StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 15:03:05

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: modni vlny taktik ?
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 1:59:22 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
Nvm ale nehovor mi, že ked uz ta dava s neviditelnou jednotkou, tak tam jednoducho dojdi s army a použi ten scan tam. A potom raven a si zahojeny. heh

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: modni vlny taktik ?
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 10:53:52 
Offline
 Profil

Registrován: pon 15. lis 2010 11:03:01
Příspěvky: 18
ja ked idem dt do 10min tak idem najskor s 2 dt na starport aby ravena nemohol postavit a 2 na comand aby nedaval scanny a potom uz je vzdy gg

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: modni vlny taktik ?
PříspěvekNapsal: sob 11. pro 2010 14:08:47 
Offline
 Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 13:04:24
Příspěvky: 33
ok ale trosku offtopic :)
ja vim ze musim scautovat atd,nicmene vesmes hraju desne rychle 4*rax a masim marinu,pak tech zbrani a stitu,a jdu na vec,v drtive pripadu to staci na GG,bohuzel obcas narazim na nekoho rychlejsiho,nebo na nekoho kdo jede neviditelne mrzaky,a pak je problem.

ale otazka znela jinak : jak to,ze za 2 mesice ani jeden podobny utok,a pak za jeden den 6* to same :-D to me nasralo, kdyby to bylo jednou,reknu ok jsem chuj,ale tak ? :-D

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: modni vlny taktik ?
PříspěvekNapsal: pon 13. pro 2010 9:23:04 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
sgames píše:
ok ale trosku offtopic :)
ja vim ze musim scautovat atd,nicmene vesmes hraju desne rychle 4*rax a masim marinu,pak tech zbrani a stitu,a jdu na vec,v drtive pripadu to staci na GG,bohuzel obcas narazim na nekoho rychlejsiho,nebo na nekoho kdo jede neviditelne mrzaky,a pak je problem.

ale otazka znela jinak : jak to,ze za 2 mesice ani jeden podobny utok,a pak za jeden den 6* to same :-D to me nasralo, kdyby to bylo jednou,reknu ok jsem chuj,ale tak ? :-D



Asi je načase zmeniť taktiku. :) :D

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: modni vlny taktik ?
PříspěvekNapsal: pon 13. pro 2010 10:42:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
ReD píše:
ja ked idem dt do 10min tak idem najskor s 2 dt na starport aby ravena nemohol postavit a 2 na comand aby nedaval scanny a potom uz je vzdy gg

No nevim, ale DT vetsinou nejsou problem :) pokud me chce toss rushnout s DT tak jede rychly forge, takze s tim tak nejak pocitam ze prijdou DT nebo voidray, to znamena turrety a setreni scan :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: modni vlny taktik ?
PříspěvekNapsal: čtv 16. pro 2010 18:39:04 
Offline
 Profil

Registrován: úte 31. srp 2010 23:16:37
Příspěvky: 2
proti dt je docela dobrý early pressure, protože nemůže mít žádné sentry kvůli gasu a jak uvidíte hodně zealotů, tak by mělo být jasno. Proti dt mi přijde docela úspěšná rychlá expa, protože se energie na sken doplňuje do dvou orbitalu :)

Osobně mi přijde v poslední době hodně silná two gate stargate s voidrayama proti terranovi jak to předvedl ogsMC proti Jinrovi v ro4 GSL 3 :)

A hodně silný mi přijde all in scv marine rush za terrana proti tossovi. Docela jsem s tím měl problém :(

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: modni vlny taktik ?
PříspěvekNapsal: sob 25. pro 2010 12:43:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 08. lis 2010 15:58:58
Příspěvky: 30
Heh, když to na mě použili poprvý tak jsem se úplně zděsil :D teď mi stačí 2-3 turrety u vchodu a pozdějc i kolem základny a je to v suchu :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: modni vlny taktik ?
PříspěvekNapsal: sob 25. pro 2010 13:16:08 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 16. říj 2010 19:17:44
Příspěvky: 102
10tá minuta na DT? To teda nevim nevim.
V PvT je DT rush celkem solidní, pokud nejsi pod tlakem. Hlavní je DT rozdělit - plýtvání scanů na jedno DT není to nejlepší. Dávat random turrety "jen aby náhodou" se později nevyplatí. Prostě scoutuj, vidíš hodně zealotů, žádný sentry, máš DT skoro jistý.
Kromě DT rushe je teda taky dobrý late DT - hlavně v PvZ, PvT taky jde (PvP bude observer celkem na 100%), protože council bude mít toss kvůli upgradům tak jako tak.

Jediný co ti DT rush udělá, pokud nevyplácáš všechnu energii na muly vynutí scany. Pak postavíš jednu turretu u vchodu a máš hotovo.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: modni vlny taktik ?
PříspěvekNapsal: sob 25. pro 2010 13:31:22 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 21:54:41
Příspěvky: 139
10tá minuta je celkem reálná, u vchodu ti podlě mě nestačí, DT jedu hlavně na zerga a vždy udělám warp prism a nateleportuju mu to někam k němu do mainu.. proti T jsem to nikdy nejel tak nevím jestli to jde udělat podobně..


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: modni vlny taktik ?
PříspěvekNapsal: sob 25. pro 2010 15:57:00 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 16. říj 2010 19:17:44
Příspěvky: 102
To je celkem zbytečný, zergovi bude jedno kde to uvidí poprvé, overseera může udělat kdekoli, pokud ho nemá preventivně a nekempí u vchodu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 41 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz