StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 6:45:48

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: pomoc zacatecnikovi : Teran Vs. protos = dostavam na prdel.
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 12:02:08 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 15:32:49
Příspěvky: 9
Pralev píše:
F1 najde každej blbec. Mě by spíš zajímalo, kde na klávesnici je "any key".


to je preci mezernik to vi kazdej vul :D


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pomoc zacatecnikovi : Teran Vs. protos = dostavam na prdel.
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 12:08:40 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
:D Jinak my si z toho děláme srandu, ale já občas v některých hrách, když po mně chtějí, abych pro pokračování stiskl any key, zkouším různé "zapadlé" klávesy (lomítka, čísla na numerické klávesnici, funkční klávesy apod.) a často se mi stává, že to nereaguje a opravdu zabere až ten mezerník :D

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pomoc zacatecnikovi : Teran Vs. protos = dostavam na prdel.
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 8:32:48 
Offline
 Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 13:04:24
Příspěvky: 33
kluci,stale stejny problem,
ten parchant proti kteremu hraju vyrobi 6 tovaren na vojaky, a zacne prcat jednoho zealota za druhym , stalkery do toho a jako bonus nakonci postavi colosusy..

ja valim maraudery,marinu (ty mi usmazi krasne colosusama) do toho banshee (ty mi usmazi stalkerama) a siege tanky (ty mi usmazi stalkerama) a je vymalovane .. vcera 6 her po sobe jsem dostal na prdel, pritom zacatek hry ho okupuju,utocim, reaperama mu zabijim jednotky,micruju docela pekne, vybijim tezice, vypada ze uz lehne,a v tom se vyvali s armadou jak prase,a je po mne.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pomoc zacatecnikovi : Teran Vs. protos = dostavam na prdel.
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 8:39:29 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Stavíš ghousta? Proti P jed nejvíce marine, marauder, medivak a k tomu ghousta. Není to moc těžké na ovládání a pokud jede protose ze začátku hlavně Zealot/stalker jak tady píšeš, mělo by to stačit. Zkus udělat pár mara, pár marine, k tomu 2x ghost a zkus na něj vyrazit. Mě to vtšinou vychází tak, že armáda v tomhle složení se mi dává do pohybu v sedmé minutě. Ghost ma EMP což je dobrá zbraň proti P. Taky nezapomeň na vylepšení pro pěchotu v techlabu. Je to hooodně důležité. Stále stavěj nové jednotky a posílej si je hned ke zbytku army. A snaž se taky co nejdřív dosta na medivaky


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pomoc zacatecnikovi : Teran Vs. protos = dostavam na prdel.
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 8:59:03 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 13:44:29
Příspěvky: 48
Jak necháš protose vyrůst je to těžký... hoď replay ....zatím to odhaduji tak, že tím jak ho otravuješ a okupuješ, tak zbytečně ztrácíš jednotky (přidej medivaky) (vyčerpáváš se) a on tě nakonec přemacruje, jestli vytváříš tlak, tak k nějakému důvodu a to by mělo být zvýšení tvého macra (expanze), nastavení stabilního příjmu minerálů a plynu (pořád stav dělníky) s vytvořením dostečného množství výroben, které by měli rovnoměrně jet naráz a včasného upgrade, těch jednotek , kterých hodláš massovat. U prvního útoku se musíš rozhodnout jestli je zničující, nebo pouze push, který ti umožní rozvoj, cokoli mezi tím je špatně. Špatné rozhodnutí = prohra. Pokud se rozhodneš pro delší hru, tak nezapomeň předpokládat že vidí na tvou army takže raven a turety (i pro DT). Nauč se používat Ghosta a marauderům zpomalovací granáty (jsou za hubičku). Ale opakuji nejlepší je tose zlikvidovat do 12 minut, pak už je to makačka, ale dá se to. (už jsem porazil i army Carierů, DT, Zel, Stal. VR s mateřskou lodí, (bez EMP a bez stimpacku - to píšu pro šťouraly o OP Teran), hodně pomáchají upgrady a micro i výběr bojiště a načasování útoku, popř. odvedení pozornosti, či rozdělení jeho armády.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pomoc zacatecnikovi : Teran Vs. protos = dostavam na prdel.
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 9:29:22 
Offline
 Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 13:04:24
Příspěvky: 33
ghosty nestavim,protoze me nasere jak mi je hned detekuje a nejde okolo neho projit a je hned mrtvy,mavic kdyz hodim atom,on to slysi a utece :)

nejlepsi se mi jevi ze startu okamzite postavit dva reapery,a nicit zealoty + proby.
bohuzel pak vyrobi prvniho stalkera je reaperi jsou death, a pak uz nez postavim buginy , maraudery a marinu,tak uz ma miliardu zealotu a stalkeru.

DO 12 minut se mi nepovedlo uz dlouho,asi si myslim ze vzdy prosvihnu spravnou chvili k utoku :( hodim replay,a doma se na ne podivam taky

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pomoc zacatecnikovi : Teran Vs. protos = dostavam na prdel.
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 10:04:57 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
Pokud proti Tossovi nestavíš Ghosty tak se nediv, že nemůžes vyhrát... Víc ti k tomu neřeknu

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pomoc zacatecnikovi : Teran Vs. protos = dostavam na prdel.
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 10:09:21 
Offline
 Profil

Registrován: stř 01. zář 2010 13:04:24
Příspěvky: 33
dobre,ale ta kurva vidi i neviditelne ghosty, atomovky nejdou pouzit (utece) tak nevim :)

leda to EMP

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pomoc zacatecnikovi : Teran Vs. protos = dostavam na prdel.
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 10:31:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: stř 15. zář 2010 12:33:32
Příspěvky: 84
sgames píše:
dobre,ale ta kurva vidi i neviditelne ghosty, atomovky nejdou pouzit (utece) tak nevim :)

leda to EMP

Ano vidi, pouziva k tomu observera. Proti tossovi musis mit u armady alespon jednoho ravena. Pokud mas zajem tak si s tebou zahraji sam hraji Tosse zatim na urovni bronze. Po zapase si muzem skouknout rep a okomentovat to primo za tepla.
GoRum 149

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: pomoc zacatecnikovi : Teran Vs. protos = dostavam na prdel.
PříspěvekNapsal: úte 12. říj 2010 10:35:10 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
sgames píše:
dobre,ale ta kurva vidi i neviditelne ghosty, atomovky nejdou pouzit (utece) tak nevim :)

leda to EMP


Omg tak ti teda napíšu víc... Neviditelnost u ghostů tě vůbec nezajimá! Ghosty používáš proti Tossovi HLAVNĚ! na EMP, což je ultimátní záležitost a příčina mnoha breku ze strany tossů... vemeš dva ghosty, zamícháš je do svojí armády... příjdeš k jeho armádě hodíš dva EMP na celou jeho army = rázem nemá žádné štíty a žádnou manu u casterů = GG... Terran je díky EMP nejvíc silný proti Tossovi!

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz