StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 06. říj 2024 3:34:53

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 236 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 0:27:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Netusite nekdo, co je to ted za zvyk hrat v PvT i v diamondu voidraye a hned pak DT? To s tim zas nekdo vyhral v nakym vodu, ne? To na me dneska jel snad kazdej toss v TvP a hraje se proti tomu celkem blbe :/...

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 0:31:01 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
To mi přijde vyloženě až hloupý :) VR mě nutí jet rychle Starport; když už ho mám, vždycky udělám aspoň 1 Ravena (kvůli PDD), takže ti DT jsou pak vyloženě useless. Navíc když toss vypadá, že to s VR myslí fakt vážně, dělám i věže na klíčová místa (k OC, aby mi ho nezničil, než se k němu vrátím, kdybych měl army daleko), takže ještě tím spíš jsou ti DT pak k ničemu.

Edit: Kdyžtak přihoď replay :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 0:34:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 11:58:46
Příspěvky: 136
ze se to hraje i v diamantove me dost prekvapuje :lol: u me v medene to dobre resi marina na drogach s vikingem a medivacem, ale ve vejs asi toss sestreli aircraft jako prvni, jeste se nacharguje a marina uz si se stimpem netukne :?
hele pralev, jak rychle ty vezky sundaj VR? protoze je ted celkem dost modni ty VR chargovat treba na stitu svyho vlastniho pylonu (pokud pobliz neni socha nebo destructible rocks) a pak jen precvaknout na nejblizsi souperuv objekt a dat mu plnou palbu :roll:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 0:49:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
v ty prvni hre jsem po tech prvnich VR cekal hned dalsi, tak se mi moc nechtelo vylejzat, on se mezitim rozlezl po mape a pak uz jsem byl bez sance... mel celkem dobry makro, ale ten zpusob hry... vsude samy kanony, porad lezl do baze s DT, expu mi simral proxy VR a pak cekal az postavi asi 20 carrieru, misto toho, aby s nima sel utocit hned... :)

ten druhy netusim, o co se pokousel, moc se mu to nepovedlo, ale taky jel VR a DT...


Přílohy:
Poznámka: 2 repy
TvP - VR_DT.zip [82.86 KiB]
310 krát

_________________
Obrázek Obrázek
Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 9:05:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 11:58:46
Příspěvky: 136
to mi delaji dost casto, zaligruje me v bazi prida cannon, sentry pro stit, naseka cannony a sysli a sysli, drop je predem odsouzenej k nezdaru, takze to na tosse zkusim jen jednou co nedriv a pak se snazim spis potirat jeho expy, ale je fakt, ze jak ho necham rozjet, uz to neukoucuju, ma po mape rozlezly observery, vsechno vidi, nakombinuje army a templary, pripadne jede jen na VR a carriery coz se jeste obcas da ukousat kdyz je raven, vikingove a aspon 2 BC
nejhorsi je colossus obklopenej stalkerama a za prdeli 3-4 DT s tim jejich stormem, jak posklada tohle vetsinou to uz neumikruju :(

dotaz - do jakych upgradu nejcasteji jdete? ja mivam obycejne +2 attack +1 defense pro pechotu a +1 stit a attack pro letadla (ldyz je souper zerg, tak davam prednost upgradum pro thory)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 14:27:48 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 14. zář 2010 14:46:37
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha
Jeremiasz píše:
to mi delaji dost casto, zaligruje me v bazi prida cannon, sentry pro stit, naseka cannony a sysli a sysli, drop je predem odsouzenej k nezdaru, takze to na tosse zkusim jen jednou co nedriv a pak se snazim spis potirat jeho expy, ale je fakt, ze jak ho necham rozjet, uz to neukoucuju, ma po mape rozlezly observery, vsechno vidi, nakombinuje army a templary, pripadne jede jen na VR a carriery coz se jeste obcas da ukousat kdyz je raven, vikingove a aspon 2 BC
nejhorsi je colossus obklopenej stalkerama a za prdeli 3-4 DT s tim jejich stormem, jak posklada tohle vetsinou to uz neumikruju :(


Měl jsi na mysli asi HT (high templar), ne DT (dark templar - to jsou ti neviditelní).

Když se já objevím jako terran a mám proti sobě tosse, obvykle se ho snažím zničit rychlým úderem marauderů a mariňáků produkovaných ze tří kasáren někdy kolem sedmé-osmé minuty herního času, kdy on ještě nemívá colossy nebo HT, zato já už mám všechna potřebná vylepšení pro pěchotu. Zatím jsem je s tím vždycky přejel, i když jeli třeba 4gate, naopak jako toss jsem se tomu ještě nikdy neubránil... Snad jako jediná možná obraná strategie mi přijde hodit správně force field na rampu a rozdělit soupeřovu army nebo ji zastavit pod rampou. Ale nečekal bych, že tohle proti tobě někdo použije v bronzové lize. :)

Jeremiasz píše:
dotaz - do jakych upgradu nejcasteji jdete? ja mivam obycejne +2 attack +1 defense pro pechotu a +1 stit a attack pro letadla (ldyz je souper zerg, tak davam prednost upgradum pro thory)


Záleží na tom, jako strategii používám, proti zergovi mech, proti tossům pěchotu, proti terranům mě baví mass raven. :) A pokud jsem zerg a spoléhám na mutalisky, tak se vždycky proti terranovi bojím toho, aby neměl kupu mariňáků, kteří jsou se stimem mnohem rychlejší a účinnější než thor. Když terran na moje muty reaguje thorama nebo vikingama, tak mám radost.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 16:22:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 30. zář 2010 9:19:37
Příspěvky: 12
SolusRex píše:
Jeremiasz píše:
to mi delaji dost casto, zaligruje me v bazi prida cannon, sentry pro stit, naseka cannony a sysli a sysli, drop je predem odsouzenej k nezdaru, takze to na tosse zkusim jen jednou co nedriv a pak se snazim spis potirat jeho expy, ale je fakt, ze jak ho necham rozjet, uz to neukoucuju, ma po mape rozlezly observery, vsechno vidi, nakombinuje army a templary, pripadne jede jen na VR a carriery coz se jeste obcas da ukousat kdyz je raven, vikingove a aspon 2 BC
nejhorsi je colossus obklopenej stalkerama a za prdeli 3-4 DT s tim jejich stormem, jak posklada tohle vetsinou to uz neumikruju :(


Měl jsi na mysli asi HT (high templar), ne DT (dark templar - to jsou ti neviditelní).

Když se já objevím jako terran a mám proti sobě tosse, obvykle se ho snažím zničit rychlým úderem marauderů a mariňáků produkovaných ze tří kasáren někdy kolem sedmé-osmé minuty herního času, kdy on ještě nemívá colossy nebo HT, zato já už mám všechna potřebná vylepšení pro pěchotu. Zatím jsem je s tím vždycky přejel, i když jeli třeba 4gate, naopak jako toss jsem se tomu ještě nikdy neubránil... Snad jako jediná možná obraná strategie mi přijde hodit správně force field na rampu a rozdělit soupeřovu army nebo ji zastavit pod rampou. Ale nečekal bych, že tohle proti tobě někdo použije v bronzové lize. :)

Jeremiasz píše:
dotaz - do jakych upgradu nejcasteji jdete? ja mivam obycejne +2 attack +1 defense pro pechotu a +1 stit a attack pro letadla (ldyz je souper zerg, tak davam prednost upgradum pro thory)


Záleží na tom, jako strategii používám, proti zergovi mech, proti tossům pěchotu, proti terranům mě baví mass raven. :) A pokud jsem zerg a spoléhám na mutalisky, tak se vždycky proti terranovi bojím toho, aby neměl kupu mariňáků, kteří jsou se stimem mnohem rychlejší a účinnější než thor. Když terran na moje muty reaguje thorama nebo vikingama, tak mám radost.


Urcite vsichny lamky z tohoto vlakna budou rady za replaye. Muzes nejake prilozit? Celkove prave to nacasovani, o kterem mluvis, je rovnez dulezite. Ty raveny jsem uz videl v nejakem replayi Boba, nebo jak se jmenoval na HDcku. To taky bude velmi zajimava podivana. Uz se moc tesim ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 16:33:44 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Citace:
Když terran na moje muty reaguje thorama nebo vikingama, tak mám radost.

Co chudáček protoss stalkeři jsou vyowneni stejným počtem mutalisků a nikdo nejede jen samotné stalkery ale kombinaci s zealoty a sentry a immortaly

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 16:43:21 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 14. zář 2010 14:46:37
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha
afischer píše:
Urcite vsichny lamky z tohoto vlakna budou rady za replaye. Muzes nejake prilozit? Celkove prave to nacasovani, o kterem mluvis, je rovnez dulezite. Ty raveny jsem uz videl v nejakem replayi Boba, nebo jak se jmenoval na HDcku. To taky bude velmi zajimava podivana. Uz se moc tesim ;-)


Máš na mysli replay mass raven nebo brzký útok marauderů + mariňáků na tosse? Bohužel žádný takový replay momentálně uložený nemám (hra automaticky ponechává jen deset posledních záznamů a já tam k tomu mám i dost cooperative a custom her), ale jestli je zájem, tak něco nahraju, až budu mít příště takovou hru.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Lama gamer aka diskuse pro lamky
PříspěvekNapsal: stř 06. říj 2010 16:44:08 
Offline
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 14. zář 2010 14:46:37
Příspěvky: 59
Bydliště: Praha
BorderKeeper píše:
Citace:
Když terran na moje muty reaguje thorama nebo vikingama, tak mám radost.

Co chudáček protoss stalkeři jsou vyowneni stejným počtem mutalisků a nikdo nejede jen samotné stalkery ale kombinaci s zealoty a sentry a immortaly


Zrovna ty sentry se schopností štítu nejsou myslím proti mutaliskům úplně k zahození.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 236 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz