StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 21:35:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 25. říj 2010 14:43:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Balty píše:
Btw v boji se dají taky skvěle využít na zvedání rozložených tanků, nebo proti jinému protosovi na zvedání stalkerů atd, je to pak docela znát když jdou proti sobě dvě army každá o 20 stalkerech, ale soupeři se na začátku bitvy 8 stalkerů houpe ve vzduchu. ;)

To je zas nakej teoretickej build ne? :D Aby se mohlo houpat 8 stalkeru ve vzduchu, tak proti sobe nemuzou stat army 20 VS 20 ,ale tak 20 VS 9. Cili po gravitaci to je 12 VS 9 (cili si furt v nevyhode), takze budes mit ztraty vetsi nez on a to jesta za chvili spadne z nebe 8 cerstvejch nepratelskejch stalkeru :D

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 25. říj 2010 15:10:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 17:02:54
Příspěvky: 153
T.iN.T.a píše:
To je zas nakej teoretickej build ne? :D Aby se mohlo houpat 8 stalkeru ve vzduchu, tak proti sobe nemuzou stat army 20 VS 20 ,ale tak 20 VS 9. Cili po gravitaci to je 12 VS 9 (cili si furt v nevyhode), takze budes mit ztraty vetsi nez on a to jesta za chvili spadne z nebe 8 cerstvejch nepratelskejch stalkeru :D


1) To byl jen příklad a myslim si že skoro všichni až na tebe to pochopili.
2) Proč by nemohlo, ty si myslíš, že po různých bojích jsou vždy armády vyrovnaný??? Nebo, že oba máte vždy stejnou ekonomiku? A je vůbec tohle nějak důležité téma, že tady na to hážeš zas tak debilní řeči a hnípeš se v pí*ovinách??? Tak se jich bude houpat třeba jen 6 nebo klidně 20, ale prostě se k tomu phoenixová dají také využít a je to docela účiné při dobrém načasování, když část army pozvedáš a když už tu ze sebe chceš dělat takovýho chytráka tak jsi asi úplně zapoměl, že snad nikdy nepujdou proti sobě armády jen stalkerů, ale budou tam sentry zealoti atd. Tohle fakt miluju, kdy někdo do diskuze reaguje jen tím, že ze sebe "vyblije" rádoby pospěšnou poznámku, ale do diskuze nepřidá absolutně nic.

"Bože zač mě trestáš..."

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 25. říj 2010 15:20:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
docela dobry je to treba v PvP pri mass stalker, kdyz souper stavi immortaly nebo proti siege tankum v PvT

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 25. říj 2010 17:19:08 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Balty píše:
T.iN.T.a píše:
To je zas nakej teoretickej build ne? :D Aby se mohlo houpat 8 stalkeru ve vzduchu, tak proti sobe nemuzou stat army 20 VS 20 ,ale tak 20 VS 9. Cili po gravitaci to je 12 VS 9 (cili si furt v nevyhode), takze budes mit ztraty vetsi nez on a to jesta za chvili spadne z nebe 8 cerstvejch nepratelskejch stalkeru :D


1) To byl jen příklad a myslim si že skoro všichni až na tebe to pochopili.
2) Proč by nemohlo, ty si myslíš, že po různých bojích jsou vždy armády vyrovnaný??? Nebo, že oba máte vždy stejnou ekonomiku? A je vůbec tohle nějak důležité téma, že tady na to hážeš zas tak debilní řeči a hnípeš se v pí*ovinách??? Tak se jich bude houpat třeba jen 6 nebo klidně 20, ale prostě se k tomu phoenixová dají také využít a je to docela účiné při dobrém načasování, když část army pozvedáš a když už tu ze sebe chceš dělat takovýho chytráka tak jsi asi úplně zapoměl, že snad nikdy nepujdou proti sobě armády jen stalkerů, ale budou tam sentry zealoti atd. Tohle fakt miluju, kdy někdo do diskuze reaguje jen tím, že ze sebe "vyblije" rádoby pospěšnou poznámku, ale do diskuze nepřidá absolutně nic.

"Bože zač mě trestáš..."


STFU pls. at ti nepraskne zilka. ;)
1) Rek bych, ze vsichni krom tebe pochopili, ze je to nesmysl stavet drazsi jednotku proti counteru ty drazsi :D
O to, ze je nesmysl porovnavat 2500/1000 VS 3700/1800 army ani nemluvim. ^^
Tak promin ze se ti tu "hnipu v po*ovinach", ktery tu pises :P

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 25. říj 2010 18:39:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 17:02:54
Příspěvky: 153
To T.iN.T.a: Nauč se prosimtě pořádně číst, než začneš přispívat svoje hloupé příspěvky na fóra. "Btw v boji se dají taky skvěle využít" to je asi ta hlavní nosná věta. Píšu tu snad někde, že dělám phoenixe jako kontra na stalkery? nebo jinou debilitu kterou tu zmiňuješ? Píšu, že využití phoenixů nekončí jen u otravování dělníků, že i v boji jsou užiteční, čímž reaguju na předešlé příspěvky jiných hráčů, kteří tu psali, že jsou useless a tím vlastně chci jen říct, že pokud je člověk udělá na haras, na kterej jsou u tosse nejlepší, tak s tím jejich funkčnost nekončí. Ty tu reaguješ na něco co tu nikdo neřekl a ještě reaguješ hloupě a nesmyslně. Pokud ani teď ti ještě nedošlo, že nic z toho na co tu reaguješ se tu absolutně neřeší, tak jseš asi úplnej promitiv a nemá cenu tě jakkoli řešit. ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 25. říj 2010 19:29:04 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Phoenixové jsou jedna z mých nejoblíbenějších jednotek ve hře, zvlášť v PvZ je jedu fakt často, v PvT mají občas uplatnění taky (harass, ohcrana Colossů před Vikingy, zvedání tanků, Ghostů...), ale zrovna v PvP bych je nejel fakt nikdy, vždycky jsou levnější a efektivnější countery na cokoli, takže Tinta má pravdu, ta situace je nereálná, tudíž k ničemu (nemůžeš se ohánět, že máš třeba lepší ekonomiku, proto máš 20 Stalkerů proti 20 Stalkerům a ještě k tomu 8 Phoenixů, protože v takovém případě by prostě bylo daleko lepší mít místo nich třeba Zealoty nebo další Stalkery).

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 25. říj 2010 20:42:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 17:02:54
Příspěvky: 153
Pralev píše:
Phoenixové jsou jedna z mých nejoblíbenějších jednotek ve hře, zvlášť v PvZ je jedu fakt často, v PvT mají občas uplatnění taky (harass, ohcrana Colossů před Vikingy, zvedání tanků, Ghostů...), ale zrovna v PvP bych je nejel fakt nikdy, vždycky jsou levnější a efektivnější countery na cokoli, takže Tinta má pravdu, ta situace je nereálná, tudíž k ničemu (nemůžeš se ohánět, že máš třeba lepší ekonomiku, proto máš 20 Stalkerů proti 20 Stalkerům a ještě k tomu 8 Phoenixů, protože v takovém případě by prostě bylo daleko lepší mít místo nich třeba Zealoty nebo další Stalkery).


Takhle, tam nejde o stalkerys to byl příklad, a rozhodně nebude nikdo dělat phoenixi na stalkery, já sám bych to neudělal, ale když je už děláš na haras a i třeba proti tossovi, kde jsou na harras myslim si ještě lepší jak u terrana, tak poté pořád nejsou useless, pořád se dají využít, bojem 20 v 20 stalkerů jsem chtěl jen ukázat, jaký rozdíl se stane, když se do toho zapojí phoenixové, že jejich akce má smysl, že to nepřítele oslabí a není to jen nějaká parádní grafika modré koule :) Není to asi nejlepší příklad, ale to přece není to podstatné teď, neřeší se tu nějaký blbý boj stalekrů, ale void ray a phoenix. Ale ok mohl jsem dát za příklad zvednutí immortála jako to řekl Satik, holt jsem plácnul tohle, vědět, že se nějakej TinT bude hnipat v každým slově, určitě bych tak velkou chybu neudělal. :P ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 25. říj 2010 20:57:24 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Já souhlasím s pohenixy proti zergům, tam je stavím často, prakticky pokaždé když zjistím že nejedou hydry a určitě když jedou mutalisky. Je to prakticky jediná protosská jednotka schopná se proti nim bránit co se týče rychlosti.
Proti terranům, ty furt mají tu hnusnou MMM, možná na likvidaci SCV(většina si staví kolem základny všude věže) a těch tanků na strategických pozicích.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: pon 25. říj 2010 23:20:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
[quote="Balty"][/quote]

Fenixe mam taky tuze rad (hl. na tanky), ale jak tu nekdo psal v PvP mi prijdou suverene nejhorsi ;) Proste mi to prislo jako blbost, neco jak kdyz tu na zacatku vlakna borec psal, ze by rad, aby storm zaroven zpomaloval :D
Kua ted nevim jak to napsat, aby jsi mi na to neodepsal, ze te zas chytam za slovo, ale pokud se bavis, ze srovnavas fenixe a VR a pritom jsi psal, ze si vzivote nepostavil v 1v1 tak teda nevim.. :D
No snad sem toho tolik nerek, tak uz peace ne? ;)

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvT patch 1.3
PříspěvekNapsal: úte 26. říj 2010 10:52:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 17:02:54
Příspěvky: 153
T.iN.T.a píše:
Balty píše:

Fenixe mam taky tuze rad (hl. na tanky), ale jak tu nekdo psal v PvP mi prijdou suverene nejhorsi ;) Proste mi to prislo jako blbost, neco jak kdyz tu na zacatku vlakna borec psal, ze by rad, aby storm zaroven zpomaloval :D
Kua ted nevim jak to napsat, aby jsi mi na to neodepsal, ze te zas chytam za slovo, ale pokud se bavis, ze srovnavas fenixe a VR a pritom jsi psal, ze si vzivote nepostavil v 1v1 tak teda nevim.. :D
No snad sem toho tolik nerek, tak uz peace ne? ;)


Myslíš, jak můžu teda hodnotit phoenixe a voidy? Mno Sice je v 1v1 nedělám, ale hrál jsem s nima v 3v3, 4v4 (což jsem ale také psal už ;) ) a myslim, že snad i v 2v2 a tam vidím stejně jako bych to viděl v 1v1 jak je ta jednotka drahá a jak moc je účiná a phoenixe jsem zkoušel v 4v4 a 3v3 taky a osvědčili se mě daleko více tak proto je beru poté i do 1v1 a voidy ne. :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 180 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 14, 15, 16, 17, 18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz