StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 20. dub 2024 0:08:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 15:00:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 24. led 2011 13:15:05
Příspěvky: 38
rofl reakce :D z pozice nezaujateho pozorovatele a noveho clena fora musim v nekterejch veci s Aklainem souhlasit... konec koncu i ta "kopa idiotu" je v citaci uzivatele Ecco dost vytrzena z kontextu...
Kazdej at si hraje co chce, at si mysli co chce a pise co chce (pokud to neni vylozene vulgarni, nebo to jinak porusuje pravidla fora)

Spoiler: zobrazit
na nejaky prohazovani zdi taky neni nikdo zvedavej


manner up

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 15:17:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Ecco píše:
Muzu Goodwille pozadat o ten BAN pro tohoto pana ?
Predem dekuji :geek:

Pozadat muzes, ale ja mu ho nedam ;) Nato su tu iny...

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 15:39:50 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Ecco píše:
Aklain píše:
... skoda jen ze mezi tou kopou idiotu co sem chodi je par normalnich kteri by potrebovali navest na tu spravnou cestu, tady se toho bouzel nedockaji


Muzu Goodwille pozadat o ten BAN pro tohoto pana ?
Predem dekuji :geek:

Aklaine, ty blbecku , uz jsem ti i jinde psal, at to nezasiras svejma kecama a urazkama.Je uplne jedno proc pises, to co pises..osobne je mi to jedno ale uz me to nebavi.Tu hru si koupili vsichni za penize, hrajou ji svobodne tak jak uznaji za vhodne...vcetne nasich otcu a synu a dalsich na nejake urovni .....a ty nas a je nazyvas idiotama ? Ses vubec normalni ?
Nechapu ze mas potrebu stale nekomu ukazovat svoje stats a ted i skalpy, ze umis hrat jistou pocitacovou hru ( wow ..vymenis si se mnou zivot ? )...hmmm..ja jsem byl treba celou dekadu v prostredi CZ i EU hracu stolniho fotbalu, coz je regulerni sport se vsim vsudy, vcetne MS na eurosportu apod...myslis, ze jsem si nekdy tohle moh dovolit na foru ? Myslis , ze si to nekdy dovolil treba world no.1 Collignon ?? takovej posranej disrespekt ? ..jasne ze ne, protoze maj aspon pulku mozku v poradku.

Bydlim sice daleko, ale posli mi adresu, koupim si letenku a s tvym cry pocitacem te prohodim zdi, v prapade, ze nebude ban, jedine mozne vychodisko.Pri te prilezitosti si jeste necham z tveho masivniho konta, natekleho z price money turnaju SC2, proplatit letenku.

Taktez dekuji predem :evil:


Tak jako sis dál vlastence, páč přestože máš v podstatě recht, tak na takovéto reakce God čeká a těmi se baví, jedinej way je ignore a nebo se bavit zase jeho reakcema, keré jsou často tak hysterické až jsou rovněž vtipné, já osobně v určitém věku jsem taky citíl, že vím všechno, všade sem byl a Babičku četl 2x, to ale neznamná, že z toho člověk nevyroste a ban je blbost, dyg on to bude v jádru jistě fajn chlapec :!:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 15:59:35 
Offline
 Profil

Registrován: sob 20. lis 2010 1:00:11
Příspěvky: 189
Taky neco prihodim do diskuze: ohledne tech rad „prumernych“ diamondu, nedej boze snad kdyby si nekdo dovolil i z nizsich lig radit hracum z bronzu/silvru.
Sveho casu, kdyz sem byl cerstvy silver, mi BN hodil 4x po sobe terrany, vsichni me prejeli MM pushem kolem 6/7 minuty. Když sem videl ze dalsí hra je opet terran, chtel sem tomu predejit a zkusil 2 proxy GW. Jelikoz tyto taktiky nejezdim a tudiz je neumim, projel sem to samozrejme take. Protihrac, platinak, se mi napred vysmal, jaky to nejsem cheeser, pak sme se ale dali do reci, a ja mu řekl, ze proste tohle neumim a on, svete div se, mi poradil a, svete div se, poradil mi dobre. Od te doby, když vidim, ze se tohleto chysta, resim to vetsinou v pohode kombinaci zelotu a sentry s FF. Ackoliv mi to poradil „pouhy“ platinak, tak to fungovalo a ja se dostal dal. Ted se sam pomalu skrabu do platiny a nerikam, ze tato taktika bude fungovat vzdycky a vsude. Ale kdyz bude v budoucnu nejaky problem, zase se nekoho zeptam a je mi jedno, jestli mi poradi top player nebo někdo ze stribra, pokud mi poradi dobre…Nevidim duvod, proc bych mel psat mail WhiteRaovi a zadat ho o radu nebo stahovat desitku replayu a doufat, ze tam najdu, co hledam, kdyz prave z tohohle duvodu je tu tohle forum, od toho tu chodi lidi a od toho tu zkusenejsi radi tem mene. Fotbalisty z Horni Dolni taky netrenuje Wenger nebo Mourinho, az (kdyz) se hrac dostane vys, dostane i jineho trenera.

Navíc souhlas s tema nazorama tady, ze taktiky profi hracu jsou na tehle urovni vetsinou nepouzitelne – jakoze v globale fajn, muze to dat zakladni prestavu o ruznych taktikach, co kdy cekat apod. Kdyz ale vidim, jak ti profici utoci na nepritele, rozjizdeji expu, stavi armadu a do toho jeste brani drop ve sve vlastní zakladne, zustava mi rozum stat – na to se proste muze jen krasne divat, ale pokud nehrajes x hodin denne, tak takovy skill vetsinou nemuzes mit.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 16:12:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 16. říj 2010 19:17:44
Příspěvky: 102
Aklain píše:
mel sem problem s P v P... head hunter mi ukazal jeden slozitejsi build.... naucil sem se ho v customkach at ho zahraju aspon z 60% jako on.. a co se nestlao.... 9x win v rade proti P a celkem i lechce... protoze sem jenom neklikal a nestavel jak mi co vychazi a jak me co napadlo.. ale mel sem v tom system a kazda jednotka a budova krasne vychazela a do te 8me minuty sem stavel jednu probu zadruhou.. v zivote sem nemel 30 prob tak rychle..


Dare to share? Ne že bych měl dojem, že to bude něco převratnýho, protože se o scénu (v zahraničí, českou neřešim) dost zajímam, ale PvP je pro mně fakt příšený..

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Rename
PříspěvekNapsal: čtv 27. led 2011 16:20:11 
Offline
Moderátor fóra
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: ned 07. bře 2010 3:10:14
Příspěvky: 219
Bydliště: Most
@Aklain - od toho tu tohle fórum (když hodíš své téma do správného fóra) je aby se tu potkávali masters hráči jako ty a nubs jako ta banda blbců o který píšeš.

I rada od někoho, kdo hraje dlouho (ať už Silver/Gold/Platina), má pro newbies/noobs větší cenu, než, když se jim někdo posmívá jaký jsou lamy a nebo nadává těm co se jim snaží poradit jaký to jsou blbci. Zkus někdy místo zbytečnejch keců někdy někomu poradit :geek:


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 56 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz