StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 0:21:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Leden '08: eSports
PříspěvekNapsal: úte 15. led 2008 21:25:18 
Offline
Administrátor
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: čtv 24. kvě 2007 19:23:06
Příspěvky: 83
Bydliště: Plzeň
Otázky:
1) Jak prožíváte eSports?
2) Co by hra měla nabídnout, aby se z ní byla dobrá hra vhodná na eSports?
3) Co byste chtěli vidět ve StarCraftu II ke zlepšení požitků z eSports?
4) Další věci, které byste chtěli k tématu říct...

Jak odpovídat?
Stačí poslat odpověď na tento příspěvek a ta bude mít tvar:
1) ...
2) ...
3) ...
4) ...


Ty nejzajímavější odpovědi a náměty budou poslány do Blizzardu. Tato akce probíhá hromadně na všech fanstránkách po světě!


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Leden '08: eSports
PříspěvekNapsal: úte 15. led 2008 22:20:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: úte 05. čer 2007 5:39:34
Příspěvky: 371
Bohuzel nedokazu relavantne posoudit, jelikoz aby se nekdo mohl venovat espotru chce moc, moc casu (a ten zaprvy nemam a asi bych ho ani do zadny hry nevrazil)

obavam se ze tohe tema se bude komentovat spatne :-(

_________________
Hrozivý a krutý vrah Insolitus
v pondělí 31.3. zavraždil svou první oběť, vražda se odehrála na půdě FF UK, před zraky všech jejích spolužáků
v úterý 1.4. zavraždil mladého muže před branami zš slovenská

Mafie 2008


Naposledy upravil insolitus dne úte 15. led 2008 23:10:28, celkově upraveno 1

Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Leden '08: eSports
PříspěvekNapsal: úte 15. led 2008 22:40:47 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 02. led 2008 14:25:56
Příspěvky: 37
1) Nádherný zážitek, nedá se to popsat, já osobně sem tedy nějakých moc velkých úspěchů nedosáhl, jen v takových okrajových hrách, ale je to prostě super pocit, turnaje, vyhrávat, dokonce i prohrávat, prostě jedinečný zážitek, zvláště Live eventy nebo 2v2 což je možná ještě lepší :D

2) Samozřejmě dobrá podpora, pravidelné patche, -> Balanced.

3) Nevím co bych chtěl vidět ve S2 k zlepšení požitku z Esports, ale podlemě to nezáleží ani tak úplně na hře jako na lidech. Je pravda že dobrá hra je základ, ale podle mě je hodně důležitá dobrá komunita, dobré vztahy i se zahraničními hráči. Asi to zní divně ale hodně záleží na lidech s kterými hrajete. So make a squad and let's pwn it. Go EAGLE go

4) Podle mě je S2 především o Progamingu, je zde samozřejmě hodně lidí kteří se těší na pokračování příběhu a pak sou tady ti, kteří se prostě těší na turnaje, 2v2 bitky a tak dále :)

+ tato stránka je podle mě vůbec nejlepší Fanstránka o S2 v čechách tak doufám že se po vydání hry stane domovem pro většinu S2 playerů. Neni dobrý samozřejmě když 1/3 píše na tohle forum, další na další forum a bejt takhle rozkouskovaný. So good luck do budoucnosti :)

................Thats all

_________________
Obrázek

Let's listen in: [Adventures Fail][Helicopter][Life's gonna suck][Friday im in love]


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Leden '08: eSports
PříspěvekNapsal: úte 15. led 2008 23:27:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 24. říj 2007 8:48:40
Příspěvky: 15
1) Ja osobne beru e-sports jako kazdej jinej normalní sport (samozrejme delat ho vrcholove stoji hodne casu... no ale u keryho zanmyho sportu je neco zadarmo - kazdej sport vyzaduje tvrdej tening.) Ja sice nejsem zadnej top hrac ,krome par 2. a 3. mist na turnajich ve w3 v mistní here sem dohromady niceho nedosah ale rad sleduju profi hrace... nekdo se diva na fotbal nekdo na hokej ... ja zas sleduju W3. Ja osobne se mnohem radsi podivam na duelek Moon vs Grubby nez se divat jak se par reprezentacnich typku honí za pukem po lede xD

2) Nejdulezitejsi u takovýhle hry je aby byla balanced, jinak kazdopadne musi bejt prehledna a dobre ovladatelna, dokonala grafika a realnost je uplne na nic pokud je na ukor ovladaní jednotek a prehlednosti ...

3)kazdopadne dobra komunita lidí, taky b-net je velmi dulezitej ale dyz u nej vidim pokrok mezi sc1 a w3 tak si myslim ze u sc2 se mame na co tesit

4)na sc2 se moc tesim pac zacatek w3 sem o rok prosvih (a to uz se tezko dohaní xD) a tak se tesim ze u sc2 budu zacinat od zacatku a ucit se spolecne se vsema ostatníma ...
jinak starcraft ma skvelej pribeh a tak je fajn ze mu ted blizzardi konecne pridaj 3d kabatek xD


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Leden '08: eSports
PříspěvekNapsal: stř 16. led 2008 15:58:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 12. led 2008 19:32:19
Příspěvky: 232
ja esports moc neprožívám radši si hru zapařím proti komplu a nebo dám z někým síťovku:D

_________________
"Are you truly so blinded by your vaunted religion, that you can't see the fall ahead of you?" - Zeratul


"But though we strike at you from the shadows, do not think that we lack the courage to stand in the light." - Zeratul


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Leden '08: eSports
PříspěvekNapsal: stř 16. led 2008 19:16:24 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. led 2008 18:08:30
Příspěvky: 1
Mě se eSports libí v tom jakou atmosféru mi to dává. To není jako když tu hru hrajete někde doma, protože tam prostě není cítit ta vážnost narozdíl od PRO zapasů. Každá chyba může být osudová a proto to vzbuzuje takové napětí. Někoho možná baví víc když si to sám zahraje než aby se podíval na nějaký dobrý match, ale pro mě je to něco jako když např. pro fandu do fotbalu, který s chutí sleduje zápas svého oblíbeného fotbalového týmu. Pro mě je to něco jako dobrej film či dobrý fotbalové utkání, plné zvratů, napětí, emocí ba i zklamání. To dělá eSports tak zajimavé narozdíl od toho, že si to zahraju doma, kde mám možná tak akorát dobrej pocit z vítězství. Když sledujete pro-gamers hrát tak můžete vidět spoustu krásných momentů, akcí atd., protože se nemusíte soustředit na hru, ale jen na děj. Kdybyste to hráli vy tak vám ta hra příjde jako chvilka, často nepostřehnete co se v průběhu hry vůbec stalo, protože na detaily prostě nemáte čas a musíte se soustředit třeba na micro. :D

Pokud Blizzard bude počračovat v tom co dělají do teď, to jest jediněčnost každé jednotky a odlišnost ras, z toho vyplývá rozmanitá škála strategií, což lahodí každému znuděnému oku. ;)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Leden '08: eSports
PříspěvekNapsal: stř 16. led 2008 19:52:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 14. pro 2007 15:41:39
Příspěvky: 31
Bydliště: CR PM
eSports nikterak neprožívám. Raději si zapařím s par kamošema po LANu než nějakej profi zápas. Přijde mi to docela přahaný. Navíc v těhle profi závodech se nic moc neděje. Vydělaj na tom spíš jen pořadatelé a nechápu jak se tímhle někdo může živit, jako že se pár amíku, japončíků a dalších zástupců několika zemí živí, ale neni to pro každého. Jen mizivé procento hráčů se dostane na vrchol. A cpát pořadatelům peníze za účast se mi fakt nechce :)

_________________
ObrázekI losing myself


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Leden '08: eSports
PříspěvekNapsal: stř 16. led 2008 19:58:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 28. čer 2007 14:05:54
Příspěvky: 466
nic proti ale co to je?

_________________
I fantazie má své hranice. A my? My jsme tu od toho, abychom je překročili...


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Leden '08: eSports
PříspěvekNapsal: stř 16. led 2008 21:48:10 
1) Přátelství, soutěživost, napětí, tvrdá snahá atd... eSports je něco bez čeho by pro mě hraní her typu SC2 asi nemělo smysl. Navíc díky eSports mám vždy nějaký cíl
2) Rozhodně by měla být vybalancovaná, měla by umožnit libovolně programovat hotkeys, dobrý režim sledování zápasů jak LIVE, tak i v replay. A především by v onlinu měla běžet plynule bez lagů.
3) Možnost sledovat hry bez vlastnění origa(jako tomu je u CnC3), pravidelné pořady o dění na eSports scéně SC2, podpora turnajů jak finančně tak i mediálně.
4) PRO-GAMING IS BELIEVING!


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: Leden '08: eSports
PříspěvekNapsal: stř 16. led 2008 21:56:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 16. led 2008 21:49:36
Příspěvky: 7
tehbird. píše:
1) Přátelství, soutěživost, napětí, tvrdá snahá atd... eSports je něco bez čeho by pro mě hraní her typu SC2 asi nemělo smysl. Navíc díky eSports mám vždy nějaký cíl
2) Rozhodně by měla být vybalancovaná, měla by umožnit libovolně programovat hotkeys, dobrý režim sledování zápasů jak LIVE, tak i v replay. A především by v onlinu měla běžet plynule bez lagů.
3) Možnost sledovat hry bez vlastnění origa(jako tomu je u CnC3), pravidelné pořady o dění na eSports scéně SC2, podpora turnajů jak finančně tak i mediálně.
4) PRO-GAMING IS BELIEVING!


to jsem psal já btw a zároveň tím chci pozdravit ve spolek :)

btw: jak říkal Silver, taky doufám že tato stránka bude v budoucnu hlavním domovem pro české gamery SC2 8-)

_________________
.member of PoW and Voodoo clans
Obrázek
free penis enLargement by Zpex.


BFME1: 4x Bronze clan - BFME2: 1x Gold, 1x Silver, 1x Bronze clan
1x cw.cc BFME2 champion
EVERY FAILURE IS JUST A STEP TO SUCCESS


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 22 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz