StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je ned 28. dub 2024 0:04:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MŮŽE MI NĚKDO VYSVĚTLIT, CO DĚLÁM BLBĚ?
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2011 8:16:37 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
NO vidis Elkare a já už jsem silver ted 8. A ladder me ted haze Goldaky

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: MŮŽE MI NĚKDO VYSVĚTLIT, CO DĚLÁM BLBĚ?
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2011 8:42:29 
Offline
 Profil

Registrován: pon 06. zář 2010 17:17:08
Příspěvky: 320
Dej sem něco kde prohraješ, výhra proti nějakému noobovi nám moc neřekne. Snad jen nečekej na druhou bashee a když k tobě běží skupinka marináků a má 3 OC tak zdrhej pryč.

_________________
Obrázek

Weezing.856


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: MŮŽE MI NĚKDO VYSVĚTLIT, CO DĚLÁM BLBĚ?
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2011 9:20:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 26. zář 2010 9:16:21
Příspěvky: 55
Z vlastnej skusenosti viem ze ak prehram 5-7 zapasou za sebou urcite to bude pokracovat. Prevencia proti frustraci je vypnut SC2 alebo zahrat nejaku custom mapu, tam to az tak nenasere. (tiez som minule tahal seriu 13 prehier v rade :mrgreen: )

_________________
Mám sa výborne, a čo vy?
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: MŮŽE MI NĚKDO VYSVĚTLIT, CO DĚLÁM BLBĚ?
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2011 9:30:01 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Když na lederu prohraju 3 hry za sebou tak okamžitě sc vypínám. Mám hold někdy špatný den a nejde to. Ovšem když to mám někdy opačně tak hraju do zblbnutí dokud neprohraju i 10 her. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: MŮŽE MI NĚKDO VYSVĚTLIT, CO DĚLÁM BLBĚ?
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2011 9:51:48 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. pro 2010 23:27:05
Příspěvky: 162
Jo, tyhle pocity znám... já jsem sice v bronzu neskejsnul nějak dlouho, ale můžu říct, že v nižších ligách je rozhodně větší rozptyl skillu a člověk se setkává s mnohem větším spektrem strategií. Ne nadarmo se říká, že amatér je někdy těžší soupeř, než profesionál, protože od něj nemůžete absolutně čekat, co udělá. A to nemluvím o achievhunterech, lidech v ligách Bronz-Diamond-Diamond-Diamond. V tom je bronz (a z části i stříbro) možná těžší, než vyšší ligy. Tam se ten výkon stabilizuje.
Já měl krizi ve chvíli, kdy se to na fórech hemžilo topicy, jak je Zerg underpowered, jak se Protoss nedá porazit atd... Co bych ti, elkare, doporučil... Když vidím, že mi to nejde, tak to vypnu a nechám to bejt... Ono po delší pauze si člověk od hry odpočine, hlavně psychicky, což v tvém případě je dost potřeba. Když jsem viděl, jakými hláškami jsi začínal zápas, úplně jsem si vzpomněl na mě, když mi Protoss napsal HF a ja okamžitě "Against Protoss? No way man!". U tebe není problém v APM (i když ruku na srdce, chce to omezit double- či tripleclicky), ani ve znalosti mechanik hry (ty máš určitě po 11 letech zažité), ale konkrétně v tebou uvedeném replayi je to psychické rozpoložení. Když nastupuješ do hry nalazen agresí nebo frustrací ze šňůry proher, odrazí se to negativně i na tvém rozhodování, zejména tom impulzivním, kdy na tebe jde push nebo drop. Tím se vracím k mé radě a tj. pauza, odpočinek, relax. Myslím si, že vím o čem mluvím, protože jsem to měl úplně stejně, pak přišlo zkouškový, já k tomu nesedl měsíc a pak, když jsem se vrátil, jsem se na tu hru koukal jak vyměněnej.

_________________
"Let's get down to business"
ID: 235
Obrázek
Navštivte nás: OBSERVER - herní a informační StarCraft II portál


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: MŮŽE MI NĚKDO VYSVĚTLIT, CO DĚLÁM BLBĚ?
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2011 10:00:50 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 10. led 2011 18:30:43
Příspěvky: 111
Mollar píše:
Jo, tyhle pocity znám... já jsem sice v bronzu neskejsnul nějak dlouho, ale můžu říct, že v nižších ligách je rozhodně větší rozptyl skillu a člověk se setkává s mnohem větším spektrem strategií. Ne nadarmo se říká, že amatér je někdy těžší soupeř, než profesionál, protože od něj nemůžete absolutně čekat, co udělá. A to nemluvím o achievhunterech, lidech v ligách Bronz-Diamond-Diamond-Diamond. V tom je bronz (a z části i stříbro) možná těžší, než vyšší ligy. Tam se ten výkon stabilizuje.
Já měl krizi ve chvíli, kdy se to na fórech hemžilo topicy, jak je Zerg underpowered, jak se Protoss nedá porazit atd... Co bych ti, elkare, doporučil... Když vidím, že mi to nejde, tak to vypnu a nechám to bejt... Ono po delší pauze si člověk od hry odpočine, hlavně psychicky, což v tvém případě je dost potřeba. Když jsem viděl, jakými hláškami jsi začínal zápas, úplně jsem si vzpomněl na mě, když mi Protoss napsal HF a ja okamžitě "Against Protoss? No way man!". U tebe není problém v APM (i když ruku na srdce, chce to omezit double- či tripleclicky), ani ve znalosti mechanik hry (ty máš určitě po 11 letech zažité), ale konkrétně v tebou uvedeném replayi je to psychické rozpoložení. Když nastupuješ do hry nalazen agresí nebo frustrací ze šňůry proher, odrazí se to negativně i na tvém rozhodování, zejména tom impulzivním, kdy na tebe jde push nebo drop. Tím se vracím k mé radě a tj. pauza, odpočinek, relax. Myslím si, že vím o čem mluvím, protože jsem to měl úplně stejně, pak přišlo zkouškový, já k tomu nesedl měsíc a pak, když jsem se vrátil, jsem se na tu hru koukal jak vyměněnej.



+1 ... toto sa mi presne stavalo ... ale naucil som si davat pauzu (som dost agresivny ked prehravam :D)....

a Elkar este pre teba ... ja som sa teraz momentalne dostal do Goldu ... takze ty to zvladnes urco :)


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: MŮŽE MI NĚKDO VYSVĚTLIT, CO DĚLÁM BLBĚ?
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2011 14:36:15 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 24. pro 2010 21:09:28
Příspěvky: 200
cg Bloody. Uz umis odrazet 4g?

_________________
Obrázek
Drakan #783


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: MŮŽE MI NĚKDO VYSVĚTLIT, CO DĚLÁM BLBĚ?
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2011 17:32:54 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 10. led 2011 18:30:43
Příspěvky: 111
Drakan píše:
cg Bloody. Uz umis odrazet 4g?


predstav si ze ano ... uz mi to problem nerobi ... len to treba vcas scoutnut


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: MŮŽE MI NĚKDO VYSVĚTLIT, CO DĚLÁM BLBĚ?
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2011 18:10:38 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. pro 2010 23:27:05
Příspěvky: 162
BloodY píše:
predstav si ze ano ... uz mi to problem nerobi ... len to treba vcas scoutnut

a vo tom to je :-)

_________________
"Let's get down to business"
ID: 235
Obrázek
Navštivte nás: OBSERVER - herní a informační StarCraft II portál


Nahoru
 

 Předmět příspěvku: Re: MŮŽE MI NĚKDO VYSVĚTLIT, CO DĚLÁM BLBĚ?
PříspěvekNapsal: ned 10. dub 2011 18:22:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 10. led 2011 18:30:43
Příspěvky: 111
Mollar píše:
BloodY píše:
predstav si ze ano ... uz mi to problem nerobi ... len to treba vcas scoutnut

a vo tom to je :-)


tak stavalo sa mi ze som to aj vcas scoutol a aj tak som dostal :D...


Nahoru
 

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Toto téma je zamknuté. Nemůžete posílat nové příspěvky ani odpovídat na starší.  [ Příspěvků: 24 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz