StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 15:50:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.4.0 PTR preview
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 12:13:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Ashencz píše:
Pralev píše:
Tak abych MaHimu nezkazil radost, nebudu nadávat :D

(i když na toho Immortala a rax by se mi chtělo :D )

Jinak tu změnu s vizí na rampě jsem úplně nepochopil, mohl by mi to někdo vysvětlit? Jednotky na rampě budou mít o 1 menší vizi nahoře? Nebo musí být o 1 "políčko" výš, aby viděli nahoru? Protože ta první varianta mi přijde správnější jako překlad, ale nechápu její význam - nezabrání to například tossovi blinkovat se nahoru, ne?

Já to pochopil tak, že se toss bude moct blinknout nahoru až o trošku později. Normálně by ses blinkal (:lol:) třeba v půlce. Takhle budeš moct až v horní třetině. Podle mě to je na nerfnutí PvP jako 4gate blinkající stalkeři. Hrávalo se to dost teď.


stalker bez obse nahoru stejne nevidi

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.4.0 PTR preview
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 12:14:57 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. kvě 2011 17:12:58
Příspěvky: 120
Yarin píše:
Ashencz píše:
Pralev píše:
Tak abych MaHimu nezkazil radost, nebudu nadávat :D

(i když na toho Immortala a rax by se mi chtělo :D )

Jinak tu změnu s vizí na rampě jsem úplně nepochopil, mohl by mi to někdo vysvětlit? Jednotky na rampě budou mít o 1 menší vizi nahoře? Nebo musí být o 1 "políčko" výš, aby viděli nahoru? Protože ta první varianta mi přijde správnější jako překlad, ale nechápu její význam - nezabrání to například tossovi blinkovat se nahoru, ne?

Já to pochopil tak, že se toss bude moct blinknout nahoru až o trošku později. Normálně by ses blinkal (:lol:) třeba v půlce. Takhle budeš moct až v horní třetině. Podle mě to je na nerfnutí PvP jako 4gate blinkající stalkeři. Hrávalo se to dost teď.


stalker bez obse nahoru stejne nevidi

nevidí, ale pokud jde po té rampě nahoru, tak v určitém bodě začne vidět. A tenhle bod si myslím, že posunuli o trošku výše

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.4.0 PTR preview
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 12:17:48 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
MaHi píše:
První patch, na který lidi masívně nenadávají... žeby Blizard konečně začal poslouchat komunitu ?
Ty změny mi příjdou vesměs správné, tak uvidíme kolik toho proleze do finálního releasu.
:)


No mně jen není jasné, jak má tohle pomoci tossům ubránit 1-1-1, což je hlavní problém, který v SC2 v současnosti je. Zpoždění baraxů o 5s bude důležité spíš pro TvZ, větší range immortalů je pěkná, ale jestli to opravdu pomůže, toť otázka. Někteří tossové to začali zkoušet ubránit blink stalkery, což s 30s delším researchem není možné.

O nutném health/shield buffu warp prismu mluvili všichni už od začátku, ale buďme rádi, že blizzard nakonec vyslyšel. Mothership se podle mě o moc víc používat nebude.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.4.0 PTR preview
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 12:21:49 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
Ashencz píše:
nevidí, ale pokud jde po té rampě nahoru, tak v určitém bodě začne vidět. A tenhle bod si myslím, že posunuli o trošku výše


Ano, takhle přesně jsem to pochopil i já.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.4.0 PTR preview
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 12:29:11 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 23. zář 2010 15:52:45
Příspěvky: 211
Zajimave zmeny, myslim ze delay raxu je hlavne kvuli 2raxu v tvz, jinak me nenapada duvod, proc to menit.
Raven i prisma, proc ne, blizz se nam klasicky snazi podstrcit dalsi nepouzivanou jednotku.
Range immortala si myslim bude mit velky dusledek i v jinych matchupech, pvz i pvt.
Helioni dobra zmena, uvidime jestli je to dostatecny nerf na "opraveni" tvt.
Zmena vision na rampe je asi zejmena pro pvp, najednou bude jednodussi hazet FF tak, aby souper nahoru nevidel (dnes musi padnout velice presne na spodek rampy)
A nakonec, pro vsechny, ktere zabiji 1/1/1 > je na case zacit hrat starsi a bezpecnejsi buildy, ty vase 1gate nexus proste vola po potrestani :D
Kazdopadne to neni chyba balance jednotek, ale chyba BO.

_________________
transition into loosing the whole fucking base


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.4.0 PTR preview
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 12:31:58 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
2 ondik - hele, já si nemyslím, že by se tenhle patch vůbec 1-1-1 allinu týkal... Po pravdě, tenhle build je otázkou vášnivích debat tak maximáln týden a silně pochybuju, že by takhle masivní změny vymysleli během pár dnů...

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.4.0 PTR preview
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 12:37:06 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
77white píše:
Zajimave zmeny, myslim ze delay raxu je hlavne kvuli 2raxu v tvz, jinak me nenapada duvod, proc to menit.
Raven i prisma, proc ne, blizz se nam klasicky snazi podstrcit dalsi nepouzivanou jednotku.
Range immortala si myslim bude mit velky dusledek i v jinych matchupech, pvz i pvt.
Helioni dobra zmena, uvidime jestli je to dostatecny nerf na "opraveni" tvt.
Zmena vision na rampe je asi zejmena pro pvp, najednou bude jednodussi hazet FF tak, aby souper nahoru nevidel (dnes musi padnout velice presne na spodek rampy)
A nakonec, pro vsechny, ktere zabiji 1/1/1 > je na case zacit hrat starsi a bezpecnejsi buildy, ty vase 1gate nexus proste vola po potrestani :D
Kazdopadne to neni chyba balance jednotek, ale chyba BO.


Ono kdyz to terran dobre zahraje tak je to tezky ubranit i s 1gate robo. ono 1gate nexus je stejny jako 1rax expa, potrestat se to da strasne snadno.

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.4.0 PTR preview
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 12:44:03 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
77white píše:
A nakonec, pro vsechny, ktere zabiji 1/1/1 > je na case zacit hrat starsi a bezpecnejsi buildy, ty vase 1gate nexus proste vola po potrestani :D
Kazdopadne to neni chyba balance jednotek, ale chyba BO.

Až na to, že mezi všemi lepšími hráči panuje shoda, že FE je jediný způsob, jak proti tomu mít šanci..

MaHi píše:
2 ondik - hele, já si nemyslím, že by se tenhle patch vůbec 1-1-1 allinu týkal... Po pravdě, tenhle build je otázkou vášnivích debat tak maximáln týden a silně pochybuju, že by takhle masivní změny vymysleli během pár dnů...


Na TL i všude jinde se to řeší už víc než měsíc, i MVP říká, že to je imba. Navíc Browder v nedávném rozhovoru řekl, že se na to zaměří.. jinak by ani range buff immortala nedávala smysl.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.4.0 PTR preview
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 12:50:08 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
ondik píše:
Na TL i všude jinde se to řeší už víc než měsíc, i MVP říká, že to je imba. Navíc Browder v nedávném rozhovoru řekl, že se na to zaměří.. jinak by ani range buff immortala nedávala smysl.


Sorry ale plantáš tady nesmysly - první téma, které se na tohle téma objevilo na TL je z 22.8.2011
To, že MVP říká, že je to imba je pravda, ale co to má co dělat s touhle debatou ?
Dej mi prosímtě link na ten rozhovor s Browderem jo?

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.4.0 PTR preview
PříspěvekNapsal: čtv 25. srp 2011 12:50:38 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. kvě 2011 17:12:58
Příspěvky: 120
77white píše:
A nakonec, pro vsechny, ktere zabiji 1/1/1 > je na case zacit hrat starsi a bezpecnejsi buildy, ty vase 1gate nexus proste vola po potrestani :D
Kazdopadne to neni chyba balance jednotek, ale chyba BO.

a mohl bych poprosit o replay, kde se to ubrání nějakým, podle tebe, "slušným buildem"?

Ohledně těch helionů nevím - "opravili" TvT tzn. bude se zase hrát marine tank... to je oprava jak prase ;-)

Pralev píše:
Ashencz píše:
nevidí, ale pokud jde po té rampě nahoru, tak v určitém bodě začne vidět. A tenhle bod si myslím, že posunuli o trošku výše


Ano, takhle přesně jsem to pochopil i já.

tak fajn :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz