StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 19:22:07

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 13:49:47 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
nebylo ti to divné co si viděl u něj v mainu? :) já když tam toho vidim nějak podezřele málo je mi to divné.. ;) no scout to myslíš probu? no takové 2 speedlingové ti to vysvětlí co si scoutneš..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 13:54:48 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
ja vim.. vy byste samozrejme jako vzdy vse odrazili ;) proto mate tolik proher.. protoze vse odrazite

ja cekal ze na me pojede factory drop nebo rychlou banshee vedle mainu jak to na me jel meinhold na MH...

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 13:57:13 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
tak na to mas cas observera stihas i kdyz otevres klasicky protoze mame podle nekterych OP chrono bosst

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 13:58:23 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
chtel sem ho nachytat hned zpocatku ;) musel by to cancel a v mainu by mel hovno tak bych ho znicil... bouzel jel tu druhou variantu no :) priste si radsi pockam na toho obse...

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 14:02:16 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:55:36
Příspěvky: 287
na to se da rict jen fail nebo kdo chce moc nemiva nic

_________________
Obrázek
Pokud Vás Aklain argumentuje pralesní ligou, tak mu připomeňte tuhle hru http://www.uloz.to/8782895/aklain-vs-zasz-3-sc2replay


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 14:19:54 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
:-) Tak jde o h... a clovek si aspon skvele pokeca s lidma z celyho sveta :-) Aspon vyzkousim tu tvoji teorii o rychlejsim postupu z bronzu. Ale zatim mne to tam jeste nesouplo.


Ups tě nechci mít n svědomí když to neklapne a pozor na to má teorie říká, že musíš bejt midl, případně ještě lépe low bronz ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 14:32:19 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Salam píše:
kori píše:
:-) Tak jde o h... a clovek si aspon skvele pokeca s lidma z celyho sveta :-) Aspon vyzkousim tu tvoji teorii o rychlejsim postupu z bronzu. Ale zatim mne to tam jeste nesouplo.


Ups tě nechci mít n svědomí když to neklapne a pozor na to má teorie říká, že musíš bejt midl, případně ještě lépe low bronz ;)


:-) V poho, sranda musi byt. Vzdyt je to stejne jedno, kde clovek je.

No, podle me mas tim bronzem pravdu, protoze budu mit zhruba stejny (pocitam) W/R jako pri setupu z goldu a tudiz budu pak ztratu (do 50%) dohanet na slabsich souperich. Tj. mel bych dostavat bronz, stribro a na postup pak nejaky zlato. Do stribra postoupim s plusovym score a pak by melo stacit parkrat vyhrat (tj. se snazit a neflakat to) a sup do goldu. No, kdyz me chytna slina a dobrej den, tak pojedu odsud, kdyz se budu nudit, tak bronz uz na me ceka a pak od piky :-)

Ale bodu bude ve finale pradoxne asi jeste vic, pac nevim, jestli se mi to zda, ale mam dojem, ze cim niz, tim vic bodu to dava za vyhru.

_________________
Obrázek


Naposledy upravil kori dne čtv 27. led 2011 14:38:05, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 14:37:11 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
Salam píše:
kori píše:
:-) Tak jde o h... a clovek si aspon skvele pokeca s lidma z celyho sveta :-) Aspon vyzkousim tu tvoji teorii o rychlejsim postupu z bronzu. Ale zatim mne to tam jeste nesouplo.


Ups tě nechci mít n svědomí když to neklapne a pozor na to má teorie říká, že musíš bejt midl, případně ještě lépe low bronz ;)


:-) V poho, sranda musi byt. Vzdyt je to stejne jedno, kde clovek je.

No, podle me mas tim bronzem pravdu, protoze budu mit zhruba stejny (pocitam) W/R jako pri setupu z goldu a tudiz budu pak ztratu (do 50%) dohanet na slabsich souperich. Tj. mel bych dostavat bronz, stribro a na postup pak nejaky zlato. Do stribra postoupim s plusovym score a pak by melo stacit parkrat vyhrat (tj. se snazit a neflakat to) a sup do goldu. No, kdyz me chytna slina a dobrej den, tak pojedu odsud, kdyz se budu nudit, tak bronz uz na me ceka a pak od piky :-)


OK, já zatim zkusím tu standadní cestu - mám na to ještě těch 12 dní tuším :cry: Mimochodem sem postoupil na 1. plac, to znamená, že ten předemnou byl promoted, přesto, že dostával v poslední době jen top GOLD a dokonce i TOP platinu, jen to stejně nějak moc nechápu, páč většinu toho prohrál....

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 14:43:01 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
gl! Ja to taky nechapu. Mel jsem asi 6 vyher v rade, ale porad asi o 2 prohry vic, jak vyher, tak nevim, jestli me to zaclo testovat, jak rikate, ale dostal jsem serii 3x gold a 1x platina (5. misto). 2 goldy jsem porazil a tu platinu taky. A od ty doby pak uz jen silver :-) Tak asi byli taky na sestupu :-D

Btw, 2x sesup behem pul tejdne, ten rating musim mit na nule, takze budu uplne low bronz...aspon doufam :-D
V opacnym pripade budu i v bronzu dostavat platinaky a uz tam budu nadosmrti :-D

_________________
Obrázek


Naposledy upravil kori dne čtv 27. led 2011 14:50:41, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 14:46:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 10:47:46
Příspěvky: 50
Bydliště: Belgie
Aklain píše:
... skoda jen ze mezi tou kopou idiotu co sem chodi je par normalnich kteri by potrebovali navest na tu spravnou cestu, tady se toho bouzel nedockaji


Muzu Goodwille pozadat o ten BAN pro tohoto pana ?
Predem dekuji :geek:

Aklaine, ty blbecku , uz jsem ti i jinde psal, at to nezasiras svejma kecama a urazkama.Je uplne jedno proc pises, to co pises..osobne je mi to jedno ale uz me to nebavi.Tu hru si koupili vsichni za penize, hrajou ji svobodne tak jak uznaji za vhodne...vcetne nasich otcu a synu a dalsich na nejake urovni .....a ty nas a je nazyvas idiotama ? Ses vubec normalni ?
Nechapu ze mas potrebu stale nekomu ukazovat svoje stats a ted i skalpy, ze umis hrat jistou pocitacovou hru ( wow ..vymenis si se mnou zivot ? )...hmmm..ja jsem byl treba celou dekadu v prostredi CZ i EU hracu stolniho fotbalu, coz je regulerni sport se vsim vsudy, vcetne MS na eurosportu apod...myslis, ze jsem si nekdy tohle moh dovolit na foru ? Myslis , ze si to nekdy dovolil treba world no.1 Collignon ?? takovej posranej disrespekt ? ..jasne ze ne, protoze maj aspon pulku mozku v poradku.

Bydlim sice daleko, ale posli mi adresu, koupim si letenku a s tvym cry pocitacem te prohodim zdi, v prapade, ze nebude ban, jedine mozne vychodisko.Pri te prilezitosti si jeste necham z tveho masivniho konta, natekleho z price money turnaju SC2, proplatit letenku.

Taktez dekuji predem :evil:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz