StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 23:45:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Po aktualizaci katastrofa!!!
PříspěvekNapsal: úte 10. lis 2015 12:32:03 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: stř 21. dub 2010 21:39:04
Příspěvky: 299
Koras píše:
Pozri te sa mne to iste.

Starcraft 2 absolutne co sa týka podpori CPU celé zle, mam procák od AMD FX za 230E teraz kupovaný a grafiku MSI GTX 750 TI a do toho všetko sekunduje 16GB RAM s 240GB SSD Diskom a keď hrám mód DESERT STRIKE tak pri ako tak stredne velkom počte jednotiek to s prepáčením seká ako jebnuté že mam 8FPS, a to mám 8 CORE procesor, kamarátov Notebook čo má i7 (notebookovu i7) čo ani zdaleka nemá taký výkon ako moj nový procesor tak jemu to ide v pohode dokonca má viac FPS ako ja, pritom mám lepší CPU, 100x lepšiu grafiku atď,
Takže blizzard klobúk dole, seká mi SC2 ale zato najnovši Facry ani GTA mi nesekne na ultra ani keby neviem čo, to iste robil aj Starcraft HoS....
takže :roll: :roll:

A měřils ten výkon na jádro? Protože AMD má sice vyšší výkon než leckterej Intel, ale hlavně ve vícevláknových aplikacích. Což se her moc netýká, protože většina hráčů nemá víc, než 4 jádra. No a SC2 jede hlavně na 1 jádře, kde Intel dlouhodobě AMD drtí neskutečným způsobem. SC2 využívá 1 jádro primárně a 2 jádra k tomu jako přicmrndávače. 8 Core je ti pro SC2 k hovnu, i 4 Core je overkill, ale vyplatí se mít možnost něco odložit na volné nepoužívané jádro :) Je to dlouhodobě známý fakt, stejně jako to, že 3.0 přinesla pár lidem smutný zážitky, jež neopraví ani přechod k 32bit aplikaci.

Jinak řečeno - na grafickou kartu sere pes, podstatný je procesor s obrovským výkonem na jádro, nikoliv celkově(tzn. Intel).

Far Cry jede na grafice, nepotřebuje výkonný CPU. Většina single player her je pravý opak SC2, potřebují výkonnou grafiku a nikoliv výkonný CPU. A taky jsou výrazně novější, SC2 engine je už pěkných pár let starý =)

_________________
deacon


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 11 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz