StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 0:52:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: pát 03. zář 2010 21:51:53 
Offline
 Profil

Registrován: pát 03. zář 2010 8:48:22
Příspěvky: 16
No hele, kámoš mi pujčil svůj účet protože pár týdnů nebude hrát, takže moje PRVNÍ hra na bnetu (před tím zkušenosti s W3 vč. datadisku, pamatuju si Pralva...)... řek jsem si, že teda v platinový se nebude rushovat, takže rozestavim techlab a on mě rushne zerglingama:).


Tak samozřejmě, že jsem lama, proto jsem si to taky radši ještě nekoupil. Anyhow, nechci kámošovi moc kurvit statistiky, dal by někdo pár cvičnejch her (nechci kvůli tomu zakládat další topic)? Kdyžtak nick elvis, ID 447...


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: pát 03. zář 2010 22:14:08 
Offline
 Profil

Registrován: ned 02. kvě 2010 16:04:06
Příspěvky: 42
Hydr0gen píše:
Tak samozřejmě, že jsem lama, proto jsem si to taky radši ještě nekoupil. Anyhow, nechci kámošovi moc kurvit statistiky, dal by někdo pár cvičnejch her (nechci kvůli tomu zakládat další topic)? Kdyžtak nick elvis, ID 447...


Skus Custom game, mali by tam byt aj normalne meele mapy. aspon v bete to tak fungovalo. tiez este SC2 nemam.. no money no funny


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: úte 14. zář 2010 17:05:56 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
Tyvole,ale uz toho mam dost...uz me zacina srat ten styl hrani,ze si souper postavi nekde v riti pulku svoji zakladny a jenom ceka,az vytahnu paty ze zakladny,tak mi tam vbehne...
Ted jsem hral proti tossovi..v zakladne nic,jen proby,tos tam vbehnu a bac..vidim,ze mam v zakladne 10 zealotu...
Ja vim,moje chyba,ale kua sopa.. :x

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 7:51:00 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Musíš pořádně scoutovat, koukat se kde co má. Pokud v základně u těžičů nemá nic, udělej si pořádnou obranu a vem nějaký přepadový oddil 3full medivaky atp... a jdi mu sundat ty těžiče a nexus. Bude v prdeli


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 9:51:01 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Jsem včera hrál s kamaradem co jede P...azdou hru se brutalne zakopal na jednom nexusu, nedarilo se mi ho dostat ... zniceho nic vyje tunou vojaku a prejel me jak nic. ... vetsinou jsem koukal nekam na zakladnu a neco dostavoval ... objevil se tam sesmahnul me a ja sel do kytek :D
Chvilku mi trvalo nez se mi podarilo ho porazit :) silene

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 16:09:37 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
Merlin píše:
Musíš pořádně scoutovat, koukat se kde co má. Pokud v základně u těžičů nemá nic, udělej si pořádnou obranu a vem nějaký přepadový oddil 3full medivaky atp... a jdi mu sundat ty těžiče a nexus. Bude v prdeli


Moja rec.Nejhorsi natom je,ze se mi to uz nekolikrat stalo a pokazde si pak rikam: Kdyz v zakladne nic nema,tak si to rozlozil nekde na mape=> obrana,obrana,obrana a pak s necim vyrazit do jeho zakladny..ale pokazde nato co? Pokazde nato seru a vyrazim tam se vsim,co mam..a pak uz jenom vidim vykricnik na mape...
Ale z proher se clovek uci..tak snad priste ;) :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Styl hraní
PříspěvekNapsal: stř 22. zář 2010 13:15:02 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 11:58:46
Příspěvky: 136
Lajtra píše:
Tyvole,ale uz toho mam dost...uz me zacina srat ten styl hrani,ze si souper postavi nekde v riti pulku svoji zakladny a jenom ceka,az vytahnu paty ze zakladny,tak mi tam vbehne...
Ted jsem hral proti tossovi..v zakladne nic,jen proby,tos tam vbehnu a bac..vidim,ze mam v zakladne 10 zealotu...
Ja vim,moje chyba,ale kua sopa.. :x

:lol: :lol: :lol: tak to bylo od srdce, obcas mam taky takovy navaly zoufalstvi, kdyz me nekdo podobnym zpusobem prechcije.
onehda se mi stalo, ze souper toss se zaligroval v bazi, objebal to tema vezkama, takze scouting jen pres scanner.
vidim tam takovou standartni zmet, rikam si toss, to bude nekde plna rit voidrayu, trenuju vikingy a hledam, nenachazim, rikam si prdim na to, poslu tam vikingy pristanu a neco postrilim.
doletim tam, obrana nic extra, jen spousta tech vezek, tak pristanu za mineralama a strilim co to da, blizej se stalkeri, zealoti, tak jeste chvili masim, pak vstanu a letim pryc, stalo me to sice vic jak 2/3 vikingu, ale rikam si, ze to zato stalo, zrusil jsem mu ekonomiku, ted tam poslu pozemni army, co se mi zatim natrenovala a dobiju to, jenze v tu chvili nad bazi, 3 VR a 4 carriery :? . gg :lol:


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 27 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz