StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 13:39:42

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rusko
PříspěvekNapsal: ned 17. črc 2011 2:05:14 
Offline
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 18:03:07
Příspěvky: 44
no nikde jsem nenasel, jak se bude resit random team games? Kdyz chytnu rusaka a on mi bude psat cyrilici, tak toho hodne pochopim :D. nevim, jestli rusove jsou zrovna takovi, ze by mluvili anglicky. Ale jsou to jen moje predssudky nicim nepodlozene


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rusko
PříspěvekNapsal: ned 17. črc 2011 14:09:52 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Jestli na tebe bude psát latinkou rusky tak je ti to stejně jedno. Pokud bude psát anglicky tak to bude určitě latinkou. Běžně se setkávám s randomáky že se dorozumívají i jinými jazyky než anglicky, nejčastější další je asi němčina, tou taky docela rozumím tak je mi to jedno. Každopádně nevím proč by tohle měli řešit, buď rusák umí nebo ne, to je stejné jako s čechem. :) Na našem EU serveru narážím běžně i na lidi, kteří s evropy nejsou, nejdále asi nějakého z jihoafrické republiky. Mnoho z vás má taky účty v americe a pdoobně.

Jináč nedávno jsem četl články v Respectu, v nejnovějěím jsou rozhovory z rusy co žijí u nás a jejich názory na tuhle pro někoho moc velkou problematiku. S čechů kteří jsou proti nim jako celku se mi chce s upřímností zvracet. Jsou to prostě hovada, co máte proti rusům sakra. Udávat jako důvod okupaci je hovadina. Chcete skončit třeba jako francouzi co do dneška nemají v lásce angličtinu kvůli válkám s anglií ve středověku či někde s napoleonem? To už fakt trochu přeháníte. Tohodle by se měli lidé zbavovat a né zakládat nové. Já v životě nic neukrad a když přejedu hranice do Rakouska co vidím, nápisy "Češi nekraďte nám tady!" To mě vážně potěž, taky mě hned hází do jednoho pytle i když to nění pravda a vy to samé děláte s Rusy, jsou v česku někteří co jsou mafiáni, někteří co si zde žijí jako prasata v žitě a ohranují nad čechy nos, to ano, je to ale asi procento, zbytek jsou lidé které by ste mezi čechy skoro ani nepoznali. Jděte do háje všichni co jste proti nim, nic nevíte!!!

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rusko
PříspěvekNapsal: ned 17. črc 2011 14:35:41 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. kvě 2011 17:12:58
Příspěvky: 120
Anebo ví(me) až moc. Neuděláš nic proti tomu, že Rusko je prostě nejvíc vidět při spamování, cheatování a lagování (úmyslnému)... Prostě to tak je. Jasné, někteří hráči můžou být v klidu, hrát, prohrát a odpojit se. Někteří můžou hrát vyhrát a odpojit se... a byl bych rád kdyby to tak bylo, ale neidealizuju si to. Prostě jako ČR si udělalo obrázek země plné krádeží (což je pravda a o tom se nehodlám bavit), tak Rusko je známé pod ohromným množstvím spamu a DDoSů...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rusko
PříspěvekNapsal: čtv 21. črc 2011 0:27:57 
Offline
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 18:03:07
Příspěvky: 44
ja konkretne proti nim nic nemam... jen me tohle napadlo, jestli budou chtit psat anglicky, to je vse ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rusko
PříspěvekNapsal: čtv 21. črc 2011 2:28:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
saltazar píše:
Jestli na tebe bude psát latinkou rusky tak je ti to stejně jedno. Pokud bude psát anglicky tak to bude určitě latinkou. Běžně se setkávám s randomáky že se dorozumívají i jinými jazyky než anglicky, nejčastější další je asi němčina, tou taky docela rozumím tak je mi to jedno. Každopádně nevím proč by tohle měli řešit, buď rusák umí nebo ne, to je stejné jako s čechem. :) Na našem EU serveru narážím běžně i na lidi, kteří s evropy nejsou, nejdále asi nějakého z jihoafrické republiky. Mnoho z vás má taky účty v americe a pdoobně.

Jináč nedávno jsem četl články v Respectu, v nejnovějěím jsou rozhovory z rusy co žijí u nás a jejich názory na tuhle pro někoho moc velkou problematiku. S čechů kteří jsou proti nim jako celku se mi chce s upřímností zvracet. Jsou to prostě hovada, co máte proti rusům sakra. Udávat jako důvod okupaci je hovadina. Chcete skončit třeba jako francouzi co do dneška nemají v lásce angličtinu kvůli válkám s anglií ve středověku či někde s napoleonem? To už fakt trochu přeháníte. Tohodle by se měli lidé zbavovat a né zakládat nové. Já v životě nic neukrad a když přejedu hranice do Rakouska co vidím, nápisy "Češi nekraďte nám tady!" To mě vážně potěž, taky mě hned hází do jednoho pytle i když to nění pravda a vy to samé děláte s Rusy, jsou v česku někteří co jsou mafiáni, někteří co si zde žijí jako prasata v žitě a ohranují nad čechy nos, to ano, je to ale asi procento, zbytek jsou lidé které by ste mezi čechy skoro ani nepoznali. Jděte do háje všichni co jste proti nim, nic nevíte!!!


Salte, to z mojí strany to nejsou předsudky, z mojí strany je to zkušenost. Co se týče Rusů jenž potkávám na internetu tak je pravda že nejsou schopni ani ochotni psát jinak než Rusky protože si myslí že Ruština je světový jazyk, a to bez nadsázky, zadalší většina z nich má počítače a internet z roku mrdej mně z boku viz. Obrázek

Co se týče Rusů žijící a pracující v naší zemi tak s tím mám také bohaté osobné zkušenosti, jsou agresivní, arogantní, nejsou schopni naučit se česky, věčne opilí. Nejsou takový všichni, ale to máš jako s tím Rakouskem, taky tam nekradu, ale dokud tam většina Čechů krást bude tak tam budou cedulky a budem zaškatulkovaní, tak to prostě chodí, nežijeme ve star treku kde se maj všichni rádi.

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rusko
PříspěvekNapsal: čtv 21. črc 2011 9:57:44 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Jaj jak já těm rusům závidím, přes 2mb/s bych taky chtěl mít. :D No všechny lidi které seru s občasnými problémy s netem potěším tím že od řijna by to mělo být ok. :D Jináč co se týče těch rusů u nás, ty jsi se očividně setkal s těmi nepřizpůsobivými, je jasné že se takoví najdou, naopak ti přizpůsobivý nejdou od čechů pořádně rozeznat a třeba ani nevíš že někdo s kým pracuješ je rus. U rusáků je problém že jich je hodně a zavrhnout kvůli pár špatným zkušenostem celý národ, no nevím. Každopádně bych tuhle debatu ukončil, starcraft není od toho aby jsme si navzájem vnucovali své názory ale aby jsme se u něj královsky bavili. :) Za mě tedy konce. ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rusko
PříspěvekNapsal: čtv 21. črc 2011 9:59:49 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. kvě 2011 17:12:58
Příspěvky: 120
2 mega bity /s :) To není zase tak světoborné :) Nebo spíše to je jak píše Yarin z roku zwei. I lovci mamutů si psali emaily 2 mbit/s :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rusko
PříspěvekNapsal: čtv 21. črc 2011 17:31:34 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
saltazar píše:
Jaj jak já těm rusům závidím, přes 2mb/s bych taky chtěl mít. :D No všechny lidi které seru s občasnými problémy s netem potěším tím že od řijna by to mělo být ok. :D Jináč co se týče těch rusů u nás, ty jsi se očividně setkal s těmi nepřizpůsobivými, je jasné že se takoví najdou, naopak ti přizpůsobivý nejdou od čechů pořádně rozeznat a třeba ani nevíš že někdo s kým pracuješ je rus. U rusáků je problém že jich je hodně a zavrhnout kvůli pár špatným zkušenostem celý národ, no nevím. Každopádně bych tuhle debatu ukončil, starcraft není od toho aby jsme si navzájem vnucovali své názory ale aby jsme se u něj královsky bavili. :) Za mě tedy konce. ;)


nahodou, tvuj net je super, jak jsme zkouseli to 4v4, tak sel aspon misto tebe nekdo jinej a meli jsme sanci... a stacilo by, kdybys segre zakazal lizt na pecko a rozjel bys i to 4v4 :D

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rusko
PříspěvekNapsal: čtv 21. črc 2011 18:23:33 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
satik píše:
saltazar píše:
Jaj jak já těm rusům závidím, přes 2mb/s bych taky chtěl mít. :D No všechny lidi které seru s občasnými problémy s netem potěším tím že od řijna by to mělo být ok. :D Jináč co se týče těch rusů u nás, ty jsi se očividně setkal s těmi nepřizpůsobivými, je jasné že se takoví najdou, naopak ti přizpůsobivý nejdou od čechů pořádně rozeznat a třeba ani nevíš že někdo s kým pracuješ je rus. U rusáků je problém že jich je hodně a zavrhnout kvůli pár špatným zkušenostem celý národ, no nevím. Každopádně bych tuhle debatu ukončil, starcraft není od toho aby jsme si navzájem vnucovali své názory ale aby jsme se u něj královsky bavili. :) Za mě tedy konce. ;)


nahodou, tvuj net je super, jak jsme zkouseli to 4v4, tak sel aspon misto tebe nekdo jinej a meli jsme sanci... a stacilo by, kdybys segre zakazal lizt na pecko a rozjel bys i to 4v4 :D


No oni koukali na nějakou francouzskou vesničku přes Streetview, tak se pak mám čemu divit. :D Mě to běžně funguje, ale to připojení je pomalé a do naší sítě jsem ještě k tomu píchlej přes wifi, tak se není čemu divit. ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 29 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz