píše:
deacon, cele mi to tu kazis :/ 2 a pul roku tu ze sebe delam dementa badmanera a namyslence.. teemer vsichni mi to zerou... napr takovej drakan by o me napsal i diplomovou praaci.... to me neustale pohani v tom to delat stale a dokola a uzivat si tu demenci ceske " sceny " a ty to takhle ted vse nicis :/ stop !

Tomu se nedá ani smát. Jestli se ve 23 letech (dobře, od 21 let) "bavíš" podobným způsobem a ještě si u toho myslíš, jak nejsi dobrej... Na to se asi nedá moc co říct, protože bys to s největší pravděpodobností stejně nepochopil. Demence je tady totiž na druhé straně barikády.

OT: Připomíná mi to vtípek ze základky. Z rádia se ozve: "Po D1 se řítí šílený řidič v protisměru." ... Kdyby jen jeden, oni jedou všichni....

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Free coaching
PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2012 19:58:46 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Citace:
Tohle není kritika. Tohle bylo opět honění si vlastního ega. Jak je dobrej, jak hraje dlouho a bacha, jak je strašně dospělej. Upozorňuji, že vše střílel od pasu aniž by měl sebemenšího tucha na koho vlastně střílí. Hlavně že střílí ... a tím podráží nejen někoho, kdo se snaží, ale vlastně i všechny snahy o vytváření komunity, protože zase ty stejný trapný OP kecy, nadávky a negativní přístup prostě všechny omrzí.


jak jsem dobrej? a jak strasne dospelej? ukaz mi jedinou vec kde pisu jak jsem strasne dobrej,, pisu tam jak sem pred 2 rokama trosku to sc 2 ovladal. .ted vim ze sem totalni lama tak bych opravdu nikde nepsal ze sem dobrej :D... ze si zakomplexovanej retard vidici vymslene texty za to ti ja nemuzu a k te dospelosti, jen jsem upravil jeho vek.... to potom s tim rypanim, ze nemuzu za to ze mu to rodice koupili bych napsal i kdybych mel 18.. to uz byla jen reakce na jeho 3 roky no name nick... ze si zakomplexovanej retard vidici vymslene texty za to ti ja nemuzu

Citace:
Tomu se nedá ani smát. Jestli se ve 23 letech (dobře, od 21 let) "bavíš" podobným způsobem a ještě si u toho myslíš, jak nejsi dobrej... Na to se asi nedá moc co říct, protože bys to s největší pravděpodobností stejně nepochopil. Demence je tady totiž na druhé straně barikády.


od 16ti... ve w3 to sice nebylo tak uuspesne, protoze tam sem se bavil s hodne lidma, protoze w3 komunita narozdil od sc2 " komunity " aspon za neco stala a nebyl to samej retard.. aale i tam se naslo mnoho jedincu, ktere me bavilo skadlit stejne jako tu... tam to bylo i obohacene tim, ze nas bylo vic takovych jako ja.. takze pro nas zabava kolikrat na cele vecery a reseni to pak na tsku jak jsou nekteri jedinci opravdu vyhrabani.. viz tady DRAKAN................ a opet.. ukaz mi jedinou vetu, kde pisu jak si o sobe myslim jak sem dobrej.... ze si zakomplexovanej retard vidici vymslene texty za to ti ja nemuzu

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Free coaching
PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2012 20:36:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 23. bře 2012 11:11:51
Příspěvky: 54
Aklain píše:
zatimco ja v bete nebo cerstve po vydani okupoval nejvyssi pricky a hral proti lidem na ktere se ty ted jen divas na streamu, a nikdy sem se nad nikym " vyjmecne, nekdo si to zaslouzil " nepovysoval


Jak dlouho že je venku HotS? Prej před dvěma lety. 8-)

Znovu všechny nazýváš retardama a přitom si nevidíš do huby. V už zajeté komunitě (kdy že vyšel WIII ? 2002? Takže už 3 roky běžel) a v šestnácti ti to možná mohlo připadat jako zábava, dělat z lidí debily svým debilním chováním, nebo jak to nazvat. Ale ve 23? A to tu budeš mluvit o tom jak si na to vyděláš? (Aneb jinak řečeno jak jsi dospělej a samostatnej?) Proboha. Dospěj. U puberťáka bych to "možná" chápal, ale toto mi hlava nebere ...

Navíc tu na to evidentně není nikdo zvědavej. (opravte mě pokud se pletu) Běž si trolovat na ofi fóra, kde jsou statisíce uživatelů. Každej kdo poprvé uvidí tvoje keci se zákonitě musí otočit na podpatku a odejít. A pak že není scéna. Proč asi...

_________________
Obrázek
Nejhorší je srážka s trollem... (Ignore list: Aklain)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Free coaching
PříspěvekNapsal: úte 13. lis 2012 20:43:29 
Offline
 Profil

Registrován: pon 21. úno 2011 13:49:39
Příspěvky: 22
Lidi já se vám divím, že na Aklaina vůbec nějak reagujete. On má očividně pouze psychologickou "nemoc", které se říká arogance, která je většinou způsobována vnitřním pocitem méněcennosti, takže si ji musí kompenzovat namyšleným vystupováním navenek. A arogance je bohužel vrozená, takže jediné, jak mu můžete pomoct, pokud teda chcete, je ho nijak neřešit a nevšímat si ho, on dá časem pokoj a najde si jiné forum, kde si bude "honit" svoje nadměrně silné ego.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 36 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz