StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 22:50:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 417 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 38, 39, 40, 41, 42  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 01. lis 2011 10:41:11 
Offline
 Profil

Registrován: sob 09. říj 2010 17:43:38
Příspěvky: 18
Předpokládám, že jsi asi bronz, takže bych si z týhle prohry vzal to, že protos má o hodně lepší ekonomiku a to je věc na který by jsi měl zapracovat a zaměřit se na ní. Okopči nějaký build a pochop ho. Nemá smysl ti tu vytýkat hlouposti, ale zkus prostě míň techovat a víc stavěj drony. Deacon ti neradí zrovna dobře s tím gasem. Ten jsi nevzal až tak pozdě na to, že děláš fast expu, ale obrovská chyba byla tu expu hned nezaplnit drony. Drž se nejlépe nějakého čísla, docela dobrý poměr mezi náklady a příjmem má asi tak 22 dron(16 min. 6 gas) u každé hatcherky, né míň.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 01. lis 2011 11:08:34 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 23. lis 2010 17:47:03
Příspěvky: 59
ja na to taky koukal z pohledu protose:p ale cos urcite udelal blbe scoutnul jsi ze ma zeloty a colosy a mel si jet muty pac nemel countr a ne hydry:) Jinak ta ekonomika urcite taky mel si zlato ale na nem zadnou dronu skoro.

_________________
Obrázek
DaWe.282


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 01. lis 2011 16:13:24 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
Hexis píše:
Zdravím posílám vám svůj replay ZvsP a chci vědět co jsem udělal špatně nějaký tipy zhodnocení atd. děkuji tady je ten replay http://www.ulozto.cz/10834843/the-shatt ... -sc2replay.


Taky se pokusim neco prihodit.
Jsem silver,takze temer stejna liga,jako ty,takze me "rady" ber s rezervů :)
Beru to tak,jak me to napada:
1) dle meho zbytecne Evo navic - na zacatku hry.Dlouho si v nich stejne nic nedelal
2) Macro - malo tezicu ( i muj problem) zkus se nato zamerit. Pak ale nastava problem,ze se musis naucit ty zdroje i utracet,at nemas na zacatku hry tisice na sklade
3) U Queen zkus rychlejsi "oplodnovani" - jde to naucit,dostat do krve
4) pri boji nesmis nechat armadu v mainu. Kor kdyz je to Protoss.Hodi ti tam FF a muzes se jit klouzat
5) map control. Protoss je uchyl,takze objizdet okoli mainu,esi tam nekde nemas pylon- kor na zacatku hry. Vic vyuzivat overseery. Dlouho si nevedel,co jede.
6) Creep - rozsirovat,rozsirovat a rozsirovat
7) Vis co zkus na zacatku? Kdyz jedes dronou k nemu do mainu,tak mu zabit nejakou probu,SCV. Drona probu,SCV zabije.Toto si moc hracu v nasich nizsich ligach neuvedomuje. Takze ja nemivam problem zabit i 2 SCV v early game
8) ted nevim,jestli jsi mel overseera v mainu. Je to dobra vec proti DT a observerovi
9) na konci hry si mel v hatcherkach cca 10 larev - slo to utratit?

Asi tak vse..Chce to hrat,hrat a hrat

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: úte 01. lis 2011 21:59:15 
Offline
 Profil

Registrován: pát 02. zář 2011 20:49:24
Příspěvky: 4
Tak vám děkuji za rady uvidím jestli mi to pomůže a chci se zeptat ještě na jednu věc trochu mimo téma mám takový problém že se mi několikrát při hře stane hlavně v prvních minutách že mi hra zamrzne na celkem dlouho asi 5 sekund a pak je to zase zpět,nestává se to pravidelně a nelaguje se mi to je to stejně plynelé jak na extremní grafice tak na low ale i tak mi to zamrzne takže to nebude asi v grafice.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: sob 12. lis 2011 12:53:31 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Hexis píše:
Tak vám děkuji za rady uvidím jestli mi to pomůže a chci se zeptat ještě na jednu věc trochu mimo téma mám takový problém že se mi několikrát při hře stane hlavně v prvních minutách že mi hra zamrzne na celkem dlouho asi 5 sekund a pak je to zase zpět,nestává se to pravidelně a nelaguje se mi to je to stejně plynelé jak na extremní grafice tak na low ale i tak mi to zamrzne takže to nebude asi v grafice.


Zdar, mám uplne stejnej problém, ať dám jaké koliv nastavení grafiky tak to sem tam zamrza, vždy na začátku a pak když du s marine+marauder na zerga co má blingy, když sem u nich, chci marínu poslat za maraudry - 2 sec zámrz a je po maríně:-)....No prostě je to na houby a prej jak tu někdo psal za to možou Windows XP, který já opravdu mám, někde sem viděl nějakej topic na nastavení aby to nedělalo, ale já sem přes tydle věci játro, tak se do toho raději nepouštím, uvažuju o koupi novejch windowsů asi 7ček, protože ač se na to nechci vymlouvat, tak pár matchu už sem výše popsaným způsobem opravdu projel.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: pon 13. úno 2012 17:16:11 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 08. úno 2010 19:30:38
Příspěvky: 58
Zdravim, potreboval bych poradit, co jsem v tehle hre udelal spatne? myslim si, ze to bylo spatnou kompozici jednotek jelikoz jsem nescoutoval vubec jeho armadu, ale rad bych slysel nazor lepsich hracu :D

Diky moc tem co se an ten replay kouknou a poradej co a jak :)

http://www.mediafire.com/?hha17m3b6unn829

_________________
Obrázek
pnuda.885 Kdokoliv by chtěl zatrénovat(zlato-diamant), tak pište :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: pon 02. dub 2012 23:15:32 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
salamcz:

mam xp a jede me to OK. na minimalni detaily, myslim si ze mas chybu bud v vyskoych detaielch nebo v netu

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: pát 13. dub 2012 12:26:19 
Offline
 Profil

Registrován: pát 13. dub 2012 12:22:14
Příspěvky: 2
Koukněte prosím taky někdo na můj replay, určitě tam byla chyba v "kontrolu" mapy, měl sem udělat raveny, asi i víc thorů, potom jsem si všiml málo techování...a málo SCVček. Díky :-)
Kód:
http://uloz.to/x9XcV2Y/perneeho-prohra-sc2replay

jenom podotknu, že to hraju týden, takže se snad ještě o něco zlepším :-)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: pát 13. dub 2012 13:08:26 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Drakan píše:
salamcz:

mam xp a jede me to OK. na minimalni detaily, myslim si ze mas chybu bud v vyskoych detaielch nebo v netu


tak já to mam taky na low, ale jede mi to uplně stejně, jako na high detaily, tak tím to nebude

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Replaye slabších hráču - poučení?
PříspěvekNapsal: pát 13. dub 2012 18:36:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: ned 03. říj 2010 11:43:26
Příspěvky: 427
Pernee44 píše:
Koukněte prosím taky někdo na můj replay, určitě tam byla chyba v "kontrolu" mapy, měl sem udělat raveny, asi i víc thorů, potom jsem si všiml málo techování...a málo SCVček. Díky :-)
Kód:
http://uloz.to/x9XcV2Y/perneeho-prohra-sc2replay

jenom podotknu, že to hraju týden, takže se snad ještě o něco zlepším :-)


Nevim jestli je chyba u me ale stranka nenalezena...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 417 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 38, 39, 40, 41, 42  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz