StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 20. dub 2024 17:08:39

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 30. říj 2010 22:01:19 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Ok, takže 2 armády jak jste se tu hádali, v jedné chargloti+immortalové a ve druhé stalkerové s blinkem, jednoznačně při dobrém micru stalkerů oni vyhrají, protože zealoti se díky charg dostanou dopředu, stalkeři blinknou a střílí, immortalové zůstanou brutálně pozadu. Vím to z vlastní zkušenosti protože mám podobnou taktiku jako balty, když vidím mass stalkery jedu immortaly zealoty a navíc ještě sentry. Nikdy s jistotou nevím že vyhraju. Prostě co já si myslím stalker s blinkem je vždy dobrá volba, protože narozdíl od zealotů otvírá obrovské strategické možnosti pro micrování.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: ned 31. říj 2010 8:32:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 17:02:54
Příspěvky: 153
saltazar píše:
Ok, takže 2 armády jak jste se tu hádali, v jedné chargloti+immortalové a ve druhé stalkerové s blinkem, jednoznačně při dobrém micru stalkerů oni vyhrají, protože zealoti se díky charg dostanou dopředu, stalkeři blinknou a střílí, immortalové zůstanou brutálně pozadu. Vím to z vlastní zkušenosti protože mám podobnou taktiku jako balty, když vidím mass stalkery jedu immortaly zealoty a navíc ještě sentry. Nikdy s jistotou nevím že vyhraju. Prostě co já si myslím stalker s blinkem je vždy dobrá volba, protože narozdíl od zealotů otvírá obrovské strategické možnosti pro micrování.


Mno pokud s armádou nemicruješ taky a necháš ji si tam pobíhat tak, samozřejmě nemůžeš vyhrát proti micrujícímu soupeři, musíš taky microvat :) Když se soupeř blinkne, tak se stáhnout, držet immortály vepředu a tlačit na soupeře, btw díky ušetřenému gasu bys měl mít v mid game většinou už colose a pár stalkerů v army přimíchat není na škodu. ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: ned 31. říj 2010 14:56:00 
Offline
 Profil

Registrován: úte 28. zář 2010 14:56:37
Příspěvky: 18
Možná to sem nepatří, ale když už mluvíte o těch stalkerech s blinkem - má smysl proti nim používat colose anebo musím přejít na chargeloty a immortaly ? Myslím teď proti opravdu mass stalkerů. V bronzu totiž tuhle taktiku používá skoro každý protoss.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: ned 31. říj 2010 15:18:13 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 17:02:54
Příspěvky: 153
LemanRuss píše:
Možná to sem nepatří, ale když už mluvíte o těch stalkerech s blinkem - má smysl proti nim používat colose anebo musím přejít na chargeloty a immortaly ? Myslím teď proti opravdu mass stalkerů. V bronzu totiž tuhle taktiku používá skoro každý protoss.


Já proti tomu jedu mix army, pár stalkerů, zealoty a colose a v 90% případů nad protosema vyhrávám. Ti colosové dělají zaručeně nejvíc, podle mě PvP vyhrává prostě ten kdo udělá dřív colose, z mých her mi to tak příjde, málokdy vidím stihnout pak někoho dělat nějaký contra, např voidy, jakmile totiž vím, že mám trochu na vrch a mám třeba 3,4 collose, tak začnu hrát agresivně a ničim všechny expy a on většinu surovin spotřebuje na pokusy o obranu, myslím si, že v takové chvíli ani moc techovat nemůže, udělal by třeba 4-5 voidů, ale pořád mám stalkery a těch můžu udělat vždy daleko víc, než on stihne voidů. Toť moju zkušenost z her. ;)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: ned 31. říj 2010 15:27:32 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 19:54:51
Příspěvky: 14
pro mě jako tossa je asi nejlepší void ray ve větší skupině dokáže napáchat pěkný škody já už takhle vyhrál pár matchů

jinak za terrany se mi asi nejvíc líbí banshee protože se dá colaknout a poničit harvestery na expách

a za zergy se mi líbí hydra je silná(ve větších skupinách)a takydíky tomu že útočí air-ground z ní dělá pro mě asi nej jednotku za zergy :D :D :D

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: ned 31. říj 2010 15:32:34 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: pon 22. úno 2010 20:50:00
Příspěvky: 42
Nečtu vše co tu je, a tak mám zmatek, co kdo řekl. Vidim jen, že je tu tema stalker, blink, pvp.

Tohle posílam pro inspiraci. Je to jen pár dní staré.

oGsInca vs NEXGenius
Game 2 PvP blink http://www.youtube.com/watch?v=Mmq56TdK0jI
Game 3 pvp blink a dt přechod http://www.youtube.com/watch?v=jF9HNrVdfhA

Game 1 PvP Zde je collos v akci. Je videť co dokaže. --- http://www.gomtv.net/2010gslopens2/vod/1256

_________________
Obrázek
BoFFineK.869 Starcraft2 ID


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: ned 31. říj 2010 18:36:54 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Pokud vymyslíš working strategii, vždycky opponenta dostaneš na kolena jelikož neví jak ti to counterovat. Ptoblém je, že příští den už to hraje celý b.net

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: úte 02. lis 2010 16:24:57 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 12:33:32
Příspěvky: 84
Ja bych se vratil k tematu a na otazku: Ktera jednotka je nej? odpovidam Marinak - proc je levnel, je to prvni bojova jednotka v tech. stromne a jde pouzit na vsechno. Pokud bych mnel odpovedet za kazdou rasu zvlast tak je to dle mne T-marinak P-stalker a Z-mutalisk, zde nekteri budou rikat ze hydra je lepsi, sam si nejsem v tomto ohledu uplne jistej oboje je na stejne technologicke urovni jen muta je asi drazsi(neznam cenu hydry).

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: úte 02. lis 2010 17:22:07 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 14. říj 2010 17:02:54
Příspěvky: 153
Mariňák si tu své místo určitě zaslouží, možná trochu zvláštní, že ho do teď nikdo nezmínil. :)

Jinak musím opravit svůj názor na void ray, sice pořád dmg nic moc a pořád je ta jednotka docela drahá, ale dá se udělat relativně rychle a proti zergům je to fakt smrtelná zbraň, začal jsem ho celkem běžně používat v boji se zergem, jelikož většina zergů automaticky jede roache, a vyhrálo mi to už nejednu hru. :) Takže nejvíce useless jednotkou se pro mě stává asi reaper, který má uplatnění max na začátku hry a to ještě se nejedná o nic převratného.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: úte 02. lis 2010 17:33:18 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: pon 22. úno 2010 20:50:00
Příspěvky: 42
T-marinak P-stalker a Z-mutalisk hodne dobrej pick

Marinák je pro mě asi jedna z nejužitečnějších jednotek. Stolker jedna z nejuniverzálnějších. Mutalisk zas dokaže změnit hru. Také dava neuveřitelné možnosti pro haras a controlu mapy.

Ale nej jednotka je pro me stejne ht. S warp technologii je king.

_________________
Obrázek
BoFFineK.869 Starcraft2 ID


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz