StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 19. dub 2024 8:03:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Opravdu lame prohry
PříspěvekNapsal: pát 14. led 2011 21:54:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 19:54:51
Příspěvky: 14
lame prohra???tech bylo.....jedna byla hned na zacatku srpna kdy jsem dohral kampan tak jsem si rekl ze s brachem trochu potrenujeme na battle net(nastesti to nebyla liga)tak normalni hra zadnej rush cheese atd. a asi v 10 minute se podivam na minimapu a co nevidim brachova rampa uplne neodhalena a pak samozrejmne nasledovala kruta porazka kdy ja jsem mel par zealotu a stalkeru a braska ne me prisel s masivni MM takze gg a sel jsem od te doby radne scoutuju :D :D :D

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Opravdu lame prohry
PříspěvekNapsal: sob 15. led 2011 16:55:23 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
tak ten raplay uz nemam. Slo o to ze jsem mu vybil expu i main. On zvletnul a na tom ostrove v pravo nahore (mapa Scrap Station) udelal nekolik baraku s CC kde zacal zas tezit. Ja mel asi tri expy. Main hlidanej. Udelal jsem VR cca 16ks a vlit na nej jeho marinaci a medivaci udelai svy VR kaput. Pak udelal drop u me expy znicil me ji. Takto to pokracovalo az me vybil main. Nakonec me zabil vsechny proby. A nakonec to vyhral. Jak ja byl nasranej....Stacilo chvili cekat az udelam vic VR ci Carieru a hlidat si lepe tezbu. Jednim vysadkem me sejmul ty expy par marinaku. Ja kkt tam nemel pylon...A navic jak jsem stavel pred tim tu armu dosli me minerali....
Proste lame prohra na 98% bylo vitezstvi me a ja to takto zalamil... :roll:

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Opravdu lame prohry
PříspěvekNapsal: sob 15. led 2011 17:01:13 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Drakan píše:
tak ten raplay uz nemam. Slo o to ze jsem mu vybil expu i main. On zvletnul a na tom ostrove udelal nekolik baraku. Ja mel asi tri expy. Main hlidanej. Udelal jsem VR cca 15 a vlitnanej jeho marinaci a medivaci udelai svy VR kaput. Pak udelal drop u me expy znicil me ji. takto to pokracovalo az me vybil main. Nakonec me zabil vsechny proby. A nakonec to vyhral. Jak ja byl nasranej....Stacilo chvili cekat az udelam vic VR ci carieru a hlidat si lepe tezbu. Jednim vysadkem me sejmul ty expy par marinaku. Ja kkt tam nemel pylon...A navic jak jsem stavel pred tim tu armu dosli me minerali....
Proste lame prohra na 95% bylo vitezstvi me a ja to takto zalamil... :roll:


Nevím jak to bylo v tom tvém zápase přesně, ale ty jsi měl 3 expy a on odletěl na ostrov? Jestli ano tak chyba byla že si těch voidů dělal 15, měl jsi cronoboostovat 3 a jít ihned na něj, než rozjede těžbu. Samozřejmě za ním ihned další voidy posílat. Popřípadě si mohl vyzkoumat blink a jít na něj se stalkerama, na většině mapách se na ten ostrov dá blinknout a když ten blink naklikneš přes Shift tak těmi stalkery marinu utlučeš.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Opravdu lame prohry
PříspěvekNapsal: ned 16. led 2011 15:17:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
Nekdo rikal ze uz to nejde bliknout na ten ostrov...No proste jsem to zalamil stalo se. Jsem poucenej do priste ted si chranim expu i main tezbu. Radsi vyckavam na vetsi armu s update nez delat bezhůavej utok. Ono stacilo mit ten ostrov uz zabranej....

Dneska jsem mel hezkou hru sice trvala 1h a 5min mapa Lost Temple. Ja na 12h on na 9h udelal expu n tom rohu. Ja si udelal expu na 3h. Kontroloval jsem Xelnaga veze....Teran delal krizniky ja delal VR mel jich vic naletel na me z boku. Par jsem mu jich zabil. Opevnil si svuj main i ten ostrov misile vezema...
Udelal jsem si mezitim dalsi expu tentokrat na 5h na tom ostruvku. Pak dalsi expu na prirozeny mi expanzi. Chrlil jsem update stitu a VR. Delal VR a Cariery. Nad mel zabranej svuj od 9h nahoru mel dve expy prirozenou a ten ostrov kde delal ty krizniky.
Naletel na me znicil me mail. Ja ale mezitim udelal na svych dalsich expexh gatway stargaty. Nakonec on me vyrasil celej main. Ale dal nepokracoval. Ja chrlil dal VR. Nakonec sel na zlatou expu. A nase vzdusne sili se potkali na zakladne na 6h kde jsem mel dalsi expu. My VR vyhrali 22VR vs 12krizniku...
Mel jsem radost. Fakt se vyplati mit v dalsich zakladnach produkcni budovy a expandovat....
Mel nahrano vic her nez ja :)
Pokud nekdo chce muzu postnout replay

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Opravdu lame prohry
PříspěvekNapsal: ned 16. led 2011 16:42:23 
Offline
 Profil

Registrován: pát 15. říj 2010 18:08:51
Příspěvky: 27
po dlouhe době sem si zahral,zjistil jsem že s poškozenou myší se to neda..děla double cliky a nebo neklikne vůbec,tak zrala asi už jen na CS.prohra byla opravdu rychla.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Opravdu lame prohry
PříspěvekNapsal: ned 16. led 2011 17:08:41 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Drakan->jestli se nepletu void ray je counter na battle cruisery. :D Dělat proti nim tedy později carriery byla hloupost. :) Bohužel BC s yamatem roztřílí i ten blbý counter v podobě voidů. Až se příště setkáš s BC, tak samozřejmě základ je mít je vyzkoutovaný, což s dnes levnými observery už neni problém. Příště jeď v pohodě dál voidy, ale přidej k nim i pár high templářů a ještě před srážkou se je snaž maximálně vzít feedbackam, sebereš jim drtivou část života a vyřadíš yamato gun. S toho vyplývá instatní výhra. :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Opravdu lame prohry
PříspěvekNapsal: stř 19. led 2011 20:29:25 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Před chvílí jsme hrál TvZ na Blistering sands. Po chvíli přijedu do Zergovy expy se 4 Helliony (z Reactor Factory), spálím první 3 Drony a soupeř beze slova leavnul. Moc jsem to nepobral.

Pustím si replay, Zerg jel fast Muty, kromě Dronů a 1 Spine crawlera v té chvíli neměl vůbec nic a Spire si omylem zrušil tak 2 vteřiny před jejím dokončením. Záhada vysvětlena :D

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Opravdu lame prohry
PříspěvekNapsal: čtv 02. čer 2011 17:56:22 
Offline
 Profil

Registrován: úte 10. kvě 2011 16:20:07
Příspěvky: 44
Nebyl jsem to přímo já, našel jsem to někde na netu, bylo to 1v1 PvP oba jeli cannon rush a pak se po mapě honili s probama a snažili se zničit wall soupeře probama, protože neměli minerály.:-D


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz