StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 16. dub 2024 18:00:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fejsbůk
PříspěvekNapsal: stř 20. říj 2010 20:02:37 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Jako typický hoch svého věku jsem neustále online na facebooku kdykoli se mi něco stane napíšu status nemám pocit nějaké závislosti ale někteří lidi již mě dohánějí k šílenství...
Co si myslíte je toto normální?
Obrázek
Musel jsem to zamazat ale kdybyste viděli ten jeho výraz ...

PS: Tohle je jeden z přátel mých přátel není to z netu

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fejsbůk
PříspěvekNapsal: pát 22. říj 2010 21:21:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 28. črc 2010 1:24:53
Příspěvky: 56
jn, nekdo z toho proste holt magori uz, bez facebooku bych v klidu vydrzel, kdyby ho zrusili, ale jinych 95% teenageru by se bohuzel psychicky zhroutilo protoze by si nemohli spamovat na fotky "jak jsou klasni a jak jim to slusi a ze nemaji zac".

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fejsbůk
PříspěvekNapsal: čtv 28. říj 2010 1:20:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 05. črc 2010 22:13:17
Příspěvky: 176
Jen je nech, ať si žijí ten svůj "úžasný" svět, ti lidi jsou úplně mimo realitu. Alespoň tak líp roztřídíš zrno od plevele :mrgreen:

Já FB prakticky vůbec nepoužívám a je mi bez něj pořád stejně jako před jeho příchodem :D

_________________
I'm listening...
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fejsbůk
PříspěvekNapsal: čtv 28. říj 2010 8:13:59 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Každé normální 20+ holce se zvedá žaludek z toho, když se chlap nechová jako chlap a je samé ťuťu ňuňu, šišlání a podobné s*ačky. Ať si děti hrají, ať z toho třeba ani nevyrostou, aspoň máme méně konkurence :D

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fejsbůk
PříspěvekNapsal: čtv 28. říj 2010 8:18:44 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Obrázek

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fejsbůk
PříspěvekNapsal: pát 29. říj 2010 23:38:59 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Já mám facebook a sem na něm často ale tohleto hraničí z demencí :D

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fejsbůk
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 10:54:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 28. črc 2010 1:24:53
Příspěvky: 56
no tak je fakt ze se na to taky divam kazdej den, ale vubec by mi nevadilo kdyby se s tim cokoliv stalo, proste zavislej na tom nejsem, ale jsem rad kdyz obcas vim, co se kolem me deje :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fejsbůk
PříspěvekNapsal: stř 29. pro 2010 21:43:53 
Offline
 Profil

Registrován: pát 26. lis 2010 16:27:11
Příspěvky: 96
Mates1500 píše:
no tak je fakt ze se na to taky divam kazdej den, ale vubec by mi nevadilo kdyby se s tim cokoliv stalo, proste zavislej na tom nejsem, ale jsem rad kdyz obcas vim, co se kolem me deje :)

kolem mě se potom dějí samé ...
Já mám facebook jen kvůli informacím ze stránek které mám v "like" (Linda Liao <3 :D atd. )

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fejsbůk
PříspěvekNapsal: stř 29. pro 2010 22:07:34 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 17. lis 2010 19:05:11
Příspěvky: 10
příznám se že jsem online skoro pořád, ale nejsem tam a status mam jednou za rok :D ale co se mi libi je ze vim kdo ma narozeniny a svatek, takze pro me to nejaky smysl ma, jinak pokud se nekdo chovat tak jako vetsina tema jejich spamama atd mazu, protze ty jejich spamy jsou :?: :!:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Fejsbůk
PříspěvekNapsal: čtv 30. pro 2010 0:36:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
T͍͕̻͎͙͕̄̊o̷͆̆͐̑̉̓̓͐͏̯͖̰̳̩̥̼ ̢͎͍͇̘̈́ͨ̏͋ͣ͂̏͑͠į̛̻͓̪̋̊̽ͥ̇ͫ̚n̵̙̪̙̩̖͔̫͐v̸̗̮͚͖̗̗̻͓̄̎̒͋ͧ͗ͣ͜o̴̶̩͇̘͓̓̐k̡̨̹̮̭̓̿ͩͤͦ͞e̶͚̩̖̥̦ͦͣͯ̓ͪ̇ͫ̊̍ ͎̙̭ͣ̅ͥͤ͆ͬ̿̍̀͞t͊҉̵͚̩̘h̵̭̮̀̄ͧͪͮ̐ȩ͕̟̜̊̎̂ͧ̽́ͯͅ ̬͉̟͚͓̺͕̤ͧ͊ͬ̔̓̇̈ͨ͢h̞̙͎͓̒͒̒͛ͭ͑ͩ͊i̯̗̜̤̥̪̺̙͗̇̓͝v͖̬͈̰̞̫̀̐ͦ́̋ę̠͚͇̜̗͎̦͖̀́-̷̡̙̩̥̳̝͕̞͍͇͆͊̃m̛̫͚̤̜͙̭͊͂ͬ̍͆͒i̭͖͓̤̦̺͚ͧͥͪ͑̈̽ͤ͢͟n̠͍̯̭̼̹ͭ̑̓ͣ̑́͟͢d̞̺̺̀̊͗͛̒̀ͨͫ́́͝ ̷̸͙̬͇̪͇ͣr̢̻̯̬͉͎̹͙ͦͮ͢ͅë̷̥̬͙̐̉ͮ̋̃ͅͅp̮̲̘̪͓̜̟̼͎̅͋r̞̝̜̯̤͖͖ͦ͐͊͒ͅe̢̓̽̏ͪͪ̚͏͏͖̜̗̟̳̘̥s̵̩͓̯͇̝ͬ͂̏ͤ͛ͣ̿ͅę̷̱͇̦̳̱͕͊ͤ͌̎ͨ͛n̵̠̥̱̺̭͗̒̉̒ͯ͌t̳̪̮̳̓̍̐ͭͪ̋̄̉͜͜iͧͪ͛͊҉̨̢̤̠͈̭̺̥͈ͅn̼̺̪͚͇̦̤̭͋͗͡g̥̱̮͖̘̟͈ͧ̂ͪ́̈͐ͨ͝ͅ ̝͓̃̊c̴̸͕͙̙͉͈̣̭̰̲ͪ̑̎̆̌͗̎h͇̖͉̟̘͇ͯ̇ã̧̤̬͔͌͗̌̓̈́͢ò̟͓̪̟̬̬͓̐͟ṣ̳̜̙̗̑͊̽̀́.̴̨͖ͯͬ͒̕
̧̮͔̦̲͇̫̎͂̈́ͤ̏I̠͙̽͊̄̚̕ͅͅn͍ͭ̿͝͝v̗̬͙͒ͩͨ̽̾ͨ́o̴͔̲̠͍̬̯̹̬̳͒͒̕k͐ͪ͏̳̪̩i̷͈͙̩̍̇ͫ̀̎́̀ņ̫̭̟̼̟̖̟̫̋̏ͭ͗͂̐g̸̗̭̞̻̬̒͛̈̿͂͊̄͛ͪ͢͡ ̝̯̗͈̉̂ͤ̏̈́͊̎̓t̸̨̤̭̜͖̙͍̙͇̓̈̽̌̀̎ͨ̋ẖ̦͇̪͈̬̰̆̅͂̇̾ͯͅȩ̎̽ͤ̈̈͆̇҉̴̞̮̺ ̵̝̻̟͉̠̳̠̺̚̚͟f̺̞̲̥͔̪̞̣ͥͭ́ḙ̛̮͇̦̱̠̋ͨ̂́̔ͫ͒̓͆̀ȩ̯̱͈̫͕̽͌l̸̨̘̼̜̈́̅͗ͅi̩̯̥̭̜͈̜͉ͫ̈͂̈́̿͐̋͞n̛͇͉̹͎̯͔͎̯͛ĝ̸̡͍͙̲̃̑͑̇͝ ̸̷̩͓̽́̇͂͌̚ͅo͚̭̙͓̺̫̜ͫ͊͛fͤͣ͏̕͏͎̺͎͖̠͖̻ ̶̷̛̗̬̱͖̳͉̥͚̰̒̋c̢̢̡̞̈ͩͯ͋̄̀ͮh͓̦̘̞̫̼͓͈͂ͥ͡ạ̴͓̪̤̇ͫ͜͢ò̽̀͠͏̥̥ṣ̵̜ͥ̂ͭ̏͗̀̒́.̛̛̟̭̲͕͖͆̍̌͑͐͘
̹̩̣̂̑̐Wͣͧ̎͆ͭ̍҉̛̝̦̹̝̱́ị̸͕̥͈̭̒ͥͫ͆̑̓ţ̮̟̜̮͗̈͑͑h̢̤͛̇́́́͌̐ͩͬ́̀ ̺͈̽̔ǫ̨̯͚͕̔͑͐ͅu̶͋ͦ̾̕҉̠̝̥̜͓t̶̹̣̏ͦ͐ ̶̣̯̝͎͒̈́͐̒́o̡̮̞ͩ̃̄͢r̴̢̙̞͖̩̫͈͂̽͒ͭd̟̯̬̥͓͔ͨ͌ͨ̽ͫ̽ͧ̀͟͠e̪̱̳ͣ̉́r̛̎͆̋ͮ̓̄̓̀͏̹̘͇̳̱͖.̸̸ͣ̒ͫ͊̀ͨ̄͆̐͏̦͎̰
̓́ͥ̑̾̉ͮ̔ͭ͞҉̗̹̖̫̙̯̻T̟͇͇̘̗͒̂̎̋͛͐̈͛͘͞h̴̻̥̪ͮ͑̀ë̷̪͚̮̗̣́ͥ̎́̋̔͞͠ ̪̝̼͕ͦ͒͛̏̓͆̀̈́͡N͈͍̠̺̄͗̽̏̾̌̏͞e̜̻͇̫̐͐ͥ̊͊͗̿̚͠z̞̩ͤp̨̬̜̼̠͈̲̯̎̎̌̎͐̾̃͢e̳̜̦ͥ̑ͦͫ̉̌̈́͛͜r̞͉͙̜̻̓̇̒̊ͅͅd̓͆̂ͤ̋͏̥͉͙̘̙̯͜i̷̓̽ͭ̾̚͏͍̰͓̺̠͔̘ä͈̤̬̬̰͇͖̦͝ͅṅ̨̗̖͔̞̳͕͋̍̽͞ ̧̜̯̬̥͙͚̲̭̈́͑̀ͅẖ̡ͦ͂̋ḭ̵͇̪͇͊͐́́v̗̗̘̓̚e͚̙̫̹͈̐͒ͮ̄͊ͤ̀̕-̡̼̤ͬ̀͆̔́̏̚m̛̝̙̟͍ͫ̆̂i͎̬̅̔̉̓ǹ̢̜̝͙̮͈͎̫͔ͫ́̕ͅd͎͓̠̤͕̀̉ͧ̉̀͟ ̹̘͉͕̰̯̯́ỏ̥̰̘͍͙̲̔̂̐̓f̧̛̞̩̰̪͚̜̰͉ͬ̌͌̔͆͒ͪ ̸̷̯̬͌̾ͩͮ̓͘c̦̼̻ͯ́ͯ̃̕ḫ͎̜̦̘̘͒͊͑ͩả͈̘̝̣̹͈̠͉̿͌́o͋ͭ̓͏̵̘͕s̸͙͔͑͒̀ͤ͐͜.̐ͦ̿͛͘͏̩̞̜̣̠̖̼ ̴̹̝̗̬̘ͭͨͪ̄̽ͯ͆̀Zͬͣ̿̈ͩ҉̸̥̝̗̱͚̼̫͕ǎ̡̛͉͙̺̖̗̝̦́͑͞l̄ͧ̃̄́͊̍͏̧̭̱̘̠ģ̧̝̲̪̮͋̾͗̿̃̅͂̉̕o̖̞̼̒͆́̀͘ͅ.̩̫̦̽̾̃̓̅͆ ̀̅͏̹̜͖̻
̥̟̠̮͙͉͚̄̃H͚̻̱ͨ̌̅͒̋̓͋ͦ́̚͘e̅ͥ̇̓̾̚͠͏̗ ͍͎̩̮͓̿̓ͯ̋ͥ̅́̚w̛̪̺̠ͯ̀hͪͯ̿̒̔̓̚͏̙̫̦̣͎o͈͙̦̻̻̼ͫ͊̒̚͟ ͈̣͔̺͔̯͂ͥW̭̾ͯͩ͝á̰̦͙̭͍ͥͪ̀͟i̞̼̓͌̾t͓͖ͩ̔ͤ̓͆ͤ͑ͥ͘s̖̳̩̲̩̤̏̋̓͟͝ ̵͍̆̔͛̓͌̒̏ͤ͜͝B̪̗̗̹̘̗̬̍̓̄̑͊̽e̴̖̥̱̅͋ͦ̿h̴̥͍̞̖̹̳ͤ̎͑̈̚͝i̴̮͈̘̺̖͚̇̉̑̒͠n̷͓̫ͮ̇ͣ͋̅͐͆̾̚͞d̸̡͇̟ͬ͗̽̽̈́ ͔̜̼̩̤̍ͨͦͦ̓̏ͫ̅T̮̹̥̞͔̻̳͋̾̍ͪ͘͠͡h̜̗̻̮ͭ̅ͩͮͨͪ̋̓e̶̼͕̮ͩ͘ ̳̳͖̣̗̻͙̱̭̈̽̀̃Ẉ̢̥͆̌̆̂̑ä̾̉̄̍̉͋͋͏̡̼̝̖̹̲̱̬̝́ͅl͖̃ͦ̉͘l̵̰͇̥͚͎̪͎̠̽ͣ̑ͩ̍̊̓ͪ͜.̷͍͕͚͉͋ͮͦ̀̍͐̓
̖̮͕̫͈̈́Z̢̫͖̭͔ͭ͘͝Ą̨̯͙̒̏ͦͦ̓̈̾͠ͅL̸͔͈̪͍̈͛̂ͩͤͥ͢G̶̷͔̻͚͈̥͚͓̘͆ͧͦͪ͒͘O͐̔̅̃̓ͭ҉͇̩̲͜!͚̘͚ͯ͋̔͊

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz