StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 12:16:04

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Začátečník
PříspěvekNapsal: stř 03. říj 2012 23:39:24 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 03. říj 2012 23:30:51
Příspěvky: 2
Zdar lidi,
tak jsem se konečně odhodlal a zkusil SC2. Je to fakt dobrá hra, problém je že jsem uplná lama (když nepočítám projitý kampaně v SC1). Chci se proto zeptat na nějaký rady ohledně multiplayeru. S čim začít abych se pomalu vymakal, případně nějaký odkazy na videa či stránky? Pokud se někdo nudíte a chtěl byste třeba pokecat přes skype a trochec mě tak říkajíc "protáhnout" tím začátkem, tak se nebudu bránit. Za nějakou dobu bych mohl bejt docela dobrej spoluhráč myslím si :roll: přehled o jednotkách plus mínus mám docela jen ty taktiky a tak jdou úplně mimo mne :shock:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Začátečník
PříspěvekNapsal: čtv 04. říj 2012 7:54:25 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
Tema jako to tvoje je tu hned nekolikrat tak si to precti. Jinak takove nejoblibenejsi zdroje pokud zvladas AJ http://blip.tv/day9tv http://wiki.teamliquid.net/starcraft2/Main_Page .

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Začátečník
PříspěvekNapsal: čtv 04. říj 2012 15:18:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 02. říj 2012 18:42:30
Příspěvky: 2
Klidně se mi ozvi, rád poradím ;) a můžu něco do začátku poradit...ale nejsem žádnej extra profík ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Začátečník
PříspěvekNapsal: čtv 04. říj 2012 16:30:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Jen prosim pro zacatek mysli na to ze hra neni o jednotkach nebo o strategiich. Jako zacatecnik mas vyhodu a tak zacni od uplnych zakladu. Makro makro makro....neboli stavej workery (armadu), utracej penize, nedostan se do suply blocku...tri jednoduchy pravidla, ktery kdyz se naucis tak ti hra pujde daleko snaz...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Začátečník
PříspěvekNapsal: čtv 04. říj 2012 16:59:12 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: stř 04. srp 2010 10:17:46
Příspěvky: 77
A co třeba projít si kampaň, kde se o jednotkách leccos dozví nebo si zahrát proti počítači? Nehraje úplně blbě (vždy na fast rychlost) samozřejmě. Dále se podívat na nějaké cizí zápasy.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Začátečník
PříspěvekNapsal: čtv 04. říj 2012 21:40:25 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 03. říj 2012 23:30:51
Příspěvky: 2
Mohl bych poprosit o analýzu následujícího replaye? Vím že je to proti slabýmu počítači ale kdybyste aspoň okomentovali základní moje chyby.. dík :roll:

http://uloz.to/xBoDds8/xel-naga-caverns-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Začátečník
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 9:44:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
Ljukyn píše:
Mohl bych poprosit o analýzu následujícího replaye? Vím že je to proti slabýmu počítači ale kdybyste aspoň okomentovali základní moje chyby.. dík :roll:

http://uloz.to/xBoDds8/xel-naga-caverns-sc2replay

Nechapu proc takovy replay vubec postujes priste se koukni aspon na to jak funguje zakladni mechanika hry. A le kdyz uz jsem ztratil svuj cas tak to by to bylo abych neco nenapsal takze asi tak:
Uplna absence zakladnich mechanik stavba workru, supply, expandovani. Nemas zadny bo hrajes uplne nahodne stavis uplne nesmysly. Na zacatku si 20s nic nedelal na ladderu v bronzu kam nepochybne patris a mas stesti ze nizsi liga neni by si to mohl zabalit jen tezko by si ubranil early rushe. Vubec nemas rallypointy z hatcherek na tezbu ( kazda ma dva barevne odlisne jeden na army, overlordy a jeden na drony) Nescoutujes nemas mapcotrol jediny scout byl dron na zacatku co jen stal v bazi dokud jsi ho nenechal umrit. Prvni budova evochamber? Proc proboha? Spawning pool snad nekde v 5 minute to by jsi byl na ladderu uz mrtvy. Netezis gas pozdeji malo gasu a neutracis. Expandujes pozde asi v 15 minute normalne by si tou dobou skoro zakladal 3 expu. Mas vsechny tech budovy uplne zbytecne, pozde upgradujes. Queena neinjectuje a mas malo queen. Zbytecne stavis spory a crawlery. Vlastne vubec nic nedelas jenom se koukas a obcas neco zadat do vyroby.
Kdyz to tak vemu tak nedelas vubec nic spravne a to jsem na spoustu veci zapomel.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Začátečník
PříspěvekNapsal: pát 05. říj 2012 10:05:18 
Offline
 Profil

Registrován: pon 30. srp 2010 17:07:38
Příspěvky: 40
Ahoj,

pridej si me ve hre "DrDEldesan" id je 891. Stahni si TS3 a pak me pisni ve hre. Pokecame na TSku, ukazu ti nejake zakaldy a buildy. Jsem taky amater (za terany jsem to dotahnul do platiny, ted se ucim zergy ve stribre), ale trochu snad pomohu.

Ahoj Eldesan

_________________
Obrázek

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... &cn=Eldesa

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 8 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz