StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 16:10:57

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2012 6:51:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 27. zář 2010 14:18:09
Příspěvky: 375
Salam píše:
kori píše:
To bylo spis asi na me ;-) Tak co P, jde to, dre to? :-)


Tak to by šlo po delší době sem dostal tose, top platina, inspiroval sem se tebou a jak to dopadlo - imba op terran, fuck of tanks:-))) Tak že tolik k tomu jak může lama ze stříbra poradit lamě ze zlata jak porazit lamu z top platina:-) Jen abych doplnil, tvůj build sem nepoužil, jel jsem siege expa kdayž na mě přišel 4 gate tak sem měl jen 4 mariňáky v bunkru a 2 tanky, po expě sem až posílal dvě invis benčí a pak už jen legranda, schválně to příště zkusím znovu, jinak s těma tanka sem mu nějakej kloudnej damage nedal, ale umožnilo mi to snadno odrazit 4 gate a zabezpečit fast expu, pak už sem ho jen dropoval a z vrtulníčky otravoval, nenechal postavit expu atd. Tan člověk netušil jak na ty tanky vůbec reagovat, no ale jedno vyhrání léto nedělá uvidíme dál:-), každopádně díky za typ.


hmm to byl hodne pozdni 4g ne ? utoky pri 4g je nekdy mezi 5-6 minutou hry co mam zkusenosti tak sem rad ze mam bunkr par marinaku a s odrenyma usima tank se siegem, fakt bych rad videl rep :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2012 8:18:28 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Super. Tak jsem zvedavej, jak se to osvedci priste :-)

Jinak na ty early pushe je IMHO dulezita ta banshee. Pac kdyz mi stoji pred vratama, tak bud mi pomuzou se zealotama kdyz teda zautoci (vestnou se ale lekne, ze nema obse a supajdi dom vyrabet ovika :-) a nebo uz mu leti do baze, takze se bud vrati (a nebo musi warpovat jednotky v bazi) a nebo prijde o vsechny drony :-) 20 killu na jednu banshee je fakt krasnej pohled :-D

Je to skvelej build i na early DTs (hodne oblibeny v goldu, uz asi 4x to na me jeli), pac v bazi ma prd a opet prijde o drony a nebo udela archony, ja si udelam po 2. banshee hned detektora a jdu na nej.

A v mid game mi tanky + mmm staci i na colos, zealot, stalker.

A pokud neutoci a udela expu, tak je to skoro vzdycky gg hned pri prvnim pushi.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2012 9:10:07 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
Swen píše:
Salam píše:
kori píše:
To bylo spis asi na me ;-) Tak co P, jde to, dre to? :-)


Tak to by šlo po delší době sem dostal tose, top platina, inspiroval sem se tebou a jak to dopadlo - imba op terran, fuck of tanks:-))) Tak že tolik k tomu jak může lama ze stříbra poradit lamě ze zlata jak porazit lamu z top platina:-) Jen abych doplnil, tvůj build sem nepoužil, jel jsem siege expa kdayž na mě přišel 4 gate tak sem měl jen 4 mariňáky v bunkru a 2 tanky, po expě sem až posílal dvě invis benčí a pak už jen legranda, schválně to příště zkusím znovu, jinak s těma tanka sem mu nějakej kloudnej damage nedal, ale umožnilo mi to snadno odrazit 4 gate a zabezpečit fast expu, pak už sem ho jen dropoval a z vrtulníčky otravoval, nenechal postavit expu atd. Tan člověk netušil jak na ty tanky vůbec reagovat, no ale jedno vyhrání léto nedělá uvidíme dál:-), každopádně díky za typ.


hmm to byl hodne pozdni 4g ne ? utoky pri 4g je nekdy mezi 5-6 minutou hry co mam zkusenosti tak sem rad ze mam bunkr par marinaku a s odrenyma usima tank se siegem, fakt bych rad videl rep :-)


Tak jo trochu sem kecal, měl sem to co píšeš, 4 mariňáky + bunkr a jeden tank, expu sem měl zatím v bázi, rep když tak pošlu večer, de o to, že on po 1. výstřellu tanku se stáhnul, tak že tak.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: pát 13. led 2012 10:28:19 
Offline
 Profil

Registrován: úte 19. říj 2010 12:32:52
Příspěvky: 364
Bydliště: Hradec
kori píše:
Super. Tak jsem zvedavej, jak se to osvedci priste :-)

Jinak na ty early pushe je IMHO dulezita ta banshee. Pac kdyz mi stoji pred vratama, tak bud mi pomuzou se zealotama kdyz teda zautoci (vestnou se ale lekne, ze nema obse a supajdi dom vyrabet ovika :-) a nebo uz mu leti do baze, takze se bud vrati (a nebo musi warpovat jednotky v bazi) a nebo prijde o vsechny drony :-) 20 killu na jednu banshee je fakt krasnej pohled :-D

Je to skvelej build i na early DTs (hodne oblibeny v goldu, uz asi 4x to na me jeli), pac v bazi ma prd a opet prijde o drony a nebo udela archony, ja si udelam po 2. banshee hned detektora a jdu na nej.

A v mid game mi tanky + mmm staci i na colos, zealot, stalker.

A pokud neutoci a udela expu, tak je to skoro vzdycky gg hned pri prvnim pushi.


Tak já, vzhledem k tý fast expě kterou sem vlastně dělal hned po raxech, jsem to jel spíše defenzivně, ten ekonomickej náskok se hodí a pozdní benchee v počtu 2 a více je pak docela ultimativní, když dávaj proby na jeden výstřel, dřív když jsem jel fast expu, jen s biem tak mi ji prostě rozsekal, ale jak sem psal nebudu dělat uqapený závěry, uvidíme v dalších hrách.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 8:03:47 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Snura pokracuje, TvT a TvP vyhry only, Z prohry only. By me zajimalo, k cemu je mi macro, kdyz diky 8 mutaliskum nemuzu 20 minut vylizt z baze :-( IMBA shit

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 11:08:12 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 22. kvě 2011 16:17:47
Příspěvky: 145
kori píše:
Snura pokracuje, TvT a TvP vyhry only, Z prohry only. By me zajimalo, k cemu je mi macro, kdyz diky 8 mutaliskum nemuzu 20 minut vylizt z baze :-( IMBA shit

Rly 8 mutum? Nemej strach. 1 turreta do kazde tezby 2 do produkcnich budov a muzes jit push doma jsi save. Jestli sedis 20 min doma tak se nediv ze prohravas.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 13:28:22 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
LOL, a co je treba tohle (opet mutas won the game) a ja delam dropy jak debil.

Pomlati veze a nazdar...

Kdyz vynecham macro, ktery mam na hovno (a stejne uz nevim, co mam jet, pac ani 2 base 7 rax push mi nevysel), ja ho otravuju, dropuju jak debil (to poresi par speedling, bane) a mutas mi znicej zakladnu, pac 3 veze jsou malo, 7 vezi je malo, 20 vezi je malo a kdyz nahodou 50 vezi staci, tak posle na planetarku par bane a ja mam po expe (jina hra)

Debilita

http://www.uloz.to/12538754/antiga-ship ... -sc2replay

A dalsi hra, pac mam marinaku jak nasrano, tak tak me prejede roachema. LOL

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 14:26:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
mno, ten první push už sám o sobě byl trest. Bez scoutu obrany tě roztrhal jak správný zerg. Druhý push v 9. minutě je blbý vtip. 8x Marine, 2x Marauder -> na vlas stejné, co jsi měl v první vlně a čekal jsi s tím co? že to tentokrát přežije?
Dropoval jsi...ale bio bez upgradů? Ten první drop zemřel zbytečně. Máš Maraudery a běží na tebe lingové - automaticky do Medivacu a pryč.
Vidíš, že jede Mutalisky. Ty nerozjíždíš Thora, nebo Vikingy. O té naturálce o jednom SCV a Mariňákovi ani nemluvě.

útok 18ti Mutalisky v 16. minutě a ty po zabití workerů v mainu teprve rozjíždíš těžbu na naturálce.

Jsem sice v Bronzu, ale vím, že s low Bio opravdu takhle Zerga nedám. Kord když má o 3 expanze více a jako Terran kašlu na tech. Ten tvůj hellion tam byl také trochu nepochopen...

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 14:35:07 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
Jde mi to, ze veze jsou uplne na hovno, ty delas dropy jak debil a on si vystaci s par mutama.

Uz se Z nehraju, davam quit, nema to smysl a je to ztrata casu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: TvP - strategie, buildy, countre
PříspěvekNapsal: sob 14. led 2012 14:53:40 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 22:32:32
Příspěvky: 264
Bydliště: Praha
to co říkáš je blbost. Přečti si co jsem psal. I když ono po těch leavnutích by ti propad do Bronzu možná dost pomohl.

Věže jsou dobré. Ale když víš, že jede zergský air, musíš do vzduchu také. Pěchota ti vše nevyřeší.
Ty sice dropuješ ve velké míře, ale se špatnou skladbou jednotek. Jeden naložený Medivac je málo. Ber minimálně 2.

Podívej se na ten replay, co jsi postnul. Pokud nedokážeš pochopit chyby, co jsi dělal, pojď do Bronzu a uč se základy. Aby Terran, co má nejlepší variabilitu scoutu nechal takhle rozlézt Zerga, to je do nebe volající.

Postni sem replay proti Tossovi a Terranovi...jsem dost zvědav, jak je, jak říkáš, dáváš....

_________________
Obrázek

nikdo nejsme profík, hrajem tak jak se dá"
Necro#710


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 326 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz