StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 22:18:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: pát 18. kvě 2012 17:29:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
fire01 píše:
být tebou bych začal nějakou jinou rasou než zergem, aby ses naučil tochu základům na jiných rasách, protože zerg je nejtěžší na naučení a pochopení ...


dovolím si nesouhlasit. Oproti Tossovi a Terranovi je vázán primárně jen na jednu budovu. Stačí nastavit pouze jediný rally point a vyvářet ball jednotek. Nejsou za ně sic takové vychytávky jako proxy pylon+warp nebo stim+medivac, dost chybí absence bloku rampy v počátcích hry, ale jakmile se člověk naučí používat zahrabané roache a infestory, pochopí, kdy je lepší mít Mutaliska a kdy Corruptora, pak je hra za Zerga zábavou.

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: pát 18. kvě 2012 20:03:28 
Offline
 Profil

Registrován: úte 15. úno 2011 18:59:53
Příspěvky: 27
Nejlepší je zkusit si pár her proti počítači za každou rasu, a pak si vybrat která rasa se ti nejvíc zamlouvá.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: pát 18. kvě 2012 20:49:52 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 06. kvě 2010 14:10:19
Příspěvky: 22
Neithan píše:
Nejlepší je zkusit si pár her proti počítači za každou rasu, a pak si vybrat která rasa se ti nejvíc zamlouvá.



ahoj po dnesku som sa rozhodol pre protossov :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: pát 18. kvě 2012 20:59:28 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
http://www.harpner.cz/ GL


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rady pro nováčka
PříspěvekNapsal: čtv 16. srp 2012 10:51:44 
Offline
 Profil

Registrován: stř 15. srp 2012 20:29:17
Příspěvky: 5
Bazim píše:
Opět díky za skvělé rady. Co jsi psal okolo 4gate, tak tuhle strategii jsem se chtěl naučit a hrát jí, protože jsem si myslel, že bych s ní pár her mohl vyhrát. Koukal jsem snad na 100 návodu jak videí tak psaných návodu jak na 4gate. V jednom videu měl borec dokonce 6 nebo 7 stalkeru v šesté minutě.

Dále jsem o 4gate četl že se MUSÍ zabránit scoutování. To se mi ale ještě nikdy nepodařilo. Snažím se stavět baráčky, tak aby bránili vchodu + dát tam jednoho zealota který také brání v cestě. Jenže než tohle stihnu postavit tak už jsem měl v bázi nepřátelského scouta.

Pár jednotek (5-6 stalkerů) mám až někdy v 8-9 možná i 10. minutě a když jsem s tímhle šel na nepřítele tak T měl v bázi už 2 bunkry přes které se se stalkerama nedostanu a Z měl už snad tisíc těch malých rychlých potvor který mi zabili a zničil úplně vše.

Zkusím ještě 4gate v 1v1 a kdyžtak bych sem zaslal replay z té hry. Byl bych rád kdyby jste mi napsali kde dělám chybu.



jeste jedna rada jestli ti to nejde proti nejake rase tak si ji skus zahrat. ;) ;) ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 105 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz