StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 19:35:40

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: stř 22. čer 2011 19:25:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 15:45:55
Příspěvky: 59
Zdravim. Z jakého důvodu u nás používají streameři Own3D, kdežto všude jinde ve světě používají Justin? Šlo to vidět např. na aktuálním Dreamhacku - Day9, Ragequit, Glhf atd. - všichni Justin. Příde mi i lepší, že se na něm dá nastavit dobře kvalita.

Navíc teďko na Ownu začaly šílený reklamy na Chrome.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: stř 22. čer 2011 19:29:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 22:39:16
Příspěvky: 149
Nemam na ownedu jedinou reklamu, pouzivam firefox.. A mne osobne pulka streamu z Justina laguje, netusim proc
edit: to ze nemam jedinou reklamu je temer urcite adblockem


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: stř 22. čer 2011 19:42:00 
Offline
 Profil

Registrován: pon 01. lis 2010 19:53:22
Příspěvky: 30
Grandimir píše:
Nemam na ownedu jedinou reklamu, pouzivam firefox.. A mne osobne pulka streamu z Justina laguje, netusim proc
edit: to ze nemam jedinou reklamu je temer urcite adblockem


Tak si ted pust stream na hitpoint.cz a uvidíš :-)

_________________
Obrázek
Né a né se dostat vejš!!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: stř 22. čer 2011 19:55:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 22:39:16
Příspěvky: 149
Koukam, nevidim nic ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: stř 22. čer 2011 21:21:28 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 16:53:31
Příspěvky: 35
Me to teda pekne sere, jak se tomu muzu do budoucna vyhnout (jestli se mam registrovat na hitpointu, nebo nedejboze stahnout chrome?). Ale ze Devil a PredY rupnou to jsem nedpredpokladal...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: stř 22. čer 2011 21:36:58 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
No stáhnutí chromu vám nepomůže. :D To je logický a na druhou stranu ho i používám a mám je tam. Jináč já mám rád streamy co mi nelagujou, většinou mi v pohodě běží ty z větších akcí, kdežto streamy třeba od murdoca či od smooka mi hrozně lagují. Vím mám pomalý net ale tak když někde to funguje, proč ne u nich?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: stř 22. čer 2011 21:41:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 22:39:16
Příspěvky: 149
Mně to zase fungujou ty malé české a nefungují mi streamy z velkých akcí.. to je pech :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: stř 22. čer 2011 23:48:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 05. črc 2010 22:13:17
Příspěvky: 176
Já jsem se k tomu už dnes vyjadřoval na irc hitopointu, poměrně otevřeně. A rád to zopakuju - celý přístup mi přijde napiču. Na jednu stranu každý stream potřebuje diváky, na druhou stranu jim nedává žádné možnosti.

Own3D - když laguje, laguje. Nechápu, jak někomu nemůže lagovat...ale budiž.

Justin.tv (který se používá všude, i na EVROPSKÉ mega-akci Dreamhack, stejně tak i na MLG a mohl bych pokračovat do aleluja...)...dobře...někomu bude lagovat, ALE může si nastavit horší kvalitu streamu, aby lagům předešel, což u Own3D NEJDE.

Jakou službu používat přednostně snad každý pochopil. Doufám, že na tohle nebude reagovat nějaký hlupák, na kterého beztak nebudu reagovat, protože nepochopit základní výhodu Justin streamu, to je i na mě moc...


Doufám, že v Hitpointu konečně provedou radikální změny, z jejich live streamů mám totiž jedno velké hněndé....


//Edit:
=====================HLASUJTE======================


http://snappoll.com/poll/371431.php

=====================HLASUJTE======================

_________________
I'm listening...
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 0:01:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Ja jsem se do tohohle topicu nechtel poustel, ale aspon trosku musim. Owned prakticky nesleduju, jen par ceskych akci.

ego: Justin sice umi zhorsit kvalitu, ale obcas ani to nepomuze. Nevim jestli je to chyba druhe strany, ale nektere zapasy Dreamhacku mi lagovaly (jestli za to nemuze slavna telia :D) at uz jsem mel rozliseni jakekoliv. A neni to mym spojenim protoze main event s Day9 mi na 360p lagoval, ale Ragequit na 720p ne apod. A MLG imho nepouzivalo Justin, melo vlastni kanaly...nebo se pletu...uz nevim :D

To jen na doplneni. Ale rikam pokud sleduju streamy tak jako rozcestik pouzivam TL, tzn. Justin.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Justin vs Own3D
PříspěvekNapsal: čtv 23. čer 2011 0:05:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 05. črc 2010 22:13:17
Příspěvky: 176
Tady se bavíme především o tom, že to v podstatě nikomu nelagovalo při zátěži 80k diváků a tady Hitpoint má problémy u 100 lidí,... jako je to normální (navíc reklama, co tu ostatní píšou)? To že to pár lidem nelaguje neznamená, že je to v pořádku. Ať jim to teda nelaguje na justin.tv a ti co budou mít problémy, tak využijí horší rozlišení...proboha ale pořád lepší než mít co 5s zalagovaný zvuk s obrazem... A ať mi tu nikdo netvrdí, že mu u 360p (které bylo na dreamhacku co se kvality týče pořád ok) stream laguje,...

//edit: no nemá cenu se k tomu dál vyjadřovat...own3D svou popularitou => nižší zátěží vs justin.tv, který používá snad každý a přesto s ním nemáme nikdo problémy- a když jo, jdeme na nižší kvalitu ( i přes vyšší zátěž justin.tv serverů obecně než u own3d)...co na to říct. čus 8-)

_________________
I'm listening...
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz