StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je čtv 28. bře 2024 14:24:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Upgrade Jednotek
PříspěvekNapsal: pon 21. bře 2011 21:56:49 
Offline
 Profil

Registrován: pát 24. zář 2010 18:49:42
Příspěvky: 1020
Já tohle vůbec nikdy se neučil, je to zbytečné. Jako protoss mám jasně dané upgready.
PvP útok, pak armor, PvZ útok pak armor, PvT armor pak útok.
Nějaká přesná čísla vědět nepotřebuji, to musí umět maníci co se pak se všemi dohadujou na imbalanci. :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Upgrade Jednotek
PříspěvekNapsal: úte 22. bře 2011 11:15:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 12. úno 2011 15:11:15
Příspěvky: 56
Já nevěděl kolik to je takže sem to vlastně jako příklad i dával ale šlo mi o systém jestli to je na každou ránu co vystřelím a nebo jakou dostane ta jednotka. Každopádně díky všem. Mám teprve málo zápasu umím perfektně CC3 tohle teprve studuju a nemám z kým zkoušet. V CC3 jsem měl kámoše sice to neuměl nějak valně ale třeba sme trénovali tak že jsme posílali jednotku na jednotku a pak zkoušeli různé upgrady jak sou pak efektivní ale tady zatím nikoho nemám tak se jen ptám.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Upgrade Jednotek
PříspěvekNapsal: úte 22. bře 2011 12:05:06 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
Pralev píše:
Hehe, to teda není jen pocit :D Pamatuju na jedno 2v2, kde soupeř Zerg strašně rychle upgradnul lingy na 3-3 a ještě Adrenal Glands (dalších 20% attack speed), ségra měla neupgradnutý loty (0-0-0) a ti lingové je ukousávali úplně neskutečně rychle, Zealoti si ani neškrtli :)


já měl jednou 0-0 marinaky a proti nim zaeloti s 3-3 shieldy a armory... takže to je 6 dmg - 6 armor :D jen se stimem jsem dával něco ale bylo to lechátní. Neumřel mu ani jeden zaelot a to bylo tak 8vs25

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Upgrade Jednotek
PříspěvekNapsal: úte 22. bře 2011 12:47:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 12:31:27
Příspěvky: 134
elkar píše:
Pralev píše:
Hehe, to teda není jen pocit :D Pamatuju na jedno 2v2, kde soupeř Zerg strašně rychle upgradnul lingy na 3-3 a ještě Adrenal Glands (dalších 20% attack speed), ségra měla neupgradnutý loty (0-0-0) a ti lingové je ukousávali úplně neskutečně rychle, Zealoti si ani neškrtli :)


já měl jednou 0-0 marinaky a proti nim zaeloti s 3-3 shieldy a armory... takže to je 6 dmg - 6 armor :D jen se stimem jsem dával něco ale bylo to lechátní. Neumřel mu ani jeden zaelot a to bylo tak 8vs25


s tym 6 amorom si to troska prepalil nie :) ... on to je 3amor ale aj ked ti pali do shieldov a aj do hitpointov

_________________
Obrázek
mtronic Clan page


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Upgrade Jednotek
PříspěvekNapsal: úte 22. bře 2011 14:12:00 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 09. lis 2010 11:13:56
Příspěvky: 566
Bydliště: Mar Sara
no.21 píše:
elkar píše:
Pralev píše:
Hehe, to teda není jen pocit :D Pamatuju na jedno 2v2, kde soupeř Zerg strašně rychle upgradnul lingy na 3-3 a ještě Adrenal Glands (dalších 20% attack speed), ségra měla neupgradnutý loty (0-0-0) a ti lingové je ukousávali úplně neskutečně rychle, Zealoti si ani neškrtli :)


já měl jednou 0-0 marinaky a proti nim zaeloti s 3-3 shieldy a armory... takže to je 6 dmg - 6 armor :D jen se stimem jsem dával něco ale bylo to lechátní. Neumřel mu ani jeden zaelot a to bylo tak 8vs25


s tym 6 amorom si to troska prepalil nie :) ... on to je 3amor ale aj ked ti pali do shieldov a aj do hitpointov


jo ale celou dobu. zkus to v testu a bude

_________________
offering gosu coaching only 40€/hr
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Upgrade Jednotek
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2011 21:14:39 
Offline
 Profil

Registrován: pát 08. říj 2010 15:42:44
Příspěvky: 97
tak hlavne on kdyz ma lot stity na +3 a armo na +3 tak nema snizenej dmg o 6 ale o +3 a porad

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Upgrade Jednotek
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2011 22:15:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
Quimby píše:
tak hlavne on kdyz ma lot stity na +3 a armo na +3 tak nema snizenej dmg o 6 ale o +3 a porad


nema lot neco sam o sobe i do zakladu ? .

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Upgrade Jednotek
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2011 22:28:43 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
1) Armor a štít se neskládá. Dokud má protosská jednotka štíty, redukuje se dmg pouze o upgrade štítů. Jakmile jsou štíty dole, redukuje se další damage o armor.

2) Alespoň 1 dmg dáš vždy, nikdy to není 0.

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Upgrade Jednotek
PříspěvekNapsal: stř 23. bře 2011 22:51:55 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: čtv 18. bře 2010 17:11:13
Příspěvky: 209
Pralev píše:
1) Armor a štít se neskládá. Dokud má protosská jednotka štíty, redukuje se dmg pouze o upgrade štítů. Jakmile jsou štíty dole, redukuje se další damage o armor.

2) Alespoň 1 dmg dáš vždy, nikdy to není 0.


Me by zajimalo jestli v SC1 to tenkrat byla jedna nebo nula kdyz jsem vytunenyho hyperiona s ted nevim kolik mel ten Jimmuv a kolik ten Dukuv Battlecruiser, ale myslim ze zaklad minimalne 3 armor spis 4 poslal proti neupgradnutej marinakum. Mam pocit ze jich dal sam posobe fakt ranec a skoro mu nic neudelali.
Ty upgrady hrajou nejvetsi roli hlavne pro jednotky kterej je hodne a maji co nejvetsi attack speed. Je fajn mit par thoru s +3/+3 , ale mnohem vetsi dps udela hromada vytunenejch marinaku s trema utokama za sekundu :)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Upgrade Jednotek
PříspěvekNapsal: pon 01. srp 2011 11:57:18 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 28. črc 2011 14:11:49
Příspěvky: 5
saltazar píše:
Já tohle vůbec nikdy se neučil, je to zbytečné. Jako protoss mám jasně dané upgready.
PvP útok, pak armor, PvZ útok pak armor, PvT armor pak útok.
Nějaká přesná čísla vědět nepotřebuji, to musí umět maníci co se pak se všemi dohadujou na imbalanci. :D



je mi jasne ze jako P neupgrejdujes stity proti T, protoze Ti je shodi pomoci EMP....

ale jinak dycky upgrejduju podle toho jake jednotky pouzivam.... je jasne ze nebudu upgrejdovat veci z ARMORY kdyz jedu MM atd... jasne veci pominem...

mohl by do tech upgrejdu vnest svetlo???

proc pri PvP atack a pak az armor??? atd?

a co se kdy vyplati???
nekde sem tu treba cetl.... vylepsit u zergu armor.... ze potom zerglin prezije o jednu ranu z tanku vice(nvm treba to je blbost.. jenom priklad)..... a to je prave to co me zajima....

BTW..... v posledni dobe se mi stava ze souperi stavi 2 upgrejdovaci budovy a zkoumaji oboji najednou..... a to hned v early...... me to ani nenapadlo.... abych pravdu rekl.... raci sem dycky postavil jednotky na pocatecni harrasy......

a ano jsem noob z medi..... a ano mam odehrano jenom neco pres 200 her... ale uplny magor nejsem :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 23 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz