StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 04. kvě 2024 0:05:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Terran build order
PříspěvekNapsal: pát 03. pro 2010 1:42:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
Dneska jsem na ladderu switchnul na terrany a docela se mi dařilo, tak vam tu hodim vsechny dnesni ladder repy, docela silnej je ten opening s dvouma marauderama v TvP a banshee + helion na TvZ taky neni k zahozeni, viz repy, snad to nekomu pomuze :)

http://www.satik.eu/sc2/tladder.zip

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran build order
PříspěvekNapsal: pát 03. pro 2010 11:27:43 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
satik píše:
Dneska jsem na ladderu switchnul na terrany a docela se mi dařilo, tak vam tu hodim vsechny dnesni ladder repy, docela silnej je ten opening s dvouma marauderama v TvP a banshee + helion na TvZ taky neni k zahozeni, viz repy, snad to nekomu pomuze :)

http://www.satik.eu/sc2/tladder.zip

To jsou diamond tosove? WTF? pokud ty tam nalezes s marauderem a on nema sentry tak mas vyhrano... staci mit dva rax jeden marinaky druhy maraudery a gg... tohle hraju, ale uz i v gold hraci celkem casto pouzivaji sentry nebo chronobustuji imortala ktery je moje konecna, pri tomhle pushi :) Jinak pekne hry pokud se za terrana terve ucis ...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran build order
PříspěvekNapsal: pát 03. pro 2010 12:10:14 
Offline
 Profil

Registrován: čtv 19. srp 2010 13:46:49
Příspěvky: 137
Chelios píše:
Nevidíš do báze? changeling? Já když nevidim soupeřovi panáčky tak su dost nervózní :). Já na tier 3 techuju skoro v každý hře ono když máš 3+ exp tak to tier2 jednotkama nestíháš utrácet by jsem musel mí 3 hatchky v bazi =)


Ze zacatku vazne ne :-) A po zkusenosti s jednim skutecne neprijemnym terranem, se proste k informacim dostanu moc pozde. A to je mi pak uplne k nicemu (ty heliony T ma extra rychle, ale jak jsem psal v prispevku, projel jsem si to sam trvanim na speedlingach ;-) On pouze pritlacil ;-))

T3 je fajn, ale nez se k tomu dostanu, tak to trva ;-) Celym prispevkem ale narazim na fast-heliony, a pak s modrym... je to celkem humus ;-) Banshee me zas tak netankuji, daji se celkem snadno counterovat (trva nez se k nim clovek dostane, a jsou tu 2+1cesty k detekci... a queeny v poctu 2+ davaji stejny pocet banshee [s energii na transfuzi]). :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran build order
PříspěvekNapsal: pát 03. pro 2010 13:11:29 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
teqini píše:
satik píše:
Dneska jsem na ladderu switchnul na terrany a docela se mi dařilo, tak vam tu hodim vsechny dnesni ladder repy, docela silnej je ten opening s dvouma marauderama v TvP a banshee + helion na TvZ taky neni k zahozeni, viz repy, snad to nekomu pomuze :)

http://www.satik.eu/sc2/tladder.zip

To jsou diamond tosove? WTF? pokud ty tam nalezes s marauderem a on nema sentry tak mas vyhrano... staci mit dva rax jeden marinaky druhy maraudery a gg... tohle hraju, ale uz i v gold hraci celkem casto pouzivaji sentry nebo chronobustuji imortala ktery je moje konecna, pri tomhle pushi :) Jinak pekne hry pokud se za terrana terve ucis ...


Diamond tossove kolem 1900 bodu, prijde mi to, ze to malokdo z nich takhle brzo ceka, i kdyz je pravda, ze tihle byli nejaci divni - jeden asi zkourenej a jeden asi defaultne jina rasa, protoze byl na zacatku minutu v supply blocku :D (ale zase ten na delta quadrantu to zahral fakt dobre, tam me zachranili jen ti ghostove)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran build order
PříspěvekNapsal: pát 03. pro 2010 13:20:35 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 17:06:08
Příspěvky: 189
satik píše:
teqini píše:
satik píše:
Dneska jsem na ladderu switchnul na terrany a docela se mi dařilo, tak vam tu hodim vsechny dnesni ladder repy, docela silnej je ten opening s dvouma marauderama v TvP a banshee + helion na TvZ taky neni k zahozeni, viz repy, snad to nekomu pomuze :)

http://www.satik.eu/sc2/tladder.zip

To jsou diamond tosove? WTF? pokud ty tam nalezes s marauderem a on nema sentry tak mas vyhrano... staci mit dva rax jeden marinaky druhy maraudery a gg... tohle hraju, ale uz i v gold hraci celkem casto pouzivaji sentry nebo chronobustuji imortala ktery je moje konecna, pri tomhle pushi :) Jinak pekne hry pokud se za terrana terve ucis ...


Diamond tossove kolem 1900 bodu, prijde mi to, ze to malokdo z nich takhle brzo ceka, i kdyz je pravda, ze tihle byli nejaci divni - jeden asi zkourenej a jeden asi defaultne jina rasa, protoze byl na zacatku minutu v supply blocku :D (ale zase ten na delta quadrantu to zahral fakt dobre, tam me zachranili jen ti ghostove)

na Scrap Station proti tossovy hraj 3 rax s nacasovanym stimem pres ty kameny :) je to silene silne nebot je tam siroka rampa :) Zkus to nacasovat tak, ze stim ti nabehne kdyz rozbijes ty druhe kameny ...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran build order
PříspěvekNapsal: pát 03. pro 2010 14:17:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  ICQ  Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 21:09:48
Příspěvky: 749
Bydliště: krkonose
teqini píše:
na Scrap Station proti tossovy hraj 3 rax s nacasovanym stimem pres ty kameny :) je to silene silne nebot je tam siroka rampa :) Zkus to nacasovat tak, ze stim ti nabehne kdyz rozbijes ty druhe kameny ...


tady jsem podelal ten zacatek a pak jsem ho trochu podcenil a mel pozde vikingy :)

_________________
Obrázek Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran build order
PříspěvekNapsal: úte 07. pro 2010 22:10:54 
Offline
 Profil

Registrován: úte 07. pro 2010 8:50:28
Příspěvky: 2
Ahojte, som tu tak trochu novy :)

Ja som momentalne platina (8) a idem:

TvZ: fast factory > reactor > helion > harras -> flame upgrade -> harras 1-2 krat, potom rychlo medivac -> vylodim sa mu v zakladni a na 90% je hra vyhrana. Terran sa dostane na kona, moze sa rozsirovat dokonca rychlejsie ako zerg..Potom uz len idem mass build + sem tam drops a nema sancu...prakticky ked ma raz za uhorsky rok neprekvapi vyborny harras, tak je to vyhrane...

TvP: 2 raxxs na defence + 1-2 banshee bez cloaku + kombinujem s drops. Samozrejme v zakladni 2 bunkre a neustala vyroba vojska na obranu, pretoze utok je velmi ocakavany. Pokial brani zakladnu -> rozsirujem sa, pokial zautoci tak nadalej harrasujem + branim. Sem tam sa stane ze sa hra dostane do netradicnej fazy, kedy presuvam svoje zakladne :)

TvT: 2 rax + factory (tanks + upgrade) na defence + drops.

Zosumariozvane:
Zerg -> pouzijem moj mass build + rychlo sa rozsirim na MMM + Thor build a dobre makro vyhra hru samo
Protoss -> harras taktika pomoze dostat na kona, ale nevyhra hru. - tam som uspesny mozno tak 50%
Terran -> moj order je smerovany na makro hru, ide o vyslovene spomalenie hraca. Samozrejme vzdy scoutujem nepriatela a fast rush alebo banshee cloak(aj mass) nemaju sancu. V spravny cas hodim scout ci ide mass banshee, vyrobim rychlo detectora (zabudol som meno terz :) ) ....

Na zaver asi to najdolezitejsie -> hram vyslovene na makro a stredne/neskorsie fazy hry...Tam sa mam co ucit, bez toho sa dalej ani neposuniem.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz