StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 14:49:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: úte 09. lis 2010 18:31:13 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 3:53:36
Příspěvky: 74
Bydliště: Bratislava
elkar píše:
No dnes mi přijde toto:



Co bych ale chtěl zkusit je 3D řešení od nVidie... u takovejch epickejch her jako je SC, Arma, atd.. to musí bejt fajne.


Na to 3D myslim ze treba nejaky specialni 100hz monitor a ten je dost drahy a podla mna je to kravina predca len mozno dobre do kampane na mp blbost rozptuluje ta to a tak a bohvie na ake povahy to je ci s toho bolia oci /hlava

Sorry za spam omylom som sem hodil 2x to iste poprosim zmazat.

_________________
Obrázek

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... orl%C3%B3l


Naposledy upravil razorjaro dne úte 09. lis 2010 18:33:40, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: úte 09. lis 2010 18:31:55 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: pon 22. úno 2010 20:50:00
Příspěvky: 42
ja mam mys za 69 Kc :D[/quote]

Ja mam G5. Mám jí už tak dlouho, že nedokážu říct, kdy sem jí koupil.

_________________
Obrázek
BoFFineK.869 Starcraft2 ID


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: úte 09. lis 2010 18:52:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
U SC na tom stejne prd sejde i kdyz by urcite vyrobci jako razer radi vnutili pubescentum jiny nazor :D
A po tom co jsem videl s jakejma low periferiema se da vyhrat mistrovstvi republiky, tak uz tomu mytu o nutnosti "pro" vybaveni neverim ani u strilecek ;)

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: úte 09. lis 2010 19:11:25 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
Tak já mám klávesnici Razer Arctosa, protože u klávesnic za pár korun se mi poŕád něco podělávalo.
Co se týče myší, tak jelikož jsem hrál poměrně dlouhou dobu CS a celkově jsem spíš FPS hráč než RTS, tak jsem měl nejdříve MX1000 - bezdrát, byl jsem koště a nic jsem si o tom nezjistil - težká, vybila se samozřejmě v nejlepší možnou chvíli - CW, situace 1v1 atd.. :D, po druhé bych už nekoupil.
Další následovala mx518 na doporučení spousty hráčů a známých - bohužel, měl jsem smůlu a nejdříve mi odešlo kolečko, poté pravé tlačítko a teď začíná odcházet i levé + ty po straně.
Takže jsem si řekl, ze Logitech už v žádném případě a teď je na cestě tahle: http://www.supergamer.cz/roccat-kone-ga ... 19055.html + podložka Roccat Taito Kingsize :)

K tomu 3D
- pokud vás nebolí hlava ze sledování 3D filmů, neměl by být problém ani s nvidia 3D vision. Problém je spíše cena. Je potřeba samozřejmě novější grafická karta nvidia, nvidia 3D brýle a monitor LCD se 120Hz obnovovací frekvencí. Teď nevím, jak na tom jsou ceny, ale pochybuji, že se to dá sehnat pod 10.000. Každopádně 3D teprve zažívá boom a proto bych minimálně rok počkal, ceny půjdou dolů a bude větší výběr monitorů + více podporujících her.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: úte 09. lis 2010 19:21:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
T.iN.T.a píše:
U SC na tom stejne prd sejde i kdyz by urcite vyrobci jako razer radi vnutili pubescentum jiny nazor :D
A po tom co jsem videl s jakejma low periferiema se da vyhrat mistrovstvi republiky, tak uz tomu mytu o nutnosti "pro" vybaveni neverim ani u strilecek ;)


Vždy platí zásada, že ti klávesnice/myš/podložka musí vyhovovat a tzv. ti sednout (někomu vyhovuje obyč klávesnice - nejlepe ta opravdu obyčejná za stovku - jinemu zase vyhovuje ta moderna s desitkama tracitkama na vic). Takže bych rozhodně nesouhlasil s tvým názorem, že na tom nezáleží - takle obecne pro vybaveni odsoudit mi prijde tak nějak hloupe. Každý ať hraje na tom, co mu vyhovuje.

Přínos kvalitní podložky a hlavně myši je myslím jasný - ta kvalita se prostě pozná. Ovšem pořád platí ona zásada. Ne každému to vyhovuje. Někdo je prostě zvyklý na tu svoji starou pomalu kuličkárnu a s jinou neuhraje ani ránu.

Teď si to neber,pls, osobně - ale většinou tyhle názory zastávají dvě skupiny hráčů. Ta první si prostě "pro" vybavení nemůže dovolit a část z nich je z toho naštvaná, tak aspon tvrdí, že pro vybavení je stejně na nic a jen marketingový produkt. Ta druhá si "pro" vybaveni dopřála ale vybrala si špatný produkt, který mu prostě nesednul a tudíž mu byl k ničemu -> tudíž opět nastává to, že "pro" vybavení je zbytečné a budou si bránit to své.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: úte 09. lis 2010 19:40:29 
Offline
 Profil

Registrován: úte 10. srp 2010 10:26:17
Příspěvky: 53
Nu pokud to nekoho zajima pouzivam uz delsi dobu todle http://www.geniusnet.com/wSite/ct?xItem=17108&ctNode=2556 a sem opravdu spokojen Drive sem mel tu samou klavesnici pres kabel ale odesla do vecnych paranskych lovist tak sem schanil tu samou , nesehnal uz se nevyrabela tak sem koupil tudle nadheru a sem opravdu spokojen podlozku neresim :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: úte 09. lis 2010 19:45:26 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
no, mám to zprovozněný a je to jiný kafe... trochu menší rozdíl než jsem čekal.. asi tak 90% očekávání to splnilo.

Nastavení váhy + různé brusle - OK, uvidíme jestli se to nějak projeví na hře.

Hlavně podložka je prudérní, ještě jak mám ty A0 plakáty starcraftu na stěnách.. kdo příjde hned vidí, že tu sedává pořádnej NERD :D

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: úte 09. lis 2010 20:49:12 
Offline
 ICQ  Profil

Registrován: ned 22. srp 2010 18:47:51
Příspěvky: 26
moj asi 5 rocny gaming setup :D Fotku NaDa mam na stene nalepenu z cias ked som zral Brood War :D http://img530.imageshack.us/img530/2695/tadada.jpg

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: úte 09. lis 2010 20:54:20 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
Pouzivam http://www.roccat.org/Products/Gaming-Mice/ROCCAT-Kone/ a podlozku http://www.roccat.org/Products/Gaming-M ... CAT-Sense/ ... To nejlepsi co jsem zatim mel :) Klavesnice http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62325 a muzu jen doporucit .)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: úte 09. lis 2010 20:58:16 
Offline
 Profil

Registrován: úte 10. srp 2010 10:26:17
Příspěvky: 53
Vse co tu ukazujete postujete klavesnice mysky sou urcite super ale verte me kdo jednou ulitne na argonometricke uz si pak blbe uci na normalni ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 78 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz