StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 23:41:54

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Star Wars: The Old Republic
PříspěvekNapsal: pát 02. pro 2011 19:50:01 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
http://www.swtor.com/

Kolik z vás si tohle bude kupovat a hrát? :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Star Wars: The Old Republic
PříspěvekNapsal: pát 02. pro 2011 20:38:13 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 15:45:55
Příspěvky: 59
Já určitě ne. Na hru jsem se těšil, ale neskutečně mě zklamala. Asi to bude znít už jako klišé, ale ta hra měla být singleplayer. A byl by to úžasnej zážitek. Ta hra je prostě Mass Effect udělaný jako MMO, tzn. přidalo se více rpg prvků. A to je ta absurdita. Kdo kdy viděl aby MMO nemělo otevřený herní svět? Víc to zprasit nemohli.

Abych jen nekálel, ta hrá má samozřejmě kvalitní příběh, systém tříd, boje, warzone, ale nic z toho nikdy nepřebije rozfázovaný herní svět.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Star Wars: The Old Republic
PříspěvekNapsal: pát 02. pro 2011 20:46:32 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Rhomedan píše:
Já určitě ne. Na hru jsem se těšil, ale neskutečně mě zklamala. Asi to bude znít už jako klišé, ale ta hra měla být singleplayer. A byl by to úžasnej zážitek. Ta hra je prostě Mass Effect udělaný jako MMO, tzn. přidalo se více rpg prvků. A to je ta absurdita. Kdo kdy viděl aby MMO nemělo otevřený herní svět? Víc to zprasit nemohli.

Abych jen nekálel, ta hrá má samozřejmě kvalitní příběh, systém tříd, boje, warzone, ale nic z toho nikdy nepřebije rozfázovaný herní svět.

No vždyť ano, jedním z cílených gólů je, že to má být single player bez možnosti save & load abuse :-).

BTW - kdo kdy viděl, aby lidi platili každý měsíc za hraní. Kdo kdy viděl, aby lidi seděli u počítačů a hráli hry. Kdo kdy viděl, aby lidé létali... ;).

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Star Wars: The Old Republic
PříspěvekNapsal: pát 02. pro 2011 20:49:39 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 03. čer 2007 11:34:37
Příspěvky: 19
Netýká se to jen úvodních zón? Přeci jen si takto neumím představit PvP v pozdější fázi hry, vždyť na Tythonu se lidi pomalu mačkají jak sardinky.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Star Wars: The Old Republic
PříspěvekNapsal: pát 02. pro 2011 21:30:01 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Kde se o tom píše? Nesleduju ten vývoj moc pečlivě, spíš jen čas od času mrknu na nějaké to videjko, přečtu nějaký článek... takže o tomhle, o čem diskutujete, jsem například ani netušil.

Na mě ta hra zatím působí jako Star Wars WoW, ale hezčí a zajímavější WoW :) Třeba tohle video mě vyloženě natěšilo - http://www.youtube.com/watch?v=ZeeMDUdxQzg

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Star Wars: The Old Republic
PříspěvekNapsal: pát 02. pro 2011 21:39:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 23. lis 2010 17:47:03
Příspěvky: 59
Hral sem celej vykend beta test a dojem je asi takovej ze hra je to velice zajímavá ale za placeni nestoji. PvP system by i sel ale PvE je naprd par dungu a tim to konci. Hrani v grupe je taky dost tezky a max o 4 clenech. Celkova grafika a zpracovani je prumerna. To je muj nazor no cekam az kamarad vyzkousi ofik a puci mi acc.

_________________
Obrázek
DaWe.282


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Star Wars: The Old Republic
PříspěvekNapsal: úte 27. pro 2011 12:50:37 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Já sem odkojený SW filmy a když jsem viděl pár videjí z připravovaného SWOTR, tak jsem začal jeho vývoj trocha sledovat, páč mě velice upoutaly. Hrozně sem toužil po tom vyzkoušet si šlehat světelnou šavličkou a tak sem se přihlásil do bety, 2 dny sem to hrál a nezkutečně mě to zklamalo. Ne snad že by to bylo špatné, ale proto, že jsem od toho čekal zcela něco jiného, nikdy před tím sem nehrál žádnou MMO a tak sem furt nechápal, proč todle de tak blbě, proč tamto je tak debilní atd. Prostě nemožu tuto hru hodnotit, mohu jen říci, že pro mne to fakt neni. PS: nejvíc mě naštvalo v té betě, že sem hned na začátku dostal jen jakýsi šeredný klacek namísto světelky a páč, jak sem psal, mě to nebavilo, tak sem se k ní ani nepropracoval...pak mi přišla pozvánka na další vejkend, ale to už sem to měl odinstalovaný.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Star Wars: The Old Republic
PříspěvekNapsal: sob 07. led 2012 18:07:20 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Tak kdo tady nakonec skončil? :-)
Moje hodnocení po týdnu hraní:
Systém hry se dá nejvíce přirovnat ke KOTOR, akorát bez save & load abuse :), příběh je naprosto ultimátní(so far) a to podle spousty reakcí hraji za aktuálně příběhově jeden ze slabších classů(jedi consular). Hra má navíc celkem 8 příběhů, do jaké míry se liší a jsou rozdílné nevím, ale než si to člověk odzkouší... to bude času v háji :D. Co mi naprosto zvedlo náladu do nebes byl quest, kdy se na Tarisu pátralo a zjišťovalo, co se vlastně sakra stalo s těmi lidičkami, kteří šli hledat promise land :-). A nebyla to jediná narážka na původní KOTORy.
Co se dungeonů týče, tak předpokládám, že se časem doplní větší a veselejší. Zatím mi ale hraní á-la ultraelitní spešl komando sedí více(tedy hustodémonská skupina 4 lidí, co rozseká vobrovskou hrozbu jak nic!), než když by bylo zapotřebí každý class 20x :o).
Jako největší nevýhodu hry vidím, že když pěkně plním tak 99 % questů na dané planetě, tak se postupně dostávám mimo doporučený level planet, což činí běžné moby značně otravné(padnou na pár ran, žádný exp zisk).

Jak moc je to WoW like nemůžu posoudit, bo WoW jsem nehrál, kavlitu PvP nehodnotím, neb na to zatím kašlu.

Osobně jsem zakotvil na LoL(PvP server - přijde mi rozumné, že když se nevyskytuji v zóně Republiky, můžu dostat od zástupců Impéria přes držku(a naopak) a nemusím doufat, že to druhý hráč povolí).

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Star Wars: The Old Republic
PříspěvekNapsal: sob 07. led 2012 18:58:51 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Sith warrior lvl 36 zatím a ta hra mě uchvátila :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Star Wars: The Old Republic
PříspěvekNapsal: úte 17. led 2012 15:29:49 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Je na to nějaký trial ? Rád bych vyzkoušel ... díky za info

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 12 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz