StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 19:49:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Styl hraní
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 22:17:17 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 10:28:26
Příspěvky: 137
Chtěl jsem se vás zeptat, jakým stylem hrajete v 1v1 ? Zakopete se a čekáte, až natechujete, dosáhnete populačního limitu? Nebo hned uděláte pár jednotek a jdete soupeře otravovat ? ... Já totíž vůbec nemám rád velké bitky, dávám raději přednost středním bitkám, kde rozhoduje micro. Poslední dobou se mi těch vytoužených bitek moc nedostává. ( Protože terran :)) )
Nudné hry ve stylu dej mi dvacet minut a pak se sejdem na midu jsou nějak v módě.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 22:23:23 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Otravuju hned na začátku, protože jinak ztrácím přehled o hře a massovat co to dá mě baví jen v Singleplayeru, kde to funguje. V Multiplayeru mě baví hlavně rychlá akce a vzájemné oťukávání se.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 22:32:54 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 10:28:26
Příspěvky: 137
Jumbik píše:
V Multiplayeru mě baví hlavně rychlá akce a vzájemné oťukávání se.


Přesně takhle to mám rád já, ale když se někdo zakope, tak ho prostě neumim vyhecovat. Abych se mu dostal do baze, tak vetšinou potřebuju lepší jednotky a pak se ta hra táhne a táhne...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: čtv 26. srp 2010 11:35:22 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Geene píše:
Jumbik píše:
V Multiplayeru mě baví hlavně rychlá akce a vzájemné oťukávání se.


Přesně takhle to mám rád já, ale když se někdo zakope, tak ho prostě neumim vyhecovat. Abych se mu dostal do baze, tak vetšinou potřebuju lepší jednotky a pak se ta hra táhne a táhne...


Par jednotek a zkousim utok. Ale posledni dobou se mi stava (hlavne TvT), ze se souper zakope a konci to bud mass Thor nebo jeste castejs mass BC a vyhrarje ten, kdo jich ma vic. A to me desne nebavi. Ono obecne me TvT bavi nejmin.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: čtv 26. srp 2010 12:31:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Mna nebavi hrat stale to iste. Sem-tam rush (ci u zmoj, alebo superov), inokedy stredna hra, potom hra kde maju obe strany dost vleku armadu aby toho druheho odstrasili... 2-3 expandy, techovanie, upgrady a postupne nahlodavanie.
Kazdopadne ale preferujem caste zmeny.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: stř 01. zář 2010 13:41:40 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Mam pro vas typ, jak dostat diamonda :-)

Ciste pro pobaveni. Vcera se mi mi potvrdilo to, proc, kdyz jedu build 14 rax podle nejakyho profi replaye pak dostavam na prdel od bronze, kdyz uz tou dobou mam jeho jednotky nebo spis kanony v baze :-)

TvT, ja silver, on favored (diamond). Poslal jsem hned 8. SCV na skaut, prijedu tam a vidim jen depot a plyn. Panika, cekam proxy a rush, tak stavim mariny jak divej. Nikde nikdo, tak jsem to risknul a ty marinaky na nej poslal a jasny vitezstvi :-) Tak jsme pak kecali a rikal, ze takovej build, co jsem jel jeste nikdy nevidel, ze takhle tam nikdo nejede :-D Tak jsem to pak zkusil jeste na jednoho (platina) a zase to vyslo :-D V tehle ligach takhle nikdo nehraje, jedou standardni buildy a tohle je celkem prekvapi. Je jasny, ze za dalsi 2 minuty by bylo po me, ale lamovina z nizsi ligy funguje, pac to nikdo neceka :-D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: stř 01. zář 2010 13:55:46 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
kori píše:
Mam pro vas typ, jak dostat diamonda :-)

Ciste pro pobaveni. Vcera se mi mi potvrdilo to, proc, kdyz jedu build 14 rax podle nejakyho profi replaye pak dostavam na prdel od bronze, kdyz uz tou dobou mam jeho jednotky nebo spis kanony v baze :-)

TvT, ja silver, on favored (diamond). Poslal jsem hned 8. SCV na skaut, prijedu tam a vidim jen depot a plyn. Panika, cekam proxy a rush, tak stavim mariny jak divej. Nikde nikdo, tak jsem to risknul a ty marinaky na nej poslal a jasny vitezstvi :-) Tak jsme pak kecali a rikal, ze takovej build, co jsem jel jeste nikdy nevidel, ze takhle tam nikdo nejede :-D Tak jsem to pak zkusil jeste na jednoho (platina) a zase to vyslo :-D V tehle ligach takhle nikdo nehraje, jedou standardni buildy a tohle je celkem prekvapi. Je jasny, ze za dalsi 2 minuty by bylo po me, ale lamovina z nizsi ligy funguje, pac to nikdo neceka :-D


njn v kazdej lize se hraje naprosto odlisne, muzu docela objektivne posoudit, zacinal jsem bronzovej. A ted mam problem se vyhrabat s kamosem z 2v2 ze silveru. Ja uz mam nejak zabehlej build a hraju to spis na micro a map control, kamos hral jen v bete takze je jeste vetsi luma nez ja, ale neni to tak hrozny ma kvality cca gold hrace. Jenze kamen urazu je ten ze kazdou druhou hru potkas manasi co se zavjezujou a massnou muta nebo massnou prakticky cokoliv a hrajou ciste na ten mass rozumej. zadny micro zadny macro proste jen se zakopat a massovat. Takze jsme to zacli delat zrovna tak. Mass zakladnich jednotek => push => zabrat expu => push => tech => win. Jinak se tam hrat neda a to me celkem sere protoze me takova hra moc nebavi.

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: stř 01. zář 2010 14:03:16 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 12:05:39
Příspěvky: 304
kori píše:
Poslal jsem hned 8. SCV na skaut, prijedu tam a vidim jen depot a plyn. Panika, cekam proxy a rush, tak stavim mariny jak divej. Nikde nikdo, tak jsem to risknul a ty marinaky na nej poslal a jasny vitezstvi :-) Tak jsme pak kecali a rikal, ze takovej build, co jsem jel jeste nikdy nevidel, ze takhle tam nikdo nejede :-D Tak jsem to pak zkusil jeste na jednoho (platina) a zase to vyslo :-D V tehle ligach takhle nikdo nehraje, jedou standardni buildy a tohle je celkem prekvapi. Je jasny, ze za dalsi 2 minuty by bylo po me, ale lamovina z nizsi ligy funguje, pac to nikdo neceka :-D


máš replay? nějak se mi nechce věřit, že by někdo v diamantové lize prohrál proti mariňákům stavěným z baracksů ve standardním timingu?


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: stř 01. zář 2010 14:07:17 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
ondik píše:
kori píše:
Poslal jsem hned 8. SCV na skaut, prijedu tam a vidim jen depot a plyn. Panika, cekam proxy a rush, tak stavim mariny jak divej. Nikde nikdo, tak jsem to risknul a ty marinaky na nej poslal a jasny vitezstvi :-) Tak jsme pak kecali a rikal, ze takovej build, co jsem jel jeste nikdy nevidel, ze takhle tam nikdo nejede :-D Tak jsem to pak zkusil jeste na jednoho (platina) a zase to vyslo :-D V tehle ligach takhle nikdo nehraje, jedou standardni buildy a tohle je celkem prekvapi. Je jasny, ze za dalsi 2 minuty by bylo po me, ale lamovina z nizsi ligy funguje, pac to nikdo neceka :-D


máš replay? nějak se mi nechce věřit, že by někdo v diamantové lize prohrál proti mariňákům stavěným z baracksů ve standardním timingu?


Musim se mrknout, ja je standardne neukladam a vcera jsem hral hodne her, tak nevim, jestli je mam jeste v nabidce.

Kdyz jsem k nemu prisel, tak uz mel 2x factory a starport, ale asi 2 marinaky. Jak rikam, za 2 minuty by bylo po me. Ale ze na nej prijde ja nevim 10 marinaku fakt necekal, pac by to to zrejme tou dobou nikdo neriskoval :-)

Btw, treba kdykoliv kouknu na gosu replaye TvZ, tak teran si v klidku udela 1 marinaka, ani nema bloklej vchod a pak jede rovnou heliony a u nej se do ty doby zerling ani neobjevi. Tak takhle to v bronze NIKDY nefunguje a ani fungovat nebude. Uz bys byl mrtvej - pokud nemas bozsky micro, coz ja teda nemam :-)

_________________
Obrázek


Naposledy upravil kori dne stř 01. zář 2010 14:19:54, celkově upraveno 2

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: stř 01. zář 2010 14:14:53 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Yarin píše:
njn v kazdej lize se hraje naprosto odlisne, muzu docela objektivne posoudit, zacinal jsem bronzovej. A ted mam problem se vyhrabat s kamosem z 2v2 ze silveru. Ja uz mam nejak zabehlej build a hraju to spis na micro a map control, kamos hral jen v bete takze je jeste vetsi luma nez ja, ale neni to tak hrozny ma kvality cca gold hrace. Jenze kamen urazu je ten ze kazdou druhou hru potkas manasi co se zavjezujou a massnou muta nebo massnou prakticky cokoliv a hrajou ciste na ten mass rozumej. zadny micro zadny macro proste jen se zakopat a massovat. Takze jsme to zacli delat zrovna tak. Mass zakladnich jednotek => push => zabrat expu => push => tech => win. Jinak se tam hrat neda a to me celkem sere protoze me takova hra moc nebavi.


Jo, to muzu potvdit. Kdyz jsem sel do goldu, tak se mi desne ulevilo, pac najednou zmizely VR rushe a mel jsem klid (na tuhle jednotku proste neumim hrat a asi se to nikdy nezmeni :-). Nemusel jsem se bal 6 poolu a vubec se hralo jinak. Pak jsem to jedne noci prosral (doslova). 10 proher v rade a sup dolu. Fakt plati pravidlo, kdyz clovek prohrava, ma se vyspat a nehrat :-) A najednou sem zacal hrat s hracema z bronze a to jsem valil oci, s cim na me jedou. Kuk, VR rush, kuk, 6pool nebo canon rush, baneling rush. A uplne jsem musel zmenit taktiku hry - minimalne na zacatku.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 49 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz