StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 8:16:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: 10/10 hry
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 14:49:49 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
K trojce byl ofic datadisk Armageddon's Blade a druhý Shadow of Death, ke čtyřce (která už není od 3DO, ale mě osobně bavila taky) jeden datadisk Gathering Storm, druhý Winds of War, ty mi ale oba přišly oproti původní hře extrémně slabé. K pětce (která je od Nivelu, ale taky mě dost chytla) pak Hammers of Fate a Tribes of the East (oba celkem dobré, ale na můj vkus moc krátké).

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 10/10 hry
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 14:52:35 
Offline
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 17:23:23
Příspěvky: 26
V tom případě potvrdím ještě taky ten Portal, nevim jestli jsem od tý doby hrál něco lepšího. Naprostá povinnost; ať přemejšlím jak chci, nedokážu si vzpomenout, co by se tý hře dalo vytknout.

A myslím, že tu někdo zmiňoval Batman - Arkham Asylum, tak pod to bych se taky podepsal. Vynikající příklad toho, že multiplatformní hra se automaticky nerovná konzoloidní sračka pro blbý amíky s domršeným ovládáním. A to mě komiksovej Batman nikdy nějak zvlášť nezajímal :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 10/10 hry
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 15:03:31 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 15:45:55
Příspěvky: 59
Doporucuji ti atmosferickou strilecku Singularity a dale pak dalsi atmosferickou strilecku Metro 2033(na tu potrebujes poradny zelezo).

Z RPG bych ti doporucil Dragon age: Prameny + datadisk.

Dale doporucuji multiplayerovou rezbu Left 4 dead 2.

Z akcnich RPG ti muzu doporucit Assasin's creed 2.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 10/10 hry
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 15:25:12 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
Omlouvám se asi OT, nicméně bych si dovolil tak nějak nesouhlasit s tím doporučením Dragon Age. Všude jsem viděl doslova záplavovou vlnu epických komentářů a hodnocení na tuto hru.. Tak jsem si ji zahrál a opravdu nechápu, jak tato hra mohla být všude tak epicky vychvalována. Jako určitě to není špatná hra ale nějak moc se zrovna od průměrnosti nevychyluje.

Nejvíce mi na tom vadí to, že si ta hra hraje na něco, co není. Všude se píše, jak všechno můžete ovlivnit atd. A ono to tak tedy není. Ať si založíte jakoukoliv postavu... až na pár prvních chvil budete dělat co samé a se stejným výsledkem. Je to vyloženě hra na jedno dokončení. Pak už opravdu člověka nic netáhne k jiné rase a opakování příběhu, protože až na jinou vaší postavu a opravdu pár drobností budete dělat to samé. A to tedy opravdu neodpovídá tomu epickému komentáři, která hra dostává.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 10/10 hry
PříspěvekNapsal: stř 11. srp 2010 17:28:20 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 17:32:48
Příspěvky: 97
Bydliště: Křeslo
Tak Batman: Arkham Asylum - to musím taky doporučit.. Jak už tady lidi říkali, tak je to fakt mazec! :D Nejlepší soubojovej systém vůbec! Riddlerovy hádanky! cokolada Harley! Klasickej, úúúúžasně nadabovanej, Joker! Vychytaný Batmanovy hračičky!

_________________
mail: samael@magick.cz
V komentářích k novinkám používám nick Sam


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 10/10 hry
PříspěvekNapsal: čtv 14. říj 2010 15:54:59 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
Warhamer 4000 Dawn of war: vsechny dili stoji za to ale sc2 me od toho dost brutalne odtrhnul :)
Stalker call od prypjat(asi sem to napsal spatne xD):kdo nezahraje nepochopi je to nejlepsi hra jakou sem kdy hral pred hranim doporucuju aspon trochu nastudovat pribeh (Prypjat je uz 3 dil). Prvni dil shadow of chernobyl je taky uplne uzasnej 2. clear sky se moc nepovedla ale co naplat. Ve vývoji uz je Stalker 2 =) snad to bude stejne super

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 10/10 hry
PříspěvekNapsal: čtv 14. říj 2010 16:16:16 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Tak stalker jsem hrál jen Shadow of chernobyl, musím říct že je to zatraceně obtížná hra za nejtěžší a také jsem ji nedal, ne kvůli obtížnosti ale díky častým bugům a padání hry, hrál jsem to pár dnů po vydání a kdo byl na tom stejně tak ví o čem mluvím. Po vydání hafo patchů jsem se k tomu již nevrátil.

Jinak mé nejoblíběnější hry, kterým bych dal tohle hodnocení, budu jmenovat podle stáří:
Age of mythology, Warcraft3, Zaklínač, StarCraft2.

HelmutStein->Dragon age nemůžeš brát takto, jak tu povídáš. Děj je skoro stejný za všechny postavy to ano, konců to má však několik, ne jen jeden. Liší se to v mnoha věcech, ale musíš ten svět pořádně prozkoumat. Jak píšu výše, mám nejraději z RPG zaklínače, to je úplně jiná hra než DAO.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 10/10 hry
PříspěvekNapsal: čtv 14. říj 2010 16:33:52 
Offline
 Profil

Registrován: ned 02. kvě 2010 16:39:59
Příspěvky: 15
žebříček her, na které si momentálně vzpomenu:
1) Deus Ex 1 (Parádně stará hra, ale přesto DOKONALÁ !. Kdo nehrál, nespočetněkrát se ochudil)
2) Starcraft 1 / 2 (známe)
3) Crysis / Far Cry (Čistě řežba, příběh není kdoví jakej, ale jinak je to super smažba)
4) Mass Effect 1 / 2
5) Oblivion / Morrowind (Taky super RPG)
6) Boiling Point (Hra z obřím potenciálem, možná by se mohla dostat u mě i na druhé, či třetí místo, jenže ji dělali Ukrajinci a tak se nevyhla extrémnímu množství bugů)
.... Samozřejmě jich mám mnohem víc, jenže na ty si moc nevzpomínám.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 10/10 hry
PříspěvekNapsal: čtv 14. říj 2010 16:59:38 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
saltazar píše:
Tak stalker jsem hrál jen Shadow of chernobyl, musím říct že je to zatraceně obtížná hra za nejtěžší a také jsem ji nedal, ne kvůli obtížnosti ale díky častým bugům a padání hry, hrál jsem to pár dnů po vydání a kdo byl na tom stejně tak ví o čem mluvím. Po vydání hafo patchů jsem se k tomu již nevrátil.

Jinak mé nejoblíběnější hry, kterým bych dal tohle hodnocení, budu jmenovat podle stáří:
Age of mythology, Warcraft3, Zaklínač, StarCraft2.

HelmutStein->Dragon age nemůžeš brát takto, jak tu povídáš. Děj je skoro stejný za všechny postavy to ano, konců to má však několik, ne jen jeden. Liší se to v mnoha věcech, ale musíš ten svět pořádně prozkoumat. Jak píšu výše, mám nejraději z RPG zaklínače, to je úplně jiná hra než DAO.


Tak to uz se v dalsich dilech nevyskytlo jednicka uz je zaplatovana a je na ni spousta modu kery obtiznost este z vetsujou a to je pak ultimate :).

Urcite skus call of prypjat meli by to dvat ke kazdymu kompu jak rikam nic lepsiho sem vzivote nehral :)

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: 10/10 hry
PříspěvekNapsal: čtv 14. říj 2010 17:51:09 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Skus Wolfenstein: Enemy erritory to nikdy neomrzi

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 32 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz