StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 23:06:31

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 384 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: čtv 30. zář 2010 22:43:04 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Jojo zítra snad :) až přijdu z práce :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: čtv 30. zář 2010 22:43:37 
Offline
 Profil

Registrován: úte 21. zář 2010 0:41:02
Příspěvky: 59
Stealman píše:
Jojo zítra snad :) až přijdu z práce :)



taky v praci :D :D :D :D

_________________
Obrázek

Sem Bronzak a nestydím se za to


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 2:11:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Sklb píše:
Bubla píše:
no nevim jako mozna i proti terranovy by se to mohlo hodit http://www.youtube.com/watch?v=R_phfxBEj0E poveste sami:)

ee terran ma scan:p

Naopak. Na T je to vhodnejsi nez proti P, nebo Z. V tyhle dobe ma Z uz jiste lair a pri PvP se robo stavi taky hodne rychle. DTckem nesestrelitelnej detektor nad hlavou je problem, ale scan si T hodi jednou max 2x a ma smulu. Pak si staci ohlidat, aby nepotavil turret a nazdar. Zasadni je prezit prvni napor T a na to bude asi nejlepsi se poradne zakanonovat a vnuknout mu tak myslenku na tanky :)

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 2:38:51 
Offline
 Profil

Registrován: úte 21. zář 2010 0:41:02
Příspěvky: 59
T.iN.T.a píše:
Sklb píše:
Bubla píše:
no nevim jako mozna i proti terranovy by se to mohlo hodit http://www.youtube.com/watch?v=R_phfxBEj0E poveste sami:)

ee terran ma scan:p

Naopak. Na T je to vhodnejsi nez proti P, nebo Z. V tyhle dobe ma Z uz jiste lair a pri PvP se robo stavi taky hodne rychle. DTckem nesestrelitelnej detektor nad hlavou je problem, ale scan si T hodi jednou max 2x a ma smulu. Pak si staci ohlidat, aby nepotavil turret a nazdar. Zasadni je prezit prvni napor T a na to bude asi nejlepsi se poradne zakanonovat a vnuknout mu tak myslenku na tanky :)


po prohlednuti mraky videi na youtube zjistuji ze zatim nejlepsi je protos co se tyce prekvapeni a podobnych techu, veci treba u sentry se me libi ze umi vytorit falesnou jednotku jde o to ze udelate jeden void zjistite kde ma nejakeho marinaka nebo neco aby to videl a z 10 tam preletite zacne valit nejake zbozi na letadla (marinu nebo vikingi thory) a mate vystarane a casu na dalsi lumparny nejlepe nafejkovat utok na comandru voidama a stema sentrama+zealoti hodit tam dva templary-storms jit ze predu a nebude chapat kam driv:) a hned ho nenapadne ze je to voidi jsou feik:)

_________________
Obrázek

Sem Bronzak a nestydím se za to


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 8:36:34 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Bubla: Problém ale je, že každý sentry stojí 100 gasu, výzkum halucinace myslim taky 100 - stojí to dost energie, takže těch sentry musíš mít víc abys těch halucinací měl víc. A v boji je pak budeš mít bez energie. Také jsem nad tímhle hdně přemýšlel a i to zkoušel, ale bohužel v praxi to moc nefunguje. Jediné co se mi v praxi osvědčilo je halucinací mást svůj tech, ale v útoku mi to nikdy moc nefungovalo. Když si spočítam náklady na halucinaci 4 VR, tak nejsou zas o tolik větší (hlavně gas) než 4 opravdoví VR :)) Lépe funguje mít třeba 6 real VR a k tomu 4 halucinace, při vhodným mikru se dá zařídit, že první střelba nepřátel pujde do těch fake.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 9:09:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Tiez hravam haluze relativne malo, ale niekedy sa do toho oplati investovat. Haluzny colos pohlti docela dost dmg od terrana a moze to pomoct rozhodnut bitku. Tak isto je fajn ak mas aj realnych kolosov, nechat ho utocit na falosnych. Da ti to nejaku tu sekundu navyse ;)

Proti protossom zvyknem ist mass immortals a tam sa par haluznych immortalov tiez hodi. Super nerozozna haluze od skutocnych a to ti dava vyhodu. Ak ma stalkrov a ty immortalov, tak stity aj tak nepotrebujes.

Este sa vratim ku kolosom. Vcera som v jednej hre (2v2) odrazal utok terrana. MM. Nemal ani medikov. Poslal som tam 4 kolosov a pred nimi nejake maso (zealoti). Odstup bol idealny, zealoti sa pustili do MM a kolosy to zozadu zacali krajat. Terran ale neol ziaden noob, nahodil stim pack, vysral sa na zealotov (obehol ich) a rozstrielal mi kolosy za par sekund. Pre mna je to definitivne NIE pre kolosov ako obranu vozi MMM (kedze to neustoja ani proti MM).

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 9:20:29 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Tak možná by stačilo v takové situaci začít s těmi kolosy ustupovat (a zealoty nechat ať rubou co se dá) kolos by neměl být pomalejší než MM (ani se stimem) řekl bych. A jakmile se MM zastaví, tak zas začneš pálit. Jinač jak jsi psal že proti P jedeš immortaly, neni to trochu nebezpečný ? Já v PvP vždy nakonec po zvážení jdu do letectva, protože mam obavy, že jakmile pujdu do nějakýho hard groundu, tak přiletí VR a bye bye.. tak mi immortalové nikdy moc na mysl nepřišly v PvP. Jednou když soupeř masil stalkery, tak jsem je jel a docela mě zklamaly. 10 immortalů zhruba proti 20 stalkerům a ti stalkeři prostě vyhráli :-/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 9:34:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Nie, colos je pomalsi ako nastimovane MM (navyse MM ma spomalovacie strely)

Ohladne immortalov, samozrejme to chce scoutovanie, ak ide fast void, tak su mi immortali na nic ;) Immortalov ale neradno podcenovat, stalkrov davaju velmi rychlo (a vacsina tossov hra na stalkrov). Solo immortal si v pohode da 3 stalkerov, pricom za cenu immortala postavis stalkerov len dvoch.
Par immortalov ktory sa dostanu do zakladne znamena gg. Pylony davaju na par ran a teda netrva dlho a zhasnes mu celu zakladnu.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 9:40:37 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
S tou rychlostí colosse to nevím no jen jsem hádal, ale myslim že zpomalovací střely na collose nefungují (protože je massive). Ale jinak je možný že je pomalejší, nezkoušel jsem to :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 01. říj 2010 9:47:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 12:31:27
Příspěvky: 134
colosus aj marine maju rovnaku uz base rychlost 2.25 :) ... po stime tam ten rozdiel je uz aj viditelny :)

colosus ma ale jednu velku vyhodu ked uteka ... moze vyliest na kopec ")

_________________
Obrázek
mtronic Clan page


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 384 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz