StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je úte 23. dub 2024 8:30:12

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 5:51:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Imho pro drtivou vetsinu lidi je jedno jakou mys a klavesnici mate, mozna trosku zelzi na podlozce aby mys neustrelovala. Skill absolutne vubec neovlivni!!! Vybaveni ovlivnuje hru az opravdu dobrych hracu. Je to podobne jako kdyz hrajete treba fotbal. Je uplne fuk jestli mate kopacky za 500 nebo za 5000. Jedine co to ovlivni, je vas pocit o tom ze mate tohle nebo tamhleto. Trosku to pracuje na sebevedomi hrace, ale to je tak vsechno. Ja mam uz par let MX518 (uz je asi druha nebo treti v poradi) a klavesnici nejakou obycejnou a podlozku Razer eXactmat. U mysi mi jde jenom o to jak padne do ruky (kdyz nepocitam hrani WoW, kde vyuzivam vsech 8 tlacitek). A u podlozku bych nemenil ani kdyby me mucili. Pokud nekdy vyhraju GSL nebo MLG tak prave s timhle vybavenim :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 8:24:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 12:31:27
Příspěvky: 134
ja pouzivam kavesnicu na NB (mam asus g73, ktory ju ma podsvietenu co je naozaj super ;) ) mysku mam microsoft taku malicku (taku co mi padne do ruky nepouzivam lebo sa mi zacne potit ruka ked ju drzim :) ) no a uz mi na nej raz odislo prave tlacitko takze som ho musel preletovat so strednym ... zatial drzi :D
no a samozrejme ako podlozku pouzivam moj stol :)

ak raz vyhram GSL tak celkom naisto budem muset kupit novu baterku do mojho budika :lol:

_________________
Obrázek
mtronic Clan page


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 8:24:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Tak on napr. Boxer hral hrozne dlouho se starou kulickovou mysi a klavesnici jako ze zumpy a jak tam vsechny drtil (v BW) :D

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 8:48:38 
Offline
 Profil

Registrován: úte 26. říj 2010 11:44:01
Příspěvky: 10
Mým herním vybavením je obyč myš za 99 kč a obyč kláveska za 129 kč, podložku nevlastním.... a jak se mi s tím hraje hezky 8-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 9:02:09 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 07. lis 2010 10:48:48
Příspěvky: 16
Boffinek píše:
ja mam mys za 69 Kc :D


ten druhej píše:
Ja mam G5. Mám jí už tak dlouho, že nedokážu říct, kdy sem jí koupil.

tez mam g5ku... starou, otriskanou, oslehanou vetrem i destem ale porad slouzi skvele:-P mezi tim co ji mam uz sem vymenil 2 kompy:)

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com
ID: 130


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 10:45:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
HelmutStein píše:
T.iN.T.a píše:
U SC na tom stejne prd sejde i kdyz by urcite vyrobci jako razer radi vnutili pubescentum jiny nazor :D
A po tom co jsem videl s jakejma low periferiema se da vyhrat mistrovstvi republiky, tak uz tomu mytu o nutnosti "pro" vybaveni neverim ani u strilecek ;)


Vždy platí zásada, že ti klávesnice/myš/podložka musí vyhovovat a tzv. ti sednout (někomu vyhovuje obyč klávesnice - nejlepe ta opravdu obyčejná za stovku - jinemu zase vyhovuje ta moderna s desitkama tracitkama na vic). Takže bych rozhodně nesouhlasil s tvým názorem, že na tom nezáleží - takle obecne pro vybaveni odsoudit mi prijde tak nějak hloupe. Každý ať hraje na tom, co mu vyhovuje.

Přínos kvalitní podložky a hlavně myši je myslím jasný - ta kvalita se prostě pozná. Ovšem pořád platí ona zásada. Ne každému to vyhovuje. Někdo je prostě zvyklý na tu svoji starou pomalu kuličkárnu a s jinou neuhraje ani ránu.

Teď si to neber,pls, osobně - ale většinou tyhle názory zastávají dvě skupiny hráčů. Ta první si prostě "pro" vybavení nemůže dovolit a část z nich je z toho naštvaná, tak aspon tvrdí, že pro vybavení je stejně na nic a jen marketingový produkt. Ta druhá si "pro" vybaveni dopřála ale vybrala si špatný produkt, který mu prostě nesednul a tudíž mu byl k ničemu -> tudíž opět nastává to, že "pro" vybavení je zbytečné a budou si bránit to své.

Hehe, cekal sem podobnou reakci :)
Aby bylo jasno, sam nejsem ten pripad co na to nema, ale to jeste nemeni muj chladnokrevnej usudek ;) Mam mys Roccat se kterou sem 2x vyhral M. CR/SK, poprvy s obri podlozkou taky od roccat a pak sem se vratil ke stary Steel S&S, protoze s mojema 9cm/360° nepotrebuju pulmetrovou podlozku :D I u ty mysi sem si vedom toho, ze jeji enormni cena je stejne +- z 50% dana nakladama na reklamu, 20% je tim ze muze blikat diodama do tepu srdce a menit vahu zavazi (kurva k cemu?) , 10% ze ma hodne cudliku (z cehoz vyuzivam cca ty zakladni) a zbytek mozna bude tim, ze ma jakz takz kvalitni snimac + nakej dalsi kalibracni (imho zase akorat reklamni zbytecnost). Cimz chci rict, ze kdyby se Roccat (o Razoru ani nemluvim) neprofiloval jako vyrobce PG vybaveni, tak mohl stejne kvalitni mys, bez debilnich diod prodavat jako stylovou manazerskou mys za 400 a ne za 1500. Ale proc by to delal, ze jo? :D Bussiness neni charita a bubescenti, ktery si hrajou na "pro" jsou hodne snadnej cil :D Klavesnici mam tu nejobycejnejsi a nic na tom menit nepotrebuju. U tvz. "pro" klavesnice je pridana hodnota jeste mensi nez u "pro" mysi.

Ja sem mel nejdriv mys MS explorer 4.0 (ty sem uklikal cudl na Diablu 2), pak sem mel MX-518 (ty sem utrh ocas na Enemy territory) a ted mam tu Roccatku, ktera zatim drzi pres rok a pul bez problemu. Kazdopadne i kdyz kazda mys byla modernejsi, s vic DPI a taky drazsi, tak nemuzu rict, ze by se mi na tech novejsich hralo nak xtra lip ;)

Na tech lankach, jsem videl ruzny kombinace vsemoznyho vybaveni a ruznejch skillu a at sem se snazil sebevic, tak jsem nepozoroval zadnou korelaci nezi skillem a cenou vybaveni :) V nasem teamu, byl skillove nejhorsi clovek co mel v ty dobe nejdrazsi mys (Roccat) a nejdrazdi klavesnici (G-15) a naopak nejvetsi strelci od nas hrali na mysi, hadam tak z tesca za 150 kc :D
Takze jedinou korelaci, kterou jsem pozoroval, byl spis tvz. syndrom malyho pera, nebo Napoleonskej syndrom, nebo jak se tomu rika. Proste, ze si nekdo malej vzrustem porizuje x-tunovy jeepy a nebo nekdo kdo neni zas takovej zabijak ve hrach si porizuje predrazeny "pro" vybaveni ;) Samozrejme neni to pravidlem. A uz vubec sem to nemyslel treba konkretne na tebe ;)

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 12:45:33 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
no jistě že je to placebo, pokud nejsem TOP. ale kvůli tomu sem si to koupil, mám dřevěnej stůl s lesklým lakem a bez podložky to levnější myši moc neberou.

prostě suma sumárum, celá ta investice spočívá v tom že snížím počet missclicků, protože ji ovládám mnohem jistěji, když mi padne do ruky.

OT: v pubertě jsem zrušil 3 myši na Quake 3 - odešla tlačítka. u bezdrátové opticky po čase zase senzor už nebral povrch vůbec sebejistě a sotva by se dala použít na kancelářskou práci. karbonová laserovka od geniusu za 350,- k notebooku je prostě moc malá a má moc tuhý tlačítka a to je to co mi vadilo, proto jsem koupil co jsem koupil.-

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 13:47:36 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Co se klávesnice týče, tak já jsem za ní dal nehorázný peníze hlavně kvůli podsvícení (hraju hlavně v noci a nemůžu svítit...) Dají se sehnat i levné podsvícené, ale ty nemají klasické rozložení kláves a už vůbec ne kvalitní tlačítka. Chvíli jsem se pokoušel používat levnou variatnu podsvícené klávesnice a byla to hrůůůůza.

Mám teď tu novou verzi G15 klávesnice, ale né kvůli ego boostu, ale čistě proto, že to je nejlevnější podsvícená klávesnice s klasickým rozpoložením kláves, ale hlavně s klasickým zdvihem kláves. Na první pohled mi přišla neuvěřitelně předražená vzhledem k dojmu na první pohled, ale jakmile jsem jí začal používat, tak mě to přešlo. Je to prostě přesně to, co potřebuju. Doporučil bych jí komukoliv, protože ty peníze mě u ní nemrzí.

Co se myši týče, tak mám Roccat Kone ... řeknu jen to, že znovu bych si jí už nekoupil i přesto, že je vynikající.


Dříve, když jsem na to peníze neměl, tak jsem také hrál na kl. a myšíš za pár korun a rozdíl oproti tomu, co mám teď je jen v nastavitelnosti, softwaru a spolehlivosti. Skill mi nové dražší věci nijak nezvedly.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 13:49:17 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
ja si na klavesnici prisvecuju malou lampickou, kterou mam otocenou do zeme/do zdi, aby me to moc neoslanovalo :)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Pro gamer klavesnice + mys
PříspěvekNapsal: stř 10. lis 2010 13:51:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 17. zář 2010 15:05:26
Příspěvky: 75
Jumbik píše:
Co se myši týče, tak mám Roccat Kone ... řeknu jen to, že znovu bych si jí už nekoupil i přesto, že je vynikající.

Dříve, když jsem na to peníze neměl, tak jsem také hrál na kl. a myšíš za pár korun a rozdíl oproti tomu, co mám teď je jen v nastavitelnosti, softwaru a spolehlivosti. Skill mi nové dražší věci nijak nezvedly.



pockej tak ty jsis ji koupil kvuli tomu ze ti zvedne skill nebo jsem to spatne pochopil? :-) ja si ji chci koupit kvuli tomu jak vypada a kvuli prave tem jak rikam picovinkam kolem :-) hlavne se mi dobre drzi v ruce. Tak se chci jen zeptat,proc by jsis ji teda nekoupil,je na pytel a nebo proste hodne penez a nezlepsil ses? :-) dikes,mi o penize nejde :D

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 58 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz