StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 23:36:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: pát 12. lis 2010 18:38:23 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 10:09:45
Příspěvky: 39
elkar píše:
teqini píše:
Mam pocit, ze nej jednotka bude marinak.... ono se staci kouknout co s marinakama dovede BoxeR ... vsak se diky nim dostal do finale v Korei :) Je fakt, ze jeho mikro je opravdu brutalni a zatim jsem lepe mikrovat hrace nevidel...


OT.SlayerSBoxer e s tím micrem zhruba na stejný top úrovni.


jinak pro mě rozhodně marinak...[/quote

Fail bro,to je jeden a ten samý hráč ;)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 13. lis 2010 12:16:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Akord píše:
elkar píše:
teqini píše:
Mam pocit, ze nej jednotka bude marinak.... ono se staci kouknout co s marinakama dovede BoxeR ... vsak se diky nim dostal do finale v Korei :) Je fakt, ze jeho mikro je opravdu brutalni a zatim jsem lepe mikrovat hrace nevidel...


OT.SlayerSBoxer e s tím micrem zhruba na stejný top úrovni.


jinak pro mě rozhodně marinak...[/quote

Fail bro,to je jeden a ten samý hráč ;)


Fail spis ty, boxeri jsou dva (slayers boxer a foxer)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 13. lis 2010 12:41:41 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
Na tom GSL je aspoň krásně vidět jak se ta hra zatím pořád vyvíjí... :D koho by to bývalo napadlo countrovat banelingy mariňákama :D
Jinak BoxeR a Slayers_BoxeR jsou dva různí lidé a oba se dostali až do semifinále v GSL :D drsné

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: sob 13. lis 2010 17:02:43 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
MaHi píše:
Na tom GSL je aspoň krásně vidět jak se ta hra zatím pořád vyvíjí... :D koho by to bývalo napadlo countrovat banelingy mariňákama :D
Jinak BoxeR a Slayers_BoxeR jsou dva různí lidé a oba se dostali až do semifinále v GSL :D drsné


a ten méně slavnej do finále....

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: úte 23. srp 2011 18:55:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
nejlepší a nejhorší jednotka? to si člověk moc nevybere :)
Terran
-nejlepší je Banshee. Proti zergovipřed Overseerem krásně smrtící, i Tosse vcelku dává.
- nejhorší je Thor. Jeho Strike Cannons nemají jako v kampaně s Odinem plošný dmg a tím jsou pro mě nepoužitelné.

Protoss
- nejlepší je Stalker. Podpořen Colossy, nebo mass Stalker je téměř nezastavitelný
- nejhorší je Dark Templar. Dlouhý tech, velká cena, do Archona jej posílat je šílenstvím. I když na záškodnické akce u nových expanzí se hodí.

Zerg
- nejlepší je Zergling. Tech do Banelinga a rychlostní upgrade v ranných fázích hry je pro většinu oponentů smrtící.
- nejhorší je Corruptor. Bohatě by stačil tech z Mutaliska do Brood Lorda. Má sice cennou abilitu, ale vyjma techu do Brood Lorda se nevyplatí.

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: úte 23. srp 2011 19:24:55 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. kvě 2011 17:12:58
Příspěvky: 120
Necromancer píše:
- nejlepší je Stalker. Podpořen Colossy, nebo mass Stalker je téměř nezastavitelný

To je odvážné tvrzení. Klidně si s tebou zahraju za T proti tobě jako P a ukážu ti, že stalkeři nejsou tak imba ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: úte 23. srp 2011 19:59:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
samozřejmě záleží v jaké lize a proti komu. Každému hold vyhovuje jiná skladba jednotek.

A upřímně, Blink Stalkery podpořené Colosy...pokud ti dá na cliff observer vizi, je to jak procházka růžovým sadem :D

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: úte 23. srp 2011 20:05:33 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. kvě 2011 17:12:58
Příspěvky: 120
Necromancer píše:
samozřejmě záleží v jaké lize a proti komu. Každému hold vyhovuje jiná skladba jednotek.

A upřímně, Blink Stalkery podpořené Colosy...pokud ti dá na cliff observer vizi, je to jak procházka růžovým sadem :D

Aji kolos dává vizi na high ground. Ale BStalkery s colosama rozmáčkeneš jak brouka viking + marauder ;-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: úte 23. srp 2011 21:47:18 
Offline
 Profil

Registrován: sob 05. bře 2011 19:57:44
Příspěvky: 72
Tak kombo Blinker/Collos je nekdy pro zerga smrticí, zvlášt v S2 na mape Slag Pit kdyz nebyli na close pozicich. Jinak je ale vcelku lehko porazitelne, pokud se na nej pripravis. Za zerga je pro tuto kombinaci smrtici Corruptor+ inf + nejaka ground army - infestorem blokujes blink, a blinker bez blinku je prakticky slaba jednotka. a Collose rozsekas v pohode corruptorama. Co se tyce Terrana staci slusny pocet marauder/viking a je po arme. Kazdopadne u mě unity jsou

Terran
Nej-
lepší je asi ghost nebo raven, s nima se dá udělat hroznej brajgl ;).
horší je bud Marauder - který je podle mě stále trochu OP proti P, navíc je docela nelogický že marauder který je 2krát větší nez marina pobýhá stejně rychle jako marine, stacilo by o 0,5-1 speed mene ;). a nebo by to BC - prakticky Useless jednotka v 1v1 , v tymkach je dobra max diky cannonu ;).

Protoss
Nej-
lepší jednotka je asi Phoenix, podle mě nejlepší jednotka ve hře, se slušným micrem je skoro stejně otravná jak banshee muta a spol.
horší tak co se týče využitelnosti, tak asi Mothership, v 1v1 se prakticky jet neda, v tymkach da, ale jediny slusny je Cloaking Field.a co se týče mé osoby tak mi vubec neprirostl k srdci Collosus, který je pro mě takovej neohrabanej, sice dava slusny dmg, ale pro me je neprijemny to ze do nej muze utocit Air.

Zerg
Nej-
lepší tak asi Baneling, který je s dobrým micrem dost silná jednotka do vseho, pak Broodlord.
horší je co se tyče využitelnosti nevím, zdá se mi že zerg má slušný jednotky které se dají do všeho využít.Co se týče osobně tak nesnaším infestory a mutalisky, mutalisky díky tomu, že bez archonů se v množství 20+ prakticky neda jit do nich, a infestory díky fungalu, je to insta-immobilize dmg spell, který prakticky znemožní protossovi cokoliv dělat- charge useless, Forcefieldy mají poté krátký dosah + stačí ultra, blink useless, nedá se kitovat :/ proto to nesnáším .


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Ktera jednotka je nej?
PříspěvekNapsal: stř 24. srp 2011 10:30:27 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. kvě 2011 17:12:58
Příspěvky: 120
Z mého pohledu:
Terran
+ - Maraudeři sou prostě loupežníci ušatí. Líbi se mi nejvíc.
- - Asi BC, špatně se s ním hraje :)

Protoss
+ - Chargeloti. Opět jsou moje oblíbená jednotka. Troška FF a dělaji dobrou sekanou :)
- - Carrier. Pro mě zklamání. Je to krásná jednotka, ale není použitelná :-(

Zerg
+ - Zerglingové (speedlingové). Jsou super, kdo by nechtěl jednoho domů? :)
- - Corruptor se mi nelíbí, ale Mutalisk je sviňucha. Ve větším množství se to blbě ničí :-/

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 99 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz