StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 18:05:35

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 384 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 39  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 13:17:21 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Zealot možná sundá 2 mariňáky .. to platí, ale už neplatí, že 10 zealotů sundá 20 mariňáků. A o tom to je .. k první situaci nikdy nedojde, ke druhé ano. Jinak s VR souhlasim a používam je často, proto taky nebrečim jak jsou T OP ale jen jak to mají jednoduchý na hraní. Nebýt voidů bylo by to mnohem horší, VR jsou velice dobrá jednotka. Problém v použití jako supportu je ten, že při boji někde v prostřed mapy není jak je nabít. Proto je raději mám v obraně když jde na mě útok (nabiju se o vlastní budovy) nebo s nima samotnýma útočim zezadu (nabijim na gasu) zatimco relativně slabá pozemní armáda zdržuje u wallu. Takže jako jo jde to, ale musí to vyjít napoprvé, jakmile terran udělá pár vikingů a trochu víc marine, tak sou voidi namydlený.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 13:18:46 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
jj, mariňáci jsou hodně slabí, jsou drazí, mají malé DPS a podle mě by měli být rychle buffnuti, jinak je žádný terran nebude používat.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 14:04:30 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Ondik konečně od tebe čtu rozumné slovo :lol: :lol: :lol:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 14:10:12 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Už to nečtu celé, ale na jednu věc zareagovat přeci jen musím.

Merlin tu povídá, jak jsou Immortalové skvělí a jen tak mimochodem tam do toho dlouhého odstavce vmísí nenápadnou poznámku, že ale jen v případě, že Terran nemá Ghosta. To je ale sakra hodně důležité ALE, protože každej aspoň trochu dobrej Terran toho Ghosta prostě má (byl by blbej, kdyby neměl, když tím counteruje úplně vše, co Protoss má) a rázem jsou Immortalové úplně k ho*nu (doslova).

Ukaž mi, Merline, jednu jedinou protosskou jednotku, která tě úplně donutí přestat jet určité jednotky. Dokonce i mariňáky proti templářům ti Terrani sypou dál, protože se stimem a štítama z těch bouřek prostě jde utíkat a poměr DPS/cena pro marinu je tak neuvěřitelný dobrý, že se to pořád vyplácí.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 14:27:27 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
Pralev píše:
Ukaž mi, Merline, jednu jedinou protosskou jednotku, která tě úplně donutí přestat jet určité jednotky. Dokonce i mariňáky proti templářům ti Terrani sypou dál, protože se stimem a štítama z těch bouřek prostě jde utíkat a poměr DPS/cena pro marinu je tak neuvěřitelný dobrý, že se to pořád vyplácí.


no to je přece jasné, void ray! to pak terrani musí z 3 rax maraudonů přesedlat na underpowered mariňáky s underpowered dps s underpowered stimem! A maraudony můžou znovu začít dělat až za půl minuty! Terran prostě potřebuje buff.

Prostě z ničeho nic se ti objeví 5 nabitých void rayů v základně a nemůžeš nic dělat.. na mariňáky už má protoss dávno připravené collosusy a na vikingy stalkery s blinkem! IMBA!


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 14:39:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 10. srp 2010 0:38:12
Příspěvky: 40
Bydliště: Aiur
to už má ale ve starportech po jednom šest carrierů, kluci. Fakt chudák terran :evil: :evil: :evil: Neposmívejte se mu. :lol: :lol: :lol: Nemůže za to s čím hraje, zase je to loayální vůči té rase, takhle si stát za underpowered race... respect :lol: :lol: :lol:

To Pralev: To co jsi napsal v blogu jsi asi nepřeložil a neposlal na blizz, vid? Možná by to chtělo, poněvadž to je celý pravda, jenom bych tam připsal, že o to více jsou rozdíly poznatelný, o co horší ligu hraješ. Dobrej hráč si na to nějak cestu najde, ale co noobs jako já. Nedávno jsem hrál rychlou hru (nebodovanou) s protossem z diamantu. Rozjel mně luxusně a psal že za tosse je noob. Ale materiálu ke studiu bylo z replaye dost. No to jen tak na okraj.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com

Já se prostě z tý bronzový NEDOSTANU grrr


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: sob 25. zář 2010 9:00:43 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Na ty voidy musím reagovat.
Včera jsme měli hru s parťákem protosem TPvsPP ... můj parťák měl 12 stalkerů, já asi 15 mara, jeden z tosu na druhé straně měl 12 stalkerů, druhý 9. Tu hru se jeli jenom stalkeři. Když jsme na ně zaútočili, kde nic tu nic, 4 Voidi nad naším nexusem... GG. A pak že to nejde. :-D Měl proxy hned pod náma


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: sob 25. zář 2010 9:02:32 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
No teda, TOP Diamant neumí scoutovat? ;)

:D

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: sob 25. zář 2010 9:20:51 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Přesně tohle jsem čekal. Ty jsi teda frajer když dokážeš během prvních 7 minut hry proscoutovat celou mapu. Těžíš vůbec? Protože na tohle bys potřeboval všechny SCV aby jsi měl přehled nad celou mapou.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Protos vs Terran ...
PříspěvekNapsal: sob 25. zář 2010 9:25:15 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
:lol: :lol: :lol: Tohle neokecáš, Merline, tohle je prostě noobovská bronzová chyba.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 384 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 ... 39  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz