StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 14:33:18

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Která rasa je ve Starcraftu I pro Vás nejlepší ?
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 13:35:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 0:19:46
Příspěvky: 22
Tak ona je pravda že zerg to ma opravdu težké v betě neměl terran takové výhody potom prisli patche hlavně pro terrana a bylo to v kyblu :)

Tak i za zerga se da uhrat dobra partie ale jak je dobrej proti hrac tak je to špatny jsem v čera viděl jako Obs kdyz hral Striker vydrtil zerga jako nic ono kdyz se zer porad otravuje tak ho to zpomali a je to sakra spatne

nejvetsi obavy mam u zerga (Baneling + Brood Lord + Ultralisk) kdyz zerg udela zniceho nic 10 ultralisku najednou tak to stoji za to padne mu to vam armada a on hned dalsi 10 nastupuje tak to je GG

Ale ja vetsinou vyhraju za PvZ a za ZvT vyhravám většinou kdyz terran jede tech tak mu to drtim infestorama kdyz jede MMM tak hydry a baneling

_________________
* Per aspera ad astra *
(Přes překážky ke hvězdám)

* Fas est et ab hoste doceri *
(Je jen správné učit se i od nepřítele )


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Která rasa je ve Starcraftu I pro Vás nejlepší ?
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 12:47:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 12:31:27
Příspěvky: 134
podla mna jedine co je na teranoch OP je AI :)
skuste si dat proti sebe compi Z,P vs T ... v akomkolvek rozostaveni vzdy vyhraju terani ... jediny rozdiel je iba ak s tymi teranmi hrate vy ... vtedy sa spravaju jak blby :)

aspon podla mojich skusenosti ked som robil tie achivi ked hrate s AI proti AI v roznych kombinaciach ras

_________________
Obrázek
mtronic Clan page


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Která rasa je ve Starcraftu I pro Vás nejlepší ?
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 12:59:47 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Taky jsem si všiml nevyrovnanosti v AI. I přes to, že máte stále stejné nastavení, tak se chová často rozporuplně. Nejde ale jen o Terrany.

Podle mě záleží dost na mapě.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Která rasa je ve Starcraftu I pro Vás nejlepší ?
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 13:10:05 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
No nejlepsi match proti AI byl 4xzerg vs 4xterran.. na insane.. jsem myslel, ze to nedam nikdy.. moji uplni blbci a enemy chodili krasne pospolu.. a jeste kdyz na insane ma AI vetsi income. Jsem uz uvazoval, ze zahraju ZvZ a TvT, abych mel vsechny rasy ( nechtel jsem hrat zbytecne dalsi zapas, jen 3 .. ale po nekolika vypraskach od AI jsem stejne zahral tak 5-6her :D..

Btw, nemate nejaky tip, cim dat AI na insane pod 5min? Me se proste nevzda a musim znicit vsechny budovy a at delam co delam, nejlepsi cas byl nejak 5:20.. zatim jsem zkousel bunkr, canon, marauder, reaper rush.

Btw2: Na mape asi moc nezalezi.. ja odehral vsechny 3v3 a 4v4 na Megatonu.. Zakladny blizko u sebe, takze jsem tem kostatum mohl rychle pomahat^^ :D a zda se mi, ze ani moc nezalezi na tom, co clovek jede.. jestli mech, bio.. terrani na insane vzdycky pribehnou s chuckama a marinama..pozdejc prihodi ghosty, thory, BC, raveny, vikingy.. skoro vsechny jednotky ve hre..:D

A sranda take byla pri 4v4 ZvZ hrat tak 40-50min, vsechny expy zabrany a na mape 8x 200 army :D.. samozrejme, kdyz nekomu chciplo 100 jednotek, behem 30s je mel zpatky..
prumerne jsem mel 2-3FPS a to jsem to dal vsechno na low.. (mozna proto, ze jsem mel asi 30 brood lordu no.. :D) takze k tem 8x200 jeste prihazovali ty maly svine.. broodlingove se jim nadava?:)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Která rasa je ve Starcraftu I pro Vás nejlepší ?
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 13:35:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Jakákoliv AI jde dát bez problému pomocí 6 pool rushe za Zergy. Jde to i za jiné rasy ale je to pomalejší.

Insane AI jsem dal za 4min 20s ... jakmile mu přerušíš těžbu a utočíš na kasárna, tak se zvdá.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Která rasa je ve Starcraftu I pro Vás nejlepší ?
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 13:56:18 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 12:31:27
Příspěvky: 134
ja si pamatam ze insane AI som dal tiez nejak 5:20 alebo az 5:40 ale ten speed achiv mi to zapisalo stejne :) ... asi v tom bol este bug ;)

_________________
Obrázek
mtronic Clan page


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Která rasa je ve Starcraftu I pro Vás nejlepší ?
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 14:06:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Insane AI sa da dat v klude za 3:30 ;)
Easy navod: ZvZ
Na zaciatku stavat len drony. Ked ich je 10, tak pockat na 200 mineralov. Akonahle mas 200, tak treba postavit spawning pool a 3 drony poslat do zakladne supera. Nestavat nic. Kym tam pridu, bude pool akurat hotovy a na konte by si mal mat 300 mineralov. Presun drony za mineral line a postav tam 3x spine crawler.
Je pravdepodobne ze AI ti na ne zautoci dronami, tak ich treba postavit rozumne: ucpat nimi medzery medzi krystalmi, aby ti na jeden crawler utocila len jedna drona. Sice nejaky dmg dostanes, ale nie dost aby ti ten cpine zrusili skor nez sa dostavi. Znicis mu par dronov, kralovnu a on da GG.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Která rasa je ve Starcraftu I pro Vás nejlepší ?
PříspěvekNapsal: čtv 19. srp 2010 15:21:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 19:07:29
Příspěvky: 159
Diky, to mam z toho, ze zergy vubec nehraju :) jsou na me moc slizci a nechutni :D.. ale dotedka jsem nevedel, ze muzu stavet budovy na cizim creepu ;)

jinak me se ta AI stejne nevzda,. povrazdim vsechny tezice a zacnu utocit na gateway/raxy.. a stejne se nevzda, musim proste znicit posledni budovu :(..

az skonci streamy z IEM tak to vyzkousim za ty zergy


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz