StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 10:44:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: PvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 25. zář 2010 0:08:17 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Když myslíte tak prosim, mě to vychází docela dobře. Stalkeři jsou překážka to nepopíram, ale ne nepřekonatelná. To zase málokdo jede JEN stalkery .. a pokud nejede JEN stalkery tak je voidama zničit jde a hned po prvním odvráceným útoku se musí jet protiútok ale i s naškudlenýma zealotama a ti jsou na stalkery hodně dobří. Ale nechci se tu dohadovat, jen jsem se podělil o svou taktiku, která mi funguje od bronzu až zatim po platinu celkem pořád stejně spolehlivě víceméně, nikomu to nevnucuji :) Včera jsem tuto taktiku také stalkerama odrazil a vyhrál, ale jen proto, že soupeř s voidama nehrál dost chytře, kdyby jo, dostal by mě. Je to o tom jak s nima člověk zahraje, já jsem zvyklej je používat už od začátku co SC hraju, tak mi to s nima jde a potenciál rozhodně mají, ale člověk to nesmí hrát tak, že si tvrdohlavě jede to co chce .. když vidim že soupeř jede třeba i nevědomky silnej counter.. no tak je prostě stavět nebudu, nejsem blázen :)) Základ je scoutovat to se ví. Ale jakmile vidim protosse kterej jen trochu zainvestoval do něčeho jinýho než jsou stalkeři, tak se prostě dobře zahraným voidům neubrání.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 25. zář 2010 7:27:23 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
My věříme tomu, že jsi proti horším hráčům s VR rushem bez problémů vyhrával. Jen se ti snažíme říct, že proti těm hodně dobrým tím vyhrávat nebudeš, takže jednak je ve tvým zájmu nespoléhat se jen na to, jednak to bohužel není řešení naší aktuální monotónnosti v PvP :)

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 25. zář 2010 8:09:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 17. zář 2010 15:05:26
Příspěvky: 75
Na me jeli P jen 3 krat VR a kdyz to jel tak to bylo jasny WIN pro me :-) takze vic takovych lidi jako ty by bylo treba :-)

jinak monotoni strategie to sice proti PvP je,ale jako P se mi to libi nejvic :-) je to takove agresivni od zactku do konce,vim co souper da se rict jede.

Posledni dobou prohravam jen proti T kteri jsou proti me neprekonatelna rasa :-) holt mi ty vteriny na zaelota i nasledny teleport jednotek chybi vic nez jsem myslel :-( a zatim jsem od patche ani jednoho Terana neporazil :-) mozna je to nejaky blok nevim,jak vidim Terana tak uz jen premyslim jak to prohraju tentokrat :-)

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 26. zář 2010 14:26:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 19:27:12
Příspěvky: 61
Když občas sleduji hrát protose přijde mi divné, že vylepšují armor jednotek a nevylepšují štíty. Přijde mi to nelogické, osobně bych vylepšoval prvně štíty, ale hraji hlavně za zerga. Má to nějaký hlubší smysl nebo je to jen otázka cenu upgradu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 26. zář 2010 14:31:57 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Proti Terranovi to má smysl kvůli EMP. Jinak je to asi u většiny tossů přežitek ze SC:BW, kde jednotky dostávaly plnou dmg do štítů nehledě na typ, takže se víc vyplácelo upgradovat nejdřív armor (na který se redukce vztahovaly).

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: ned 17. říj 2010 13:42:36 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 13. kvě 2010 15:58:19
Příspěvky: 42
co tak zealot rush na zacIAtku hry ja to tak vzdy robim a skoro vzdy vyhram :D

hlavne to nenatahujte zbytocne lebo ak sa protivnik dostane ku stalkerom tak ti vas ubehaju a mozete davat gg :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pon 13. pro 2010 17:48:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 1:56:06
Příspěvky: 62
PvP je strašnej matchup, jak se snažim mít ke všemu pozitivní náhled(mapy, PvT :lol: atd.), tak u tohoto mirroru mi to prostě nejde.

Zde přikládam jeden replay, za rady a tipy jak sem tuhle hru mohl zahrát jinak, popřípadě co v PvP dělat jinak budu vděčný. Málo prob, špatný makro atd tu nemusíte vypisovat, vím o tom :D

předem díky :)



http://www.uloz.to/6945311/pvp-forum-sc2replay

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: úte 14. pro 2010 21:19:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 04. pro 2010 1:28:20
Příspěvky: 54
Asi bych příště postavil nějaký zealoty a určitě bych udělal blink pokud máš takovýhle množství stalkerů a podle mě si tu expu mohl udělat klidně dřív když si viděl že kempí u sebe a nemáš moc šanci se probít přes rampu kvůli těm sentry co tam byly.
Jinak jestli to co si předváděl bylo špatný makro tak nvm... Nějak špatný mi to nepřišlo (snad kromě konce kdy ti nalezly minerály :D) :lol:

_________________
Obrázek
ID: #371
Kdo chcete, ozvěte se, zahraju si s kymkoliv


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 15. pro 2010 10:46:56 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
kdyz si ho zatlacil do base tak sis mel vzit sebou jednu sentry a vyuzit jeho rampu proti nemu idky observerovi si videl nahoru takze si na tom byl v tu chvili dobre udrzel bys ho dyl v basi a ziskal vetsi vyhodu diky svoji expe. Chybela ti forge souper uz delal +1 utok tobe chybela suroviny si na to mel a kompozice armady nebyla moc dobra takovahle massa stalkeru je lahudka pro colossi mel si trochu kliku ze se zrovna presouval a nebly zfromovanej v boji ses zbytecne posouval asi takovy to vystrel posun vystrel posun v tyhle bitve nebylo to pravy orechovy ale jak rikam to ze si znicil tri colossi rozhodlo a pokud mas expanzi tak se neboj pridat druhy robo mel si colossa naskok ale diky tomu ze on mel dve roba tak te predehnal kdyby stal zformovanej tak bys diky tomu ze mel o dost vic zealotu ktery by odrizli dost mozna tvoje stalkery rozhodli jeho colossi by vyhrali mel jich i o 1 vic

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: PvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: stř 15. pro 2010 10:55:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Zenedar píše:
kdyz si ho zatlacil do base tak sis mel vzit sebou jednu sentry a vyuzit jeho rampu proti nemu idky observerovi si videl nahoru takze si na tom byl v tu chvili dobre udrzel bys ho dyl v basi a ziskal vetsi vyhodu diky svoji expe. Chybela ti forge souper uz delal +1 utok tobe chybela suroviny si na to mel a kompozice armady nebyla moc dobra takovahle massa stalkeru je lahudka pro colossi mel si trochu kliku ze se zrovna presouval a nebly zfromovanej v boji ses zbytecne posouval asi takovy to vystrel posun vystrel posun v tyhle bitve nebylo to pravy orechovy ale jak rikam to ze si znicil tri colossi rozhodlo a pokud mas expanzi tak se neboj pridat druhy robo mel si colossa naskok ale diky tomu ze on mel dve roba tak te predehnal kdyby stal zformovanej tak bys diky tomu ze mel o dost vic zealotu ktery by odrizli dost mozna tvoje stalkery rozhodli jeho colossi by vyhrali mel jich i o 1 vic


To si delas p*? :D
Zkus tam pls doplnit nejakou interpunkci, aby se to dalo aspon trochu cist... :D

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 37 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz