StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 3:55:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Jaké je vaše APM?
PříspěvekNapsal: ned 05. zář 2010 14:04:08 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
o ja koukal na jeden muj zapas a tam jsem mel prumer tak 15 :D a chvilku jsem mel aktualni i 0 :D asi jsem usnul..asi proto jsem ten zapas prohral

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaké je vaše APM?
PříspěvekNapsal: ned 05. zář 2010 14:15:48 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 10:28:26
Příspěvky: 137
Lajtra píše:
asi jsem usnul..asi proto jsem ten zapas prohral


Joker :D ja taky obcas "usnu" kdyz koukam na ally co to zas vymysli za ptakoviny :D ... naposledy jsem cumel kdyz si vzal SCV nalozil je do command centru a odletel s nim do rohu mapy a napsal mi gg xD


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaké je vaše APM?
PříspěvekNapsal: ned 05. zář 2010 14:27:49 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 12:38:31
Příspěvky: 314
Pak nemaj bejt asiati tak dobry v SC:D Sledujte to APM a sry za OT :D http://www.youtube.com/watch?v=BOQ2Iy2dE3k

_________________
Obrázek
Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaké je vaše APM?
PříspěvekNapsal: ned 05. zář 2010 14:30:10 
Offline
 Profil

Registrován: stř 18. srp 2010 10:28:26
Příspěvky: 137
T.iN.T.a píše:
Pak nemaj bejt asiati tak dobry v SC:D Sledujte to APM a sry za OT :D http://www.youtube.com/watch?v=BOQ2Iy2dE3k


tipuju ze by meli ve SC tak kolem 400 :lol:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaké je vaše APM?
PříspěvekNapsal: ned 05. zář 2010 15:43:45 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
v sc2 apm hraje (zatim) jeste mensi roli nez v scbw, v neni problem potkat soupere, ktery vam i s 4x mensim apm dokaze nakopat zadek :D, ale predpokladam, ze podobne jako v bw se casem zacne hrat vic a vic na makro, kde to apm bude vic potreba a lidi s 30apm se prestanou pomalu chytat :)

jinak moje apm je momentalne 100-150, kdysi v scbw jsem mival i kolem 250 v pulhodinovem matchi a i tak obcas nestiham :)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaké je vaše APM?
PříspěvekNapsal: pon 06. zář 2010 11:29:03 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 26. srp 2010 9:20:27
Příspěvky: 307
Už jsem viděl sposutu replayů (svých her kde jsem sledoval soupeře) kde ten dotyčnej prostě na začátku poslal těžit drony, kliknul vyrábět další dronu a potom prostě furt dokola proklikával drony a krystaly .. když se mu postavila první nová, tak kliknul cca 20x na krystal a takhle porkačoval dál .. jednou dronou se jal stavět nějakou budovu (nevim už jakou) a než na ní našetřil tak cca 15 popojel s dronou mezi dvěma místama (pár pixelů od sebe) sem a tam .. nakonec měl průměrné APM kolem 90, já jsem měl asi 40 a celkem v pohodě jsem vyhrál. Rozhodně si nemyslim že APM = Skill .. spíš to vidim něco jako počet střel na branku v hokeji .. také to vůbec nemusí odpovídat výslednému skore. Hlavně když pak vidím ty lidi kteří vyloženě honí APM, tak je to potom statistika dost o ničem, třeba tenhle měl sice APM hodně, ale např. během boje vůbec nebyl schopnej stavět a expandovat, což jsem já s mnohem nižším APM v pohodě stíhal.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaké je vaše APM?
PříspěvekNapsal: pon 06. zář 2010 11:58:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Stealman píše:
Už jsem viděl sposutu replayů (svých her kde jsem sledoval soupeře) kde ten dotyčnej prostě na začátku poslal těžit drony, kliknul vyrábět další dronu a potom prostě furt dokola proklikával drony a krystaly .. když se mu postavila první nová, tak kliknul cca 20x na krystal a takhle porkačoval dál .. jednou dronou se jal stavět nějakou budovu (nevim už jakou) a než na ní našetřil tak cca 15 popojel s dronou mezi dvěma místama (pár pixelů od sebe) sem a tam .. nakonec měl průměrné APM kolem 90, já jsem měl asi 40 a celkem v pohodě jsem vyhrál. Rozhodně si nemyslim že APM = Skill .. spíš to vidim něco jako počet střel na branku v hokeji .. také to vůbec nemusí odpovídat výslednému skore. Hlavně když pak vidím ty lidi kteří vyloženě honí APM, tak je to potom statistika dost o ničem, třeba tenhle měl sice APM hodně, ale např. během boje vůbec nebyl schopnej stavět a expandovat, což jsem já s mnohem nižším APM v pohodě stíhal.


imho to, co tu pises, je dano tim, ze byl zerg, ja za zergy taky stiham jeste min nez za ostatni + za zergy si nemuzes pri boji moc dovolit stavet armadu, zatimco terran posle A-movem armadu + hodi stimpack (nebo toss hodi storm), tak zerg musi nak inteligentne hazet fungusy, posilat rozume banelingy, aby mu nechcipli vsichni na jednom vybuchu, focusovat collosy atd...

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaké je vaše APM?
PříspěvekNapsal: pon 06. zář 2010 12:43:26 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 18. čer 2007 21:15:08
Příspěvky: 381
Otázka: Jaké je Vaše APM?

Odpověď: Naho*** :D

Asi tak... Ikdyž se snažím, tak to moc nejde. Ještě jsem se nedíval na replay, kde bych sledoval svoje APM, ale určitě nebude vyšší jak 40. Neklikám zbytečně navíc, nerozehřívám se, neblbnu... schválně si dneska dám jeden match a kouknu se na replay.

_________________
And thou shall count to three...
Jumbik Bnet acc


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaké je vaše APM?
PříspěvekNapsal: pon 06. zář 2010 16:45:03 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
APM je jako penis..Muzes ho met velike,ale je ti to jedno,kdyz nevis,jak s tim zachazet..
Tak nejak :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Jaké je vaše APM?
PříspěvekNapsal: pon 06. zář 2010 17:31:22 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Průměrně asi 30-50.. jak kdy, když je soupeř lama tak je menší

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 81 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz