StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 15:22:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jak jste přišli na svůj Nick?
PříspěvekNapsal: pon 18. říj 2010 15:07:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 17:02:54
Příspěvky: 153
Jmenuju se příjmením Balcar a s kámošema jsme jako malý chodili na základy programování, možná někdo znáte program baltazar/baltík, mno a jim se to tak líbilo, že mi začli říkat Baltazare, protože jim to přišlo podobný s mojím příjmením, ale jak už to bývá po chvíli byli líní řikat to celé tak z toho bylo jen Balto/Balty a to mi zůstalo. 8-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak jste přišli na svůj Nick?
PříspěvekNapsal: pon 18. říj 2010 15:28:22 
Offline
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 10:06:39
Příspěvky: 47
V Ultima Online byl prikaz .bark 1-100 pro ruzny zvuky, s kamaradama nam to prirostlo k srdci a spamovali jsme to na kazdym kroku. Nejlepsi byl zvuk umirani .bark 4 :lol:

Nekdy Bli$$ psal neco o moznosti prejmenovani ve hre, nevite nekdo kdy nebo jestli vubec to bude mozny?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak jste přišli na svůj Nick?
PříspěvekNapsal: pon 18. říj 2010 16:05:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 06. říj 2010 11:01:41
Příspěvky: 170
Barka píše:
Nekdy Bli$$ psal neco o moznosti prejmenovani ve hre, nevite nekdo kdy nebo jestli vubec to bude mozny?


Zatím ne , v budoucnu prej jedna změna zdarma a ostatní za peníze

_________________
VoiD.828

VoiDsc2cast - stream s komentářem. streamuju Ladder , Custom games , showmatche , clan wars. Se spolukomentátorem Eirilem! :)
a k tomu vám budu hrát to nejlepší z DnB co si umíte představit :) - http://www.justin.tv/voidsc2cast


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak jste přišli na svůj Nick?
PříspěvekNapsal: pon 18. říj 2010 20:53:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 26. zář 2010 9:16:21
Příspěvky: 55
Barka píše:
Nekdy Bli$$ psal neco o moznosti prejmenovani ve hre, nevite nekdo kdy nebo jestli vubec to bude mozny?

Uz som to skusal, pozri na viewtopic.php?f=16&t=698

_________________
Mám sa výborne, a čo vy?
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak jste přišli na svůj Nick?
PříspěvekNapsal: pon 18. říj 2010 21:05:55 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 18. zář 2010 14:18:27
Příspěvky: 14
Strávil som veľa času dumaním nad svojim nickom ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak jste přišli na svůj Nick?
PříspěvekNapsal: pon 18. říj 2010 21:52:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
To ja, kdyz jsem hraval aktivne cs 1.5 ( ano 1.5 ), jsem mival kazdy tyden chut na jiny nick.. hodne se mi zalibil tenhle (doted se tomu divim:D) EasY%to%KiLL^Me, jelikoz me to porad nebavilo psat, v 1.5ce me vsichni znali jako "e, [mRs]_e", ale na TS/VT mi nerikali "ecko" ale "izy".. no a kdyz se clovek musi regnout nekam na forum (filesharingovy server, proste kamkoliv, clanbase), je potreba nick a jedno pismenko 99% stranek nestaci. Tak jsem vzdycky napsal easy - vetsinou uz byl tenhle nick obsazeny tak nasledoval easyy, u toho se mi take castokrat stalo, ze byl zadany, tak prisel na radu easyyy, ten nikdy nezklamal, tak jsem si ho nechal ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak jste přišli na svůj Nick?
PříspěvekNapsal: pon 18. říj 2010 22:48:26 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Děti povim vám pohádku :). Žil byl jeden hráč cska a už se mu nelíbil jeho lamerský nick <*KILL*>. Bylo mu tehdá takovích 10 zim. Sednul si tedy do obovívacího pokoje a pln nadšení začal přemýšlet avšak napadlo ho velké oranžové nic. Tu spočinul jeho zrak na nafukovacím míči bylo na něm napsáno Helios. Tuž chlapec se zaradoval. Při psaní svého nového skvělého a úžasného nicku se uklikl a vzniklo Chelios =D to je všecko děkuju za pozornost =)

Poznámka redakce: Hráč Chelios díky svému pubertálnímu věku často vystupuje pod nickem Splašená kladivo =D

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Naposledy upravil Chelios dne úte 19. říj 2010 13:16:53, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak jste přišli na svůj Nick?
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 12:30:23 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 26. zář 2010 9:16:21
Příspěvky: 55
Je sranda ze kazdy druhy hrac CS mal nick "Kill" alebo nejaku odvodeninu od toho. Ja som mal "Kill R" [čitaj "kill-er" :D] Ked sme torsku dospeli zacalo sa to menit na: Shadow,King,Boss,Dark,Evil,Immortal,Lord... a im podobne :D
Niekto cez tuto fazu presielo a vymyslel si poriadny nick no niekto si takyto banalny nick oblubil :)

_________________
Mám sa výborne, a čo vy?
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak jste přišli na svůj Nick?
PříspěvekNapsal: úte 19. říj 2010 19:15:49 
Offline
 Profil

Registrován: úte 21. zář 2010 0:41:02
Příspěvky: 59
lokijop píše:
Je sranda ze kazdy druhy hrac CS mal nick "Kill" alebo nejaku odvodeninu od toho. Ja som mal "Kill R" [čitaj "kill-er" :D] Ked sme torsku dospeli zacalo sa to menit na: Shadow,King,Boss,Dark,Evil,Immortal,Lord... a im podobne :D
Niekto cez tuto fazu presielo a vymyslel si poriadny nick no niekto si takyto banalny nick oblubil :)



ja měl KILL odvozene od přimení protože po spatku me přimení znelo KILBUB stačilo přidat L:D a bub je anglicky "chlape" tak nekdy sem měl "KILL chlape" :D

_________________
Obrázek

Sem Bronzak a nestydím se za to


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jak jste přišli na svůj Nick?
PříspěvekNapsal: úte 02. lis 2010 14:00:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 11. dub 2010 23:23:34
Příspěvky: 110
Ja mam tento nick uz bezmala 11 rokov. Je z hry neverhood, ktora ma vtedy ako maleho chlapca riadne bavila. Pouzivam ho dodnes uplne vsade a pozna ma pod nim uz vela ludi. Nie je nijak detinske, nie je moc rozsirene, nie kazdy pozna odkial je, je nevsedne a stale sa za neho nemusim hanbit. Predpokladam, ze mi uz ostane dokonca zivota.
Mam aj par inych nickov, ktore obcas niekedy pouzijem, ale toto je moje druhe meno.

_________________
Bnet profile link

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 49 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz