StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 19. dub 2024 2:35:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Diablo 3 OPEN BETA
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 13:54:08 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
kori píše:
Mno, zatim me to tedy taky nejak nechytlo. Kdyz to srovnam treba s http://www.drakensang-online.cz, ktere je v CZ, zadarmo, vypada graficky stejne a zabava stejna, tak nevim, nevim...

Ale je fakt, ze me bavila akorat 1, dvojka uz jsem nedohral.



no podle me je d3 asi tak o 200% lepsi nez DS....

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Diablo 3 OPEN BETA
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 14:52:55 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Dohráno s Wizardem, dohráno s Demon Hunterem, nakonec to není tak špatné, jak jsem měl dojem včera, ale ani to na mě zatím nepůsobí jako klasická blizzardí pecka. Zábava to celkem je, koupím si to a určitě dohraju celé, ale zatímco u D1 a D2 mě neustále něco nutilo jít dál, zabíjet další stejná monstra a postupovat, tady to tak prostě necítím.. nevtáhlo mě to tolik... absolutně jsem se nesžil se svou postavou...

Teď trochu konkrétnější výtky:
- Nechápu, proč si nejde uložit několik "profilů" skillů a rychle mezi nimi střídat.
- Nechápu, proč si nejde zapnout, abych bílé předměty defaultně po kliknutí na ně nesebral (třeba nějaká special klávesa na toggle, kdybych opravdu chtěl nějakej bílej předmět sebrat).
- Je fajn, že si jde nastavit, aby Alt byl toggle mezi zobrazováním a nezobrazováním předmětů na zemi, ale vzhledem k tomu, že Alt-Tab mi to pak pokaždé změní, jsem to nakonec stejně nepoužíval.
- Vola, který DEFAULTNĚ nastavil, aby friend mohl bez jakéhokoli mého potvrzení vlézt do mé hry (a tam mi vybíjel monstra a plnil questy), bych pověsil za koule do průvanu.

Co se mi naopak fakt líbí:
- Craftění. Celkově se mi líbí systém craftění, líbí se mi, že peníze jsou k něčemu a že craftěné věci jsou lepší, než co nacházím (uvidíme, jak to bude na vyšších levelech).
- Environment (shazování lustrů, zdí na nepřátele apod.).
- AoE skilly už od nízkých levelů.
- Grafika (zastřelte mě, ale mně se fakt líbí :) ).

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Diablo 3 OPEN BETA
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 17:18:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 26. zář 2010 9:16:21
Příspěvky: 55
To Pralev: Pocuj mozno je to preto ze ked si hral D1,D2 bol si o neco mladsi a mal si ine "chute". Bezhlave zabijanie nekonecnych radov priser uz nieje take atraktivne ako inokedy. Povedal by som ze hraci su teras ovela narocnejsi, kedze si uz mozu vyberat z mnozstva dobrych hier ktore mame. Kedysi bola dobra hra tak 1 z 10tich, preto sa nam zdalo Diablo 1,2 take bombasticke. A teras ked vyjdu naraz 3-4 dobre hry clovek ani nema pocit ze su take dobre ako v skutocnosti su. To je aspon moj psychologicky nazor :)

No ale k hre:
Ja som mal pocit ze hram fakt "diablovku". Neco zo starej hry tam ostalo ale je to obalene v novom kabate. Co je urcite +. Velmi ma potesilo ze skilly si mozem prepinat podla toho ako sa mi prave hodia a nie styl "Co si si vybral, to budes mat naveky" Akurat som sa nasral ked som zabil posledneho bossa a cez celu obrazovku vybehol napis "CG, dohral si Betu"....fakt som chcel hrat este dalej :cry:

_________________
Mám sa výborne, a čo vy?
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Diablo 3 OPEN BETA
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 18:28:21 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 04. úno 2012 16:06:37
Příspěvky: 4
TruE píše:
LyraX: Přehoď si server z Europe na Americas. EU a Asia servery ještě nejedou.

Když to přehodím na ameriku tak to píše error 315300.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Diablo 3 OPEN BETA
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 19:14:02 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Zkoušej dál. EU servery nejsou aktivní, tam se nepřipojíš, ani kdybys brousil Jaye Wilsona.
Jinak ty servery jsou přetížený, proto to háže ty errory. Chce to trpělivost.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Diablo 3 OPEN BETA
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 21:03:28 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Dettox píše:
Dys sem zacal hrat (za Wizarda) tak mi taky po pul hodine prislo ze to je pekna nuda.. Tak sem zacal hrat za monka a to uz bylo uplne neco jinyho... Mam ho na max lvlu a bavi me za nej hrat porad dokola


Jedním slovem - MONK!

To je úplně jinej zážitek... hratelnost o několik levelů výše... Ještě po dohrání jsem byl celej naspeedovanej :D

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Diablo 3 OPEN BETA
PříspěvekNapsal: ned 22. dub 2012 22:17:34 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Tak sem si to taky zahrál a jako vererán D1+D2 hrnu pár postřehů: gdyž jsem se prokusal všemi možnými errory a dostal se konečně do hry, tak hra běží na 2 jádru 2 GB RAM, slow 8MB net, GF 9500 GT grafika, naprosto plynule na high, největší rozlišení.

Grafika je přesně dle mého gusta, nemám co vytknout, hlavně interní lokace mě dostávaj.

Hra mne chytla nejvíce za Monka, kterej rozhodně nebyl můj favorit, ale ta jeho komba mě fakt dostala, super, to samí pro mě byla wizárdka, která už předem byla moje nej, od barbara sem nic nečekal nebavil mě nikdy ani v D2 a tady je to zatím stejné, DH sem hrál jen chvíli, trochu rozpačitě sem koukal na ten kulomet, ale zvykl sem si a taky dobrý, za doktora sem to nerozjel. Hudba jako vždy sqostná, dialogy fajn i pro low AJ zdatné.

Pár věcí se mi moc nelíbí, jsou to většinou ty věci, na které nadávala komunita, ale jsou to spíše drobností. Taky sem měl stejně jako Pralev trocha problém více se se svými postavami zžít, ale přisuzuju to tomu, že v podvědomí jsem měl, že až hra vyjde tak bude vše smazáno a pude se od znova, tak že to se z mého pohledu srovná. Hru sem si nevyychutnal tak jak bych chtěl, páč sem neustále spěchal, abych se dostal co nejdál, než mě to vykopne kuli low serverum, člověk nikdy nevěděl kdy ho to kopne do zadku, ale musím říct, že dnes už od nějakých 19.00 do 23:00 to šlapalo výborně.
Celkově rozhodně super, koupím si to a budu pařit jak prdlej.
předpokládám, že udělaj i příští tejden Open beta vejkend a tak doporučuju vyzkoušejte a uvidíte:-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Diablo 3 OPEN BETA
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 7:20:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 17. říj 2010 23:11:53
Příspěvky: 17
Tak jo taky musím řící, že teda až když sem to hral za demon huntera delší dobu, tak se mi to začalo líbit, ale ze začátku jsem byl hodně zklamaný.
Zkoušel sem to i za Barbara, ale to bylo takove normalní a za monka to nebylo taky špatné. Jen toho witch doktora jsem nějak nerozjel, asi server nechtěl pustit.
Takže ikdyž jsem měl v plánu to jít za wizardra, tak ten mne opravdu nechytil, snad až to vyjde to bude jiné, uvidíme.

Jinak plus/minus

- v coop mi ty souboje přišli hodně nepřehledné (už i v single mi to přijde sem tam až moc)
- co se týče inteligence přátel v coop tak to je no comment (ale to je tak u každé hry)
- radši bych měl temnější barvičky, takhle mi to připada ala wow až moc barevne (trochu bych přidal víc krve a míň duhy)
- místami až moc rychlě (člověk si ty souboje moc nevychutná, při tom speedu)
- tsystem skillu (hold ve WOW jich bylo moc na liště, tady zas nějak malo) :o)
- zatím nevím, ale připadalo mi že mi jsou panize nanic (v plné hře to asi bude jiné)
- chybi mi tam ty svitky townportalu a iidentify :)
- chtělo by to mít možnost to trošku odzoomovat
+ no tak i grafika co se detailu týče je pěkná, hlavně inside (ale furt ty barvy /)
+ odlišnost hlavních postav (zatím mi připadalo, že každy char je jinak hratelný)
+ hudební podaní (tak tady sem ani nepochyboval)
+ achievmenty (aspoň pro mne, rad něco plním co mi dá ještě bonus a odemknutí dalších položek)
+ tak nemusím se starat o dovednosti (ikdyž někdy bych i rád přidělil int, str, agi...)

No asi tolik. Jinak snad si na tu grafiku zvyknu, ale musím říci že přeci jen kdyby to bylo míň barevné, tak bych byl radši.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Diablo 3 OPEN BETA
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 7:30:05 
Offline
 Profil

Registrován: pon 25. črc 2011 19:11:04
Příspěvky: 156
Jenom k těm penězům. Goldy jsou v D3, narozdíl od předchozích dílů aspoň k něčemu. Vy co jste to hráli pár hodin to asi nepoznáte, ale jsou potřeba na zvětšování truhly a hlavně na craft. Nejepší předměty v Betě získáš craftem a na to si musíš připravit opravdu hodně Goldů. Docela hodně využívám i aukci, kde se dají Goldy docela dobře vydělat. Jinak i v té Betě Goldu není nikdy dost.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Diablo 3 OPEN BETA
PříspěvekNapsal: pon 23. dub 2012 9:22:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 05. dub 2010 16:52:07
Příspěvky: 63
Tak moje dojmy z Bety

Prvni vec co me prasklo do xichtu byla grafika... nerikam ze je spatna ale podme lidi... je rok 2012... Spatne vyhlazeny, rozmazany barvy, slabej prechod. Podle me to neni perfektni ale je to prijatelny.

Dohral sem betu za vsechny postavy a pripada mi ze za ranged postavy je ta hra proste nuda... Barbar + Monk sou fakt super ale ostatni nic moc.

Crafting... tohle je hodne super vec. Libi se mi to sem rad ze to sem blizz dal.

Veci inventar sem taky uvital - D1 / D2 tetris me fakt sral ;)

Private stash - hmm nvm moc se mi nelibi ten system sdilena bedna pro vsechny postavy... dal bych to treba sdilena jen pro postavy co uz maj dohrano aspon Hell. A rozhodne se mi nelibi kupovani slotu v bedne.

Dalsi co mi docela vadilo je relativne slaba randomizace prostredi v divocine - ten zakladni obrys je porad stejnej a jen se meni to co je uvnitr.

Ted neco ke spellum kery se mi libej / nelibej:
Zacneme kritikou:
Wave of light (Monk) - Seriously??? Ta animace toho zvonu je fakt des.. podle me by to bylo 10x lepsi dyby ten zvon vynechali a byla by tam jen ta vlna
Arcane orb (Wizard) - Napad ze wizard haze vybuchovaci galaxie mi taky moc nejde na rozum a pride mi to ujety
Corpse Spiders (Witchdoctor) - nvm ale tahle abilita mi pride nepouzitelna

A ted co je cool
Firebats (Witchdoctor) - Tohle je super abilitka. Strasne se mi libi jeji animace
Ray of frost (Wizard) - Mi prijde taky docela fajne (ale ten ohnivej paprsek co tam byl driv se mi libil vic)

Co-op mi prijde stejnej jako single tak tim se tu nebudu zabejvat.


Kazdopadne si diablo 3 koupim a budu parit dlouho a dlouho =)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz