StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 23. čer 2024 3:15:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Yarin vs Internet Live
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 9:30:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
saltazar píše:
Yarine yarine, koukal jsem na tu tvou písničku, smíchy jsem se málem podělal. :D


:D

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Yarin vs Internet Live
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 10:17:45 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Yarin píše:
DaW3 píše:
Tak po dnešku všichni víme že je jedno co hraješ mas speedling nebo roach je jistej win:)


budu muset celkove prehodnotit svuj pristup k PvZ, vubec to neumim a bohuzel je to jedina vec ktera mne drzi v platine.



Teď jsem koukal na tvé včerejší PvT, hned tu první. Jestli myslíš že jen PvZ ti brání v postupu, zatraceně se pleteš. Vezmu pár základů, co by si vážně měl zlepšít.

1)nemáš tušení kolik toho utáhneš na 1 základnu. Měl jsi 2 base a máš 2 roba a 9 gate + duble forge. Opravdu moc. Kdyby jsi místo 3 gate udělal raději další expu je to mnohem lepší.

2)nauč se BO, to co ty jezdíš, za to tě lepší hráči potrestají, měl jsi štěstí že soupeřovi bylo úplně jedno co vyscoutoval, mohl tě zabít hned ze začátku.

3)nenechávej armádu na místech, kde ji soupeř očekává, zvlášť proti terranovi. On si úplně na jistotu házel scany aby si tě kontroloval, nech ho to jeho hloupé scanování trochu prodražit. Při prvním dropu sis říkal neukážu mu colose, ale on ti před tím dropem scanoval armádu a viděl je.

4)tvůj první útok katastrofa micro i na platinu, všichni si myslí, zvlášť terrani že toss dá GS a A move. Jak jde vidět ty si to myslíš také. Colosové ti první 3 rány daly do hloupého supply depa. Většinou platí že útočník vybírá čas a obránce místo útoku. Ovšem nejlepší je, když ty vybereš oboje ať útočíš či bráníš. :) Kdyby jsi šel raději na ty zničitelné šutry k jeho 2 expanzi, snipnul by si mu expu a měl by si poziční výhodu. On by dle mého na tebe hloupě vyrazil, ty by si ho dal FF na rampě na půlku, prostě přejel by si ho se ztrátou max poloviny gate units a win.

5)ty vidíš že na tebe jde zleva drop, zničí ti expu a ty na to nic. Protivník ti zničí expu, v klidu naloží a přeletí si pěkně rovnou do tvého mainu, vystřílí ti polovinu prob a teprve pak zareaguješ. On se naloží zdrhne ti s polovinou mariny zase zpátky ke znovu stavěné expanzi a tam zase šije do stalkerů. To mi přijde jako vážně hloupý vtip. V momentě kdy jsi viděl že zleva jde drop měl si do mainu logicky nawarpovat nějaké stalkery.

6)bitva kdy na tebe zaútočil on. Tvá armáda má opět drtivou převahu. Ale skládá se převážně ze zalotů a archonů. Což je melee jedenotka a jednotka s velmi malým range, poměrně. Co ty uděláš, logicky budeš bojovat na rampě kde ti toho polovina bude jen hloupě čekat. NE NE a NE. Vem polovinu zealotu a archonu. Hoď si je tam doprava ke 2 expanzi, pojistka kdyby zaútočil i tam zároveň. :) On měl 2 možnosti, buď vlítne na tvoji přirozenou expu nebo na tvou druhou. V momentě kdy to udělá tak dáš na něj oběma skupinám A-move a je to. Blokneš ho s obou stran a opět ho rozjedeš téměř beze ztrát. :)

7)když jsi konečně rozbil ty šutry a zaútočil mu na expu. To si mu ji měl kruci sundat. Takhle jsi mu udělal pouze zanedbatelné škody. Kdyby jsi měl v ballu sentry tak ho pozveš na rampu a on by tam šel, jen ho blokneš a zealotama s charge ho nakrájíš jako nic.

8)jeho další útok na tvoji druhou expu přes šutry. říkáš že na něj jdeš zezadu ale stejně si ho vzal zepředu. :D Očividně neumíš vůbec házet stormy, všechny dopadli pouze na tvé zealoty, geniální. Pak si ho pronásledoval, nechal sis to všechno kitovat a opět sis se svou armádou archon zealot naběhnul do úzkého prostoru, klasika. Aspoň že tam poslední storma dopadla pěkně na něj.

Je toho mnohem více, vypsal jsem vážně to do očí bijící. Mám velmi rád tvé pořady, je mi jasné že komentovat to v přímém přenosu je pěkný záhul na mozek. Ale jak bych to řekl. Hra za tosse je tak trochu jako šachy. Musíš u toho mnohem více myslet než hráči jiných ras. Terran se zergem zase mají ohromě těžší macro, ale v taktické oblasti se tossovi nemohou rovnat. Jestli je to všechno jen kvůli tomu že to komentuješ při streamu a normálně to neděláš sorry, ale asi bych to vrátil k původním dílům. Při streamu se nesoustředíš ani na hru ani na koment. Myslím že udělat míň dílu kvalitněji bude určitě lepěí. Jináč ještě jednou nice song. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Yarin vs Internet Live
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 11:00:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
Povim Ti to takhle, zkus nekdy streamovat ladder, do toho neco kecat a jeste v koutku duse vedet ze na tebe kouka +/- 30 lidi. Navic neni to stream o skillu ocividne. Ohledne chyb, kdybych je nedelal nejsem platina ne? Pokud to nekoho nebavi nikdo ho nenuti to sledovat ;)

edit: necekal jsem, ze se nekomu bude ten ''song'' libit, obdivuju kazdyho kdo ustoji muj zpev a nedostane z toho takovou nocni muru, ze se v noci strachy neposere do perin ;)

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Yarin vs Internet Live
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 12:01:54 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Jj, psal jsem ti to tam že je to pravděpodobně tím že u toho streamuješ. Proto navrhuju aby jsi to začal dělat spíše po staru, bylo to lepší a zábavnější. V minulém postu jsem psal že nestíháš ani jedno pořádně. Chápu že ti to šetří čas, psal jsi to někde že je jednoduší to takto nastreamovat. Ale mohl by si udělat nějaký průzkum jestli se to někomu live líbí víc. Mě ne. :)

Ten zpěv je nice. Viděl jsi to video tady na stránce s těma korejskýma bavičema, jak předváděli starcraft? Tak takhle nějak tě beru já, prostě jako baviče. Vždycky se u toho pobavím. :) Pokud vím minimálně v česku je tvůj projekt originální a má velký potenciál. Ale se současným stavem nejsem jako divák spokojený při srovnání ze začátkem tvé éry. Vím že pokud se mi to nelíbí, tak na to nemusím koukat. Ale když to přeženu tak na to zatím nekouká tolik lidí aby sis mohl dovolit takhle lehce prohlašovat podobné věty. Neber tedy mé posty jako buzeraci, ale jako návrh na zlepšení, je to jen na tobě. Já se budu pravděpodobně dívat i když mě budeš ignorovat. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Yarin vs Internet Live
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 12:21:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
saltazar píše:
Jj, psal jsem ti to tam že je to pravděpodobně tím že u toho streamuješ. Proto navrhuju aby jsi to začal dělat spíše po staru, bylo to lepší a zábavnější. V minulém postu jsem psal že nestíháš ani jedno pořádně. Chápu že ti to šetří čas, psal jsi to někde že je jednoduší to takto nastreamovat. Ale mohl by si udělat nějaký průzkum jestli se to někomu live líbí víc. Mě ne. :)

Ten zpěv je nice. Viděl jsi to video tady na stránce s těma korejskýma bavičema, jak předváděli starcraft? Tak takhle nějak tě beru já, prostě jako baviče. Vždycky se u toho pobavím. :) Pokud vím minimálně v česku je tvůj projekt originální a má velký potenciál. Ale se současným stavem nejsem jako divák spokojený při srovnání ze začátkem tvé éry. Vím že pokud se mi to nelíbí, tak na to nemusím koukat. Ale když to přeženu tak na to zatím nekouká tolik lidí aby sis mohl dovolit takhle lehce prohlašovat podobné věty. Neber tedy mé posty jako buzeraci, ale jako návrh na zlepšení, je to jen na tobě. Já se budu pravděpodobně dívat i když mě budeš ignorovat. :D


Tak vis jak kdyz se to nekomu nelibi (jako ze takoejch lidi bude dost :D) tak na to koukat nebude, kazdopadne tyhle laddery jsem delal hlavne proto ze jsem nestihal hrat a nemel jsem dost replayu na komentar, nicmene ted ten cas zase mam a na dnesek uz mam pripraveno cca 5 replayu takze kvalita bude (doufam) stejna jako predtim, jak jsem to napsal tak to vyznelo spatne, jakejkoliv feedback je vitanej jak uz jsem psal. Ale do budoucna (pocitam od pristiho tydne) zmenim harmonogram a udelam 2 porady. A to daily ladder a klasickej Yarin vs Internet. Pokud by sledovanost nejak rapidne vzrostla a lidi posilali replaye tak bych mohl napr. jeden dil jednou za 14 dni venovat temto replayum. Vsechno se vyviji, stejne tak yarin vs internet. Uznavam ze co jsem zacal do yarin vs internet tlacit komentovanej ladder kvalita sla jiste dolu (par lidi psalo ze bych to mohl zkusit) takze diky ze si mne zarazil vcas ;)

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Yarin vs Internet Live
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 12:24:33 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 15:36:06
Příspěvky: 44
Náhdou mě se líbí, i když hraješ live,jelikož říkáš,co si v dané situaci myslíš,jak zareaguje soupeř atd.,myslím,že především pro hráče z horších lig je to super...
Thumbs up a rozhodně pokračuj ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Yarin vs Internet Live
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 12:34:11 
Offline
 Profil

Registrován: ned 01. srp 2010 18:03:07
Příspěvky: 44
Mne se nahodou moc libilo, ze jsi komentoval primo pri hrani. Takle jsi presne rikal, proc zrovna chces zkusit jet tohle a tohle. Vazne tomuto moc tleskam. Nejsi zadna grandmaster liga a o to vic me to bavilo, to leaderovani tvoje :). Ja bych byl rad, kdybys v tom pokracoval takle ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Yarin vs Internet Live
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 12:37:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
soudruzi a soudruzky..... nechoďte k nám na hrušky ;)

Od příštího týdne bude nový rozvrh, udelam kompromis, ale vicemene to bude jak jsem rikal. Jeden den Yarin vs Internet a dalsi den komentovany ladder, vic detailu nastinim vecer na streamu takze se nezapomente koukat ;)

edit: pro mne to bude jednodussi protoze se nebudu muset snazit kombinovat klasiku a 1v1 ladder, ono je to docela hardcore to kombinovat, ale jak jsem rekl vic detailu vecer (sam jeste nevim jak to presne rozvrhnu)

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Naposledy upravil Yarin dne pát 05. srp 2011 12:40:31, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Yarin vs Internet Live
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 12:40:13 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
MosquitoCZ píše:
Náhdou mě se líbí, i když hraješ live,jelikož říkáš,co si v dané situaci myslíš,jak zareaguje soupeř atd.,myslím,že především pro hráče z horších lig je to super...
Thumbs up a rozhodně pokračuj ;)


Jo ale ten pořad staví na tom že komentuje v češtině. Navíc když u toho hraje tak už se to moc komentu ani nepodobá a ani moc nepoužívá ty své české ekvivalenty. Jak jsem mu tam rozepisoval tu hru, tak to bylo jen o tom že postavil armádu, nechal si ji rozmlátit. Soupeř postavil armádu nechal si ji rozmlátit. Prostě ten zápas byla totální nuda, komentář moc řídký a ne moc zábavný ve srovnání z dřívějškem. Podle mě je streamování ladderu krok vedle.

yarin->jsi si jist že to budeš stíhat? :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Yarin vs Internet Live
PříspěvekNapsal: pát 05. srp 2011 12:44:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
mas recht uplne jsem posunul to na cem Yarin vs Internet zakladal, takze jak rikam vic detailu vecer. Btw zatim to stihat budu, pokud se v budoucnu neco zmeni tak porad bude samozrejme pokracovat ale nebezel by kazdy den. Proste pokud budu chtit aby si na tom pokud mozno kazdy neco nasel = nekdo muj specificky komentar a nekdo zase muj ladder tak porad budu muset rozdelit na dve epizody ;)

edit: pokud ma nekdo zajem ve 14:00 startuju stream na ladder trenink, mluvit pravdepodobne nebudu ale zato pobezi naprosto luxusni hubda ;)

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 28 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz