StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 6:01:32

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Patch 1.1.0
PříspěvekNapsal: stř 22. zář 2010 19:49:26 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. zář 2010 19:39:18
Příspěvky: 3
Zdravím,

co řikáte na nový patch ? Já byl popravdě potěšen (hraju tosse) a zdálo se mi vše dobrý a rozumný. Bohužel dnes po několika zápasech jsem trochu změnil názor. To zpomalení výroby zealotu a warp gatu o 5 vteřin je opravdu citelná ztráta a řekl bych, že v počáteční fázi tosse hodně znevýhodnuje, několikrát po sobě se mi stalo, že jsem jednoduše nebyl schopen vyrobit dostatek jednotek a terran mě masou M&M nekompromisně rozbil. Ve všech případech jsem jel poměrně na armádu zaměřený buildy na jedné bázi. Chápu, že je tam hodně proměných, ale prostě se mi zdá, že ze začátku hry se toss nyní bude muset převážně jen bránit.

jinak hraju ligu gold rank 2., soupeři byli převážně platina/gold.

co na to řikáte ?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.1.0
PříspěvekNapsal: stř 22. zář 2010 20:23:34 
Offline
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 18:42:41
Příspěvky: 19
Myslim ze ten patch neriesil veci ktore mal riesit, ale riesil veci uplne mimo a velmi zbytocne.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.1.0
PříspěvekNapsal: stř 22. zář 2010 20:33:54 
Offline
 Profil

Registrován: stř 22. zář 2010 19:39:18
Příspěvky: 3
Sklb píše:
Myslim ze ten patch neriesil veci ktore mal riesit, ale riesil veci uplne mimo a velmi zbytocne.


asi tak

spíš ten patch hodně pomohl zergům. zpomalení reaperů, bunkrů, zealotů, warpgatu, vylučuje to v podstatě všechny rushovací taktiky proti zergům a zásadně oslabuje 4gate build, což mi nevadí, jen to opravdu vše hraje zergovi do noty


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.1.0
PříspěvekNapsal: stř 22. zář 2010 20:35:45 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
viewtopic.php?f=2&t=621

+ je k tomu už i novinka na hlavní stránce


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 5:49:42 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 10. dub 2010 14:33:18
Příspěvky: 17
Tak podle me je dobre ze spomalili vyrobu zealotu... hraju za T a ten rush se mi zdal hodne silny... Jinak nvm jak jsi hral proti tomu T ale vetsinou co vidim, tak ze zacatku tossove nemasuji zealoty. Kdyz jsi jel na jednu base mel jsis udelat nejakou sentru a bud pustit nahoru jel pul armady nebo vubec... a rychlejc si technout. Pokud toss kempi v bazi a neni uplnej nub tak ho nejde dobit. Jedine v pozdejsi hre az ho preexpuju.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.1.0
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 17:58:32 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
ja akorad nechapu kdyz vsichni nadavaj na MMM ball scan a muly proc oslabej tanky a BC :D tim docilili toho ze i ja pojedu MMM :)

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.1.0
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 12:36:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
vandal je dalsi humorista ;) terran co sa stazuje ze nevie porazit zakempeneho tossa.
Hej, clovece, ved mas transporty, ktore ta (mimochodom) healuju ;)

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.1.0
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 12:57:53 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Goodwill. Poč děláš s každého vola. Už vidím borce terrana který jede fast útok s MM a během prvních 6ti minut už má 2 medivaky. On to myslel tak, že v early game se tam jen tak dostat nejde. P zablokuje rampu FF a má klid.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Patch 1.1.0
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 14:09:26 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Nevím, kam to napsat, tak to napíšu sem .. z trochu jiného soudku. Nevíte jestli se někdo zamyslel nad tím / nebo jestli se o tom někde nepíše vysvětlení. Jak fungují štíty u tosse podle mého ne uplně dobře ? Uvedu příklad... souboj Stalker vs Marauder. Marauder bonus na armorred což stalker je, ale když je jednotka armored tak má jako výhodu to, že má v základu 1 armor (hi-end jednotky i víc). Jenže v tomto zmiňovaném souboji má stalker prvních 80hp štít, který tento bonusový armor nemá a dostává tedy plných 20 damage, podle mě je to blbost aby jedna jednotka těžila z bonusu na armored atribut druhé jednotky a ta druhá nemohla těžit z bonusu v podobě +1 armor. Pokud štít ten armor nepřejímá (což nepřejímá) tak by na něj neměl přeci ani platit bonus vs armored. Osobně si myslim, že na štít by neměl nikdo mít ani bonus ani postih nic. Prostě svoje základní damage.

Přijde mi prostě divné že štít trpí povahou jednotky kterou chrání, ale benefity z ní nepřejímá. Je to jen takový plk, ale je to prostě divné.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re:
PříspěvekNapsal: pát 24. zář 2010 14:36:06 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
_Vandal píše:
Tak podle me je dobre ze spomalili vyrobu zealotu... hraju za T a ten rush se mi zdal hodne silny... Jinak nvm jak jsi hral proti tomu T ale vetsinou co vidim, tak ze zacatku tossove nemasuji zealoty. Kdyz jsi jel na jednu base mel jsis udelat nejakou sentru a bud pustit nahoru jel pul armady nebo vubec... a rychlejc si technout. Pokud toss kempi v bazi a neni uplnej nub tak ho nejde dobit. Jedine v pozdejsi hre az ho preexpuju.


jde ho dostat. Pokud má chraněný jen vchod, tak mu můžeš udělat výsadek u báze, jak psal goodwil, nebo zaútočit s banshee. pokud má i tam děla, tak mu pořád můžeš jeho věže zničit za pomoci tanků.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 16 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz