StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je pát 29. bře 2024 0:21:38

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Outmatched: 4 very hard AI
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2011 13:18:14 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
muze mi nekdo rict jak se tohle ma jako dat? O_o priznam se ze me doslova sere jak kazdej bronze a silver hrac tento achievement + vsechny vs insane PC maji a ja ne a ne udelat to..... zkousel sem to minimalne 20x uz.... muze mi nekdo poradit jake si proti sobe dat PC a co delat?

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Outmatched: 4 very hard AI
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2011 13:22:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 24. bře 2011 11:26:07
Příspěvky: 42
na utube jsem videl par navodu vetsinou jde o zneuziti AI zkusim ti nejakej najit

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Outmatched: 4 very hard AI
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2011 13:33:46 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
he,, nevim proc me nenapadlo se tam podivat :D ja uz si neco najdu.. diky

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Outmatched: 4 very hard AI
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2011 13:41:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
Lol tak at jsem mozna to cos mi psal tak jsem tohle zkousel hrat snad 30x a zjistil jsem par veci. Kompy jdou vsichni naraz v urcitejch casovejch intervalech.
Mam vyzkouseny ze jediny skym se da hrat jsou 4 zergove ktery chodi vzdycky 4x5 rocahe a da se to ubranit bud na rampe dvouma bunkrama nebo lepsi je si hodit planetarku docesty kde mas i expu a udelat ji co nejdriv to jde, mel jsem na to urcitej build kterym jsem to stiihal problem je, ze komp kdyz ji uvidi tak si ten utok rozmysli a pak je treba se rozhodnout bud rychle tech na tanky a zasypat to tankama coz se tezko stiha nebo hodit dalsi planetarku. Me se podarilo vydrzet asi 30 minut nez sem pak ale vycerpal suroviny na obnovu obrany. Chce to nejakou mapu kdy si muze to PF zawwalovat jakoby 4 mineral liny a udrzet to nez mas dost tanku abys udrzel jakkoul´koliv agresi po zemi a pak teprv zacit massit armu na cisteni mapy, nejaky cruiser viking kombo popripade basnhee s vikingama a ravenou na sundavani overseeru. Driv se to dalo uhrat pomoci cannonu za tosse jinze kompy vylepsili a tedka te nenechaji nic knim postavit.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Outmatched: 4 very hard AI
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2011 13:53:53 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 06. led 2011 14:50:21
Příspěvky: 12
Jo ten mi taky dal práci, tak co mužeš udělat, za tosse cannon rush proti 4. nemožný. Za zergy taky nic, jedině za terrany mass reaprů, udělaj tak 4 proxy raxy ale po porvním hned začni rafinérii musíš je mít co nejdřív a zabíjet proby už s prvním. A taky co nejdřív přidej factory pro rychlost těch zmetků 8-) Potom mužeš přidat 2x starport a jet i banshee. A pamatuj že pokaždé kdyš ho otravuješ všichi na tebe dou, pak ti dou zase na základnu takže zase otravuj ať ti nezniči bázi ;) , s těmi bansheemi je to 2x tak ůčiné, nič s nimi expy.(bez nich je to docela těžké, pač on expanduje a aby si ty expy ničil reaprama se moc nedá, skoro pokaždé se setkáš s jejich jednotkymi) Dal jsem to na mapě Outpost: Obrázek GL

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Outmatched: 4 very hard AI
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2011 14:10:49 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
tak sem to zvladl.... 4x protoss proti sobe a canon rush na mape Megaton

konecne uz mam aspon outmatched crusher... ted se jde na 7 insane ffa :D

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Outmatched: 4 very hard AI
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2011 14:36:54 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 10:09:45
Příspěvky: 39
7 insane FFA je jednoduchý,
vybereš si takovou tu mapu,jak vypadá jako hvězdice,pod mainem je expa a uprostřed Xel'naga
Rasa toss,enemies všichni zerg
děláš hodně rychlej forge a postupně kanónuješ vchod k mainu+expě,tak 3,4 lajny kanónů,průběžně doplňovat probou v prismě
Pak zabereš expu a děláš si lajnu kanónů okolo cliffu u základen,postupně děláš upgrady pro air
Až budeš zakanónovanej,tak rozjeď ze cca 2,3 stargaů voidy.Až budeš mít velkej ball,nebo na tebe nebudou útočit anebo ti dojdou minerály a plyn,jdi do útoku.Měl bys je sundat v pohodě...
Kdyby se něco zesralo nebo tak,tak měj robotics bay a postavený warp prismu s observerem a zabírej nevytěžené expanze,ale to se asi nestane.Můžeš postavit i mothershipu,jestli chceš.
Kdyby ti to nelo,tak napiš..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Outmatched: 4 very hard AI
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2011 15:14:37 
Offline
 Profil

Registrován: ned 16. kvě 2010 22:05:13
Příspěvky: 1025
zkousel sem to s P vs 7 Z podle navodu na youtube.. ale to se ti povede tak 1x z 20ti.. tak me to po tretim marnem pokusu prestalo bavit.. tak nakonec sem to udelal s T vs 7x Z :) a nasel sem si mapu kde je ostrov.. hned ze startu sem tam odletel.. tam se zakempil... udelal limit battlecruiseru a slo se na vec :)

_________________
Obrázek

a uz sem lama jak svina :D :-*


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Outmatched: 4 very hard AI
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2011 15:17:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
7 insane FFA je easy , tedka jsem dodelal to 4 very hard AI taky s tossem vypalil sem jim bedary voidama , ale ty cubky ne a ne umrit porad to nekde obnovovat, ale da se to no , predtrim sme hral hodinovou hru s terranem proti 4 zerg very hard ai, nakonec me rozbili tak ze mi celej komp neskutecne lagoval a nemohl sem naklikat ani yamato kanony. epicka bitka kdyz jde 800 pop vs 200 xD 4PF zatim asi 40 tanku , parta kruiseru a stimmed marines to stejne neustrileli xD

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Outmatched: 4 very hard AI
PříspěvekNapsal: čtv 24. bře 2011 16:45:29 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 24. bře 2011 16:30:34
Příspěvky: 2
Tak to slyšim teda prvně, že by mariňáci něco neustříleli hehehehe :twisted:


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 21 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz