StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 13:55:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: TvsP, prosim kritiku
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 13:01:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 12:33:32
Příspěvky: 84
Nazdar lidi, jsem zacatecnik v sc2 a mam za sebou 24 zapasu v bronzove lize 10/14 v/p. Hraji za Terrany jelikoz mi prijdou nejklasictejsi rasou vuci ostatnim rts. Prikladam do prilohy muj zapas, ktery jsem sice vyhral, ale s jeho prubehem nejsem vubec spokojen jelikoz celou dobu jsem vlastne jen resil jak se ubranit a myslim si ze jsem vyhral jen diky stesti a tomu ze jsem to nevzdal. Timto bych chtel zkusene hrace poprosit o rozbor co jsem kde delal spatne, upozornuji ze to je celkem dlouhy zapas.


Přílohy:
TvP vycerpavacka.rar [66.77 KiB]
347 krát

_________________
Obrázek
Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvsP, prosim kritiku
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 13:32:51 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
dej jsem replay kde jsi prohral, jedna vyhra a jak ty sam rikas jeste jen se stestim vyhrana v bronzu nikoho neohromi, z prohry se da zjistit mnohem vic nez z vyhry

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvsP, prosim kritiku
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 13:43:03 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 12:33:32
Příspěvky: 84
Yarin píše:
dej jsem replay kde jsi prohral, jedna vyhra a jak ty sam rikas jeste jen se stestim vyhrana v bronzu nikoho neohromi, z prohry se da zjistit mnohem vic nez z vyhry

ok jdu sem hodit to kde jsem prohral, jen jsem myslel ze ta hra byla jinak mozna zajimava, i kdyz pro zkusene hrace to musi byt desna noobarna;D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvsP, prosim kritiku
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 13:59:16 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 12:33:32
Příspěvky: 84
Tak tu jsou me posledni prohry.


Přílohy:
replay.rar [82.38 KiB]
322 krát

_________________
Obrázek
Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvsP, prosim kritiku
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 14:10:24 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 15:36:06
Příspěvky: 44
GoRum píše:
Nazdar lidi, jsem zacatecnik v sc2 a mam za sebou 24 zapasu v bronzove lize 10/14 v/p. Hraji za Terrany jelikoz mi prijdou nejklasictejsi rasou vuci ostatnim rts. Prikladam do prilohy muj zapas, ktery jsem sice vyhral, ale s jeho prubehem nejsem vubec spokojen jelikoz celou dobu jsem vlastne jen resil jak se ubranit a myslim si ze jsem vyhral jen diky stesti a tomu ze jsem to nevzdal. Timto bych chtel zkusene hrace poprosit o rozbor co jsem kde delal spatne, upozornuji ze to je celkem dlouhy zapas.


Ahoj,tak sem se podival na ten tvuj vitezny replay a chyb je tam zatim hodne,ale to je u kazdeho stejne,kdyz zacina...
Prvni vec,ktera ti prodlouzila hru o 30minut---scouting,nescoutujes,vubec,kdyby ten toss postavil ty getawaye o trosku chytrejs,aby si na ne nevidel,tak bys mel asi co delat...Dalsi vec,musis vedet,ze kdyz on jede proxy rush a ty mu ho znicis,tak je natom hodne spatne,kdyby si v tu chvili scoutoval a vzal svou army,bylo by to gg...Ne ty si radsi pockal az vyrobi DT a VR a posle ti snima rozsekat bazi...Pritom on tak 10minut mel 1jednotku a tys mel asi 10marauderu 20marines a par tanku!!!
V dalsi fazi hry si zkousel chytre dropy a dobre sis vcelku poradil i stema DT a VR...Pote si mu klidne kdyz si s tou tvoji banshee videl,ze naprosto nic nema,mohl vklidu zautocit na bazi...Jinak chvalim,ze si to nezvdal a trpelive ho porazil a stavel si hodne ruznych jednotek,coz se nakonec taky ukazalo jako klicove...
Takze zasadni vec,ve ktere se musis zlepsit je scouting,abys mel prehled o tom,co se deje,uvidis,ze se tvoje hra pak o moc zlepsi a nebudes se tolik nervovat,s cim na tebe priste vybafne:)...Drzim palce...
Btw:Snazim se pomoct,ne kritizovat:)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvsP, prosim kritiku
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 16:17:23 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 12:33:32
Příspěvky: 84
MosquitoCZ píše:
Ahoj,tak sem se podival na ten tvuj vitezny replay a chyb je tam zatim hodne,ale to je u kazdeho stejne,kdyz zacina...
Prvni vec,ktera ti prodlouzila hru o 30minut---scouting,nescoutujes,vubec,kdyby ten toss postavil ty getawaye o trosku chytrejs,aby si na ne nevidel,tak bys mel asi co delat...Dalsi vec,musis vedet,ze kdyz on jede proxy rush a ty mu ho znicis,tak je natom hodne spatne,kdyby si v tu chvili scoutoval a vzal svou army,bylo by to gg...Ne ty si radsi pockal az vyrobi DT a VR a posle ti snima rozsekat bazi...Pritom on tak 10minut mel 1jednotku a tys mel asi 10marauderu 20marines a par tanku!!!

Njn to je fakt pote co jsem si shlednul ten replay (delam to u vsech svich her, at vyhraji ci prohraji) jsem si nadaval to totalnich trolu. Ten jeho proxy rush mne tak totalne rozhodil ze po jeho zniceni jsem mnel strach jestli nekde neco neulil a neziskava ekonomickou vyhodu. Ale jaks rekl kdybych scoutnul tak vim na cem jsem. Nevim jestli to bylo z meho zacatku videt, ale chtel jsem jet puvodne cloak Banshee.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvsP, prosim kritiku
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 17:33:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 20:37:13
Příspěvky: 659
GoRum píše:
Yarin píše:
dej jsem replay kde jsi prohral, jedna vyhra a jak ty sam rikas jeste jen se stestim vyhrana v bronzu nikoho neohromi, z prohry se da zjistit mnohem vic nez z vyhry

ok jdu sem hodit to kde jsem prohral, jen jsem myslel ze ta hra byla jinak mozna zajimava, i kdyz pro zkusene hrace to musi byt desna noobarna;D



ne tak do zkusenyho hrace mam jeste dal nez Siera Leone k prosperite :D Ja vim ze vyhrou chce clovek zapusobit, ale obecne se z prohry pozna lip kde clovek chyboval. Nechtel jsem urazit.

_________________
Yarin dont play sports, he plays games of all sorts, plugs in all ports, who wears short shorts.
muj stream v 720p na ->http://www.justin.tv/yar1n<-
archiv epizod Yarin vs Internet na ->http://yarinvsinternet.blogspot.com/<-
Yarin vs Internet Live Po, St, Pá ve 20:00
Yarin vs Ladder Live Út, Čt ve 20:00

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvsP, prosim kritiku
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 17:50:28 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 12:33:32
Příspěvky: 84
Neboj urcite jsi neurazil ;). Tahle vyhra neni o zapusobeni, kdybych chtel zapusobit tak se da najit urcite nejaka jinaci. Kuprikladu uspesne fast Banshee a nasledne gg. Jinak uz tam vysej me posledni prohry tak jsem zvedav na krityku kde jsem to potentockoval. :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvsP, prosim kritiku
PříspěvekNapsal: stř 15. zář 2010 18:17:09 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 08. srp 2010 20:01:18
Příspěvky: 54
GoRum píše:
Tak tu jsou me posledni prohry.


pozeral som tú tvoju hru proti protossovi jak ťa na konci dobyl collosmi a void raymi...takže jak si mu zničil tie pylony si mal celkom výhodu a on išiel tech,takže mal podstatne menšiu armádu,síce si o tom zrejme nevedel mohol si aspoň skúsiť naňho zaútočiť (mal si aj siege tank)...
potom jak si naňho poslal prvýkrát tie neviditelné banshee si mu mohol hned zničiť nexus aj nejaké dalšie veci kedže nemal observera a videl ťa iba kanónmi pri vchode,plus rovnako si mu mohol zničiť aj expu
a v tej poslednej bitke si mal asi 1000 minerálov,ked si mu dal ten scanner a videl si že má VR a collosov si mohol začať stavať vikingov za všetky peniaze (za 1000 by si ich mal zrejme dosť na to aby otočili bitku),colossi na nich neútočia a void raye by celkom dávali ak by si ich nenechal sa nabiť

_________________
protoss/zerg player
En taro Tassadar.

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 9 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz