StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 13:59:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 12:32:53 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Aklain píše:
goodwil zadne ego si tu nehonim ;) kdyz se podivas kolik maji cze hraci co sou v master odehranych her a kolik ja.. tak se da mluvil temer o polovine ;) ostatne nejsi daleko odeme ...
jedinej duvod proc sem lozim a delam to co delam je v tom ze se tu clovek vzdycky zasmeje a ty vase reakce jsou kolikrat vazne super.. no treba hned ta treti ;) presne ten clovek plni to co ja ocekavam... to co me pokazde pobavi.. a diky tomu tu budu znova a znova :))

je to tu jak kdyby neake lamy z 3. ligy africkeho statu chteli ucit hrat fotbalisty z arsenalu... takhle to tu kolikrat s tema vasema clankama vypada... skoda jen ze mezi tou kopou idiotu co sem chodi je par normalnich kteri by potrebovali navest na tu spravnou cestu, tady se toho bouzel nedockaji


Tak pokud to bylo mireno na mne, tak nevim, o co ti jde?

Pro me je to zabava a relax, nic vic. Profi ze mne nikdy nebude a ani po tom netouzim. Bavi mne to a rad si pokecam s lidma, co bavi to samy. Klidne i o uplnych blbostech. To jako cekas, ze kazdej, kdo si tu hru koupi bude aspirovat na profika nebo co?

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 12:35:33 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
:-) Tak jde o h... a clovek si aspon skvele pokeca s lidma z celyho sveta :-) Aspon vyzkousim tu tvoji teorii o rychlejsim postupu z bronzu. Ale zatim mne to tam jeste nesouplo.


Tak já sem na tom tak, že mám momentálně 9 wins v řadě, ale dává mi to furt jen silvery a hodně slabý, to znamená, že mám ten skrytej rating nějakej hodně mimo mísu...možná poprosím Boha o školení :lol: Jen se bojím, že by se mi dostala odpověď, že mi to stejně nepomůže, tak že ho raději nebudu obtěžovat :P

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 12:36:46 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
nevidim jedinej duvod proc by to melo byt mireno na tebe O_o

ale tady se fakt clovek nesmi nicemu divit :D

nerikam ze kazdej musi byt profik.. myslis ze kdyz ja sem s bw pred 7mi lety zacinal nebo s warcraftem pred 5ti ze sem byl pro?
nebyl.. ale drzel sem aspon hubu a ucil se od tech nejlepsich.. v zivote by me nenapadlo psat neake taktiky a rikat jak co ma kdo delat kdyz tomu sam hovno rozumim....

to si to nedovolim ani ted.. protoze se mam porad jeste co ucit... proto me fakt dokaze rozesmat kdyz " v lepsim pripade - neakej no name master co se tam dostal jen diky masovani diktuje co ma kdo delat " v horsim pripade lidi z diamond a nize......

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 12:42:51 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Aklain píše:
nevidim jedinej duvod proc by to melo byt mireno na tebe O_o

ale tady se fakt clovek nesmi nicemu divit :D

nerikam ze kazdej musi byt profik.. myslis ze kdyz ja sem s bw pred 7mi lety zacinal nebo s warcraftem pred 5ti ze sem byl pro?
nebyl.. ale drzel sem aspon hubu a ucil se od tech nejlepsich.. v zivote by me nenapadlo psat neake taktiky a rikat jak co ma kdo delat kdyz tomu sam hovno rozumim....

to si to nedovolim ani ted.. protoze se mam porad jeste co ucit... proto me fakt dokaze rozesmat kdyz " v lepsim pripade - neakej no name master co se tam dostal jen diky masovani diktuje co ma kdo delat " v horsim pripade lidi z diamond a nize......


Ono by se mi chtělo říct, že ten podle tebe diamond noob, může opravdu docela dobře poradit minimálně se základy, případně i s tím, jak silver - bronz hru zlepšit, neb je předpoklad, že ji má zvládnutou o mnoho lépe. Jinymi slovy nemusíš bejt mistr světa aby si mohl někomu horšímu poradit. Ale to by se jen chtělo říct - protože jsi God a víš všechno lépe, tak to rozhodně neřeknu! :roll:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 12:43:59 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
No, ja mel 3. prizpevek po tobe.

Nj, pred sedmi lety. To kazdej taky jeste nemel net a nebyly ty moznosti. Kazdej tahal rozumy z toho lepsiho ;-)

Kdyz maj lidi dneska tu moznost se zeptat, tak proc ne? V mym okoli treba uz moc lidi nehraje, takze ani nemam s kym bych pokecal. A treba takovy profi replaye jsou super na pokoukani, ale me fakt nic nedaj. Proste micro, macro mam 1000x horsi, nez dobry hraci. Takze pro me je (bylo) taky jednodusii se po 30. prohranym zapase zeptat jak na ty pitomy VR treba :-). Jooo, profik je dal s 2 marinakama, ale ja jich potreboval 20 :-) Ale kluci tady poradili (a dobre a je jedno jestli jsou platina, zlato nebo diamond) a zase mne to zacalo bavit.

Ses dobrej, o to vetsi bys mel mit nadhled ;-)

_________________
Obrázek


Naposledy upravil kori dne čtv 27. led 2011 12:45:57, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 12:45:07 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
to co muze neakej ten "prumer" diamond nabidnout, najdes v kazdem repu na danou tematiku s kterou chces poradit... ba i se to naucis mnohem lepe.. kdyz mas problem napr s P v T.... co jim brani v tom at stahnout 5 repu od whitery nebo sockeho a podivaji se jak je zakladni build? z tohoto se clovek naucim 100x vic nez z neakeho textu kterej jim sem napise neakej ten diamond kterej muze byt treba jeste uplne kravina ;)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 12:50:37 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Jenze ty se pohybujes uplne nahore, kde se jedou standardni buildy a tak.
Navic, kdyz na tebe pujde 5 zealotu, tak je znicis treba pomoci 2 SCV a jednoho marinaka.

Ja v tom pripade koncim, pokud nemam wall jak prase a neopravuju jak vzteklej :-) Ver mi, ze ty replaye jsou hezky, ale treba v mym pripade opravdu nepouzitelny. :-)
Maximalne tak pro inspiraci co a jak jet, ale to provedeni, bohuzel, tezce pokulhava (coz je IMHO pripad vetsiny "prumernych hracu")

Tim chci rict, ze treba i rady, na opravu ti stci 2 SCV jsou v mym pripade hodne cenny, ikdyz pro tebe mozna smesny. A diky za ne. V replayich je nenajdu :-)

_________________
Obrázek


Naposledy upravil kori dne čtv 27. led 2011 12:52:53, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 12:50:56 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
Kori: to byla ta reakce na ten tvuj nearogantni prispevek :D .. vysvetleni proc zakladam tyto nesmysla fora atd :))

a 2. vec, jestli se divas na repy jak na televizni utkani.. jak to psal pralev " snad jedinej normalni clanek co vydal: jak se divat na replaye" tak se nediv ze z toho nic nemas.... ja kdyz se divam na rep.. tak to mam na faster.. divam se co kdy jak stavi.. vypisu si i kolikrat na papir neake dulezite momenty a cas kdy co jak ma abych se mohl orientovat kdy to mam ja, co musim jeste zlepsita nedivam se na to dyl jak 8 minut... pak uz je to jenom hra o reakcich a danych situacich.. nezajima me vysledek,.., , zajima me build jak se k cemu dostat....

jestli ste to jeste nepochopili... sc mas jak sachy... proti kazde rase mas par zahajeni ktere delas a meni se akorat podle urcite taktiky... pust si 5 replayu P v Z nebo jakehokoliv jineho matche whitery, sockeho.. a 5x ti pojede do 8me minuty uplne ty totozne buily jak jednotek tak budov.. pust si svoje hry a 5x to jedes uplne jinak...
build mas dany tak jako rozehravku s sachach.... kdyz se je naucis.. mnohe ti to pomuze....

mel sem problem s P v P... head hunter mi ukazal jeden slozitejsi build.... naucil sem se ho v customkach at ho zahraju aspon z 60% jako on.. a co se nestlao.... 9x win v rade proti P a celkem i lechce... protoze sem jenom neklikal a nestavel jak mi co vychazi a jak me co napadlo.. ale mel sem v tom system a kazda jednotka a budova krasne vychazela a do te 8me minuty sem stavel jednu probu zadruhou.. v zivote sem nemel 30 prob tak rychle..

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 12:55:29 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Aklain píše:
goodwil zadne ego si tu nehonim ;) kdyz se podivas kolik maji cze hraci co sou v master odehranych her a kolik ja.. tak se da mluvil temer o polovine ;) ostatne nejsi daleko odeme ...
jedinej duvod proc sem lozim a delam to co delam je v tom ze se tu clovek vzdycky zasmeje a ty vase reakce jsou kolikrat vazne super.. no treba hned ta treti ;) presne ten clovek plni to co ja ocekavam... to co me pokazde pobavi.. a diky tomu tu budu znova a znova :))

je to tu jak kdyby neake lamy z 3. ligy africkeho statu chteli ucit hrat fotbalisty z arsenalu... takhle to tu kolikrat s tema vasema clankama vypada... skoda jen ze mezi tou kopou idiotu co sem chodi je par normalnich kteri by potrebovali navest na tu spravnou cestu, tady se toho bouzel nedockaji


Možná že ses svým imba allinem dostal do masters ale polovina hráčů tady má víc bodů i víc odehraných her než ty. Takže topicy o tom jak jsi imba nemají smysl.
En taro tassadar

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 12:56:54 
Offline
 Profil

Registrován: stř 01. pro 2010 12:40:00
Příspěvky: 119
Aklain píše:
to co muze neakej ten "prumer" diamond nabidnout, najdes v kazdem repu na danou tematiku s kterou chces poradit... ba i se to naucis mnohem lepe.. kdyz mas problem napr s P v T.... co jim brani v tom at stahnout 5 repu od whitery nebo sockeho a podivaji se jak je zakladni build? z tohoto se clovek naucim 100x vic nez z neakeho textu kterej jim sem napise neakej ten diamond kterej muze byt treba jeste uplne kravina ;)


Ale zase není úplně dobře brát ty TOP replaye naprosto vážně a používat je jako přes kopírák. Já osobně sem se díval na repleye TOP hráčů už od začátku a sleduju často murdoca s tučňákem. To co sem se naučil je, že ty hry vypadají krásně, ale častokrát se dají těžko použít v mých hrách. Ve většině her totiž vydíš jak si všichni v pohodě expandujou, protože se chcou dostat do macro hry a do latu. Zatímco když tohle vyzkouším na ladderu, tak do 10 minut zkončím, protože buďto de terran s obří MMM nebo přijde zerg s větší armou.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz