StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 5:05:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 1:01:24 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
MaHi píše:
Hej jako nevím jak to máš ty, ale já v Platině narážím na FAKT špatné hráče, s kterýma hraju FAKT špatné hry... Pokud je nějáká hra dobrá tak to je tak 1 z 10... Zbytek tvoří většinou 6pool rushe, Proxy Gate/Cannon rushe, mass reapers atd. Prostě samé libůstky ( čti All-iny ). Nevím o co těm lidem jde? Jako jestli chcou fakt mermomocí vyhrát. Já se snažím hrát normálně a někdy mně ta frustrace z proher nad debilama fakt drtí. Takže třeba nepatříš do goldu :) jen ti prostě nejde hrát tímhle stylem



Souhlasím s tebou, ale je to všude, nejen v Platině. Od bronzu po zlato (co mohu z vlastní zkušenosti posoudit) v 90% 6pool rushe, Proxy Gate/Cannon rushe, mass reapers atd. a když se jim to nepovede končí. Stává se mi, že zaútočí 5 rejprama, nebo pár zerlingama, kanon u báze je rozstřílí, prohlásí, že jsem něco nepěkného a odejde ze hry.

Měl bych otázku, jak poznám z jaké ligy je soupeř?

Co mě přijde divné: Když je soupeř favorizován, či vyrovnán, tak vyhrávám 9 z 10, ale jakmile jsem favorizován já, tak nemám šanci :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: čtv 23. zář 2010 9:35:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Citace:
Měl bych otázku, jak poznám z jaké ligy je soupeř?


Po zkončení zápasu se podíváš na jeho profil.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: sob 25. zář 2010 0:22:38 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Moor: To se mi stává taky, ale já to neřešim .. body jsou mi celkem ukradený, hraju to pro zábavu a i tak jsem se prokousal z bronzu do platiny postupně, ale takovýdle lidi neřeším. Když si rozjedu hru a nějakej trouba přijde 6 pool rushem a vyjde mu to tak co .. nepobavili sme se ani jeden, tak to ukončim a jdu hrát další a třeba narazim na někoho kdo si taky chce zahrát. Když se odprostíš od nějakých bodů a žebříčků, tak takovýhle pitomec tě nestojí nic jinýho než 4 minuty času, který můžeš brát jako trénink klikání :)) Je to pak mnohem příjemnější, než se nervovat s tím, že tě porazil nějak blbě .. je to jen hra a udělat takový rush umí každý, takže ta porážka neznamená automaticky že je soupeř lepší ... tak proč si tim nechat kazit náladu. Kdyby se do počítače musela každou hru hodit dvacetikoruna to by bylo něco jinýho, ale nemusí tak whats up :))


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: sob 25. zář 2010 19:53:29 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Stealman píše:
Moor: To se mi stává taky, ale já to neřešim .. body jsou mi celkem ukradený, hraju to pro zábavu a i tak jsem se prokousal z bronzu do platiny postupně, ale takovýdle lidi neřeším. Když si rozjedu hru a nějakej trouba přijde 6 pool rushem a vyjde mu to tak co .. nepobavili sme se ani jeden, tak to ukončim a jdu hrát další a třeba narazim na někoho kdo si taky chce zahrát. Když se odprostíš od nějakých bodů a žebříčků, tak takovýhle pitomec tě nestojí nic jinýho než 4 minuty času, který můžeš brát jako trénink klikání :)) Je to pak mnohem příjemnější, než se nervovat s tím, že tě porazil nějak blbě .. je to jen hra a udělat takový rush umí každý, takže ta porážka neznamená automaticky že je soupeř lepší ... tak proč si tim nechat kazit náladu. Kdyby se do počítače musela každou hru hodit dvacetikoruna to by bylo něco jinýho, ale nemusí tak whats up :))


Jakpak jsi přišel na to, že se nervuji? Nic takového jsem nepsal. Mě to nechává klidným. Odrazím 2 rushe ze 3. Ještě jsem se nikdy nedostal k tomu, že bych někomu nadával. Maximálně napíši, že to není dobrá hra, když se pokusí udělat kanon rush. Ale většina her končí velmi brzy (díky rushům, ať povedeným, či nepovedeným) a když máš neustále klikat to semé pořád dokola, a že to člověka za čas přestane bavit dělat pořád dokola. Tak pak o něco usilovat dá zase hře smysl. Raději si zahraji hodinovou hru, kde se bude převaha střídat, než 6 her pod 10 minut. Prostě mě víc baví bojovat a zkoušet, jak vyzrát na protivníka, než to mít za sebou díky pár rychlím útokům.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: ned 26. zář 2010 8:58:52 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 25. zář 2010 22:12:01
Příspěvky: 278
Bydliště: Karviná
Ten systém je sám o sobě skvělý já jako úplná lamka co nehrrála nikdy nic jsem se rohodl překočit practice league a tak při placement matchích jsem vše samozdřejmně prohrál. V bronze lize jeden z posledních jsem se za týden vyšplhal na top a povýšili mě na silver poté jsem asi byl 2 týdny v topu a povýšili mě na gold a teď jsem na 2 místě v gold a už týden čekám co bude :D

_________________
Nový rok, nový BorderKeeeper
Budete-li dost dobří Starcraft 2 vás bude živit pamatujte na to!
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: ned 26. zář 2010 10:09:10 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 17. zář 2010 18:37:38
Příspěvky: 12
Ahoj, mám v bronzu odehráno nějakých 356 her z toho 188 vítězství, sem tam porazím někoho z vyšší ligy. Pořád se motám kolem 2-5 místa, kdy se tak vyhrabu do stříbra?.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: ned 26. zář 2010 10:11:51 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Až budeš porážet ty z vyšší ligy ve většině případů..

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: ned 26. zář 2010 10:13:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 17. zář 2010 18:37:38
Příspěvky: 12
ok. dík

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: ned 26. zář 2010 10:16:27 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Pokud jsem správně pochopil ten system, tak normálně hraješ s lidmi ze stejné ligy, u tebe tzv bronzové. Když porazíš v řadě několik hráčů ze stejné ligy začne ti systém dávat favorizované hráče z ligy o stupeň víš, tzv stříbrné pro tebe. Když porazíš několik favorizovaných dostaneš se do vyšší ligy. Recept je tedy jednoduchý, pořád vyhrávat v řadě. :) Funguje to ale i opačně, když budeš furt prohrávat začne ti to házet hráče o ligu níž a když prohraješ i s nimi tak se propadneš do nižší ligy. Pokud se pletu tak mě opravte.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: DIVIZE
PříspěvekNapsal: ned 26. zář 2010 19:36:44 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 16:28:28
Příspěvky: 121
Mě by zajímalo, jak si systém poradí s tímto: hraji s kamarádem 2v2. jsem první v bronzu a když dostaneme někoho z vyšší ligy, tak je v 90% porazíme, ovšem, když dostaneme bronzového hráče, tak nás zase skoro vždy dají. Dáváme zlaté i platinové hráče v pohodě, dokonce jsme dali i diamanty, ale s bronzem se nám nedaří, tam je úspěšnost tak 50/50


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 57 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz