StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 13:33:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: taktika
PříspěvekNapsal: stř 01. zář 2010 11:57:01 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 15:22:14
Příspěvky: 30
Merlin píše:
Divize: Je 5 divizí. bronze, silver, gold, platinum a diamant. Když hraješ 1vs1, 2vs2 atd... proti jiným hráčům tak ti to tam píše co máš za divizi.
Číšlo hráče najdeš tak, že najedeš myší na svůj portrét ve hře a tam ti po pár sekundách vyskočí tvoje číslo.
Třeba můj nick je Merlin a číslo hráče 376. Kdyžtak si mě přidej a až budu online, poznáš to a zahrajeme.


Terminologicky presne je to:

je 5 lig (bronze, silver, ...), v kazde lize jsou hraci rozdeleni do divizi, kde kazda divize ma max 100 hracu.

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: taktika
PříspěvekNapsal: stř 01. zář 2010 12:07:38 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: sob 07. srp 2010 21:14:31
Příspěvky: 286
Bydliště: Tábor
tak sme doma :) tak v bronze lize todle opravdu fungovat muže :) ty banshee proste nebudes cekat a tanky so uvprdeli a najednou ti do pechoty zacnou strilet souperovi tanky furt se ti libi kdyz to na tebe nekdo pude? :-D..ja treba ten starport schovam uplne mimo moji zakladnu aby si mi nezjistil ze neaky delam :) ted jedu pryc pak si muzem zahrat :)

_________________
Aklain:stfu... add to ignore list


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: taktika
PříspěvekNapsal: stř 01. zář 2010 12:09:41 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 13:44:29
Příspěvky: 48
Merlin píše:
Divize: Je 5 divizí. bronze, silver, gold, platinum a diamant. Když hraješ 1vs1, 2vs2 atd... proti jiným hráčům tak ti to tam píše co máš za divizi.
Číšlo hráče najdeš tak, že najedeš myší na svůj portrét ve hře a tam ti po pár sekundách vyskočí tvoje číslo.
Třeba můj nick je Merlin a číslo hráče 376. Kdyžtak si mě přidej a až budu online, poznáš to a zahrajeme.

je 5 lig, liga bronzová až diamantová, v každé je desítky (spíš stovky, když si uvědomíme, že se prodalo 1,5 mil her) divizí, ve které je 100 lidí podobných kvalit a pravděpodobně podobného času naskočení do hry (bodování). Divize jsou různě pojmenované nedůležitými názvy (scimitar pepper ap). Multi samozřejmě hrajete se všemi ostatními i z jiných divizí ale často z vaší ligy (pokud je právě dostupný protihráč), jestliže zrovna máte velkou sérii výher nebo proher, pak se počítač pokusí vás otestovat jestli vás špatně nezařadil a hodí vám klidně platinu pak gold a pak silver (mě už to udělal min 2x silvra dám, zlato jen pohaluzi a u platiny často nechápu). Myslím si že je to docela promakaný systém, sám sebe můte porovnat s lidmi podobných kvalit bez hendikepu zpoždění a přitom můžete hrát se všemi podobných kvalit a pokud se vám daří dá vám si něco silnějšího. Výsledek - skoro vždy spokojený hráč s vyrovnaným skóre 50:50 (samozřejmě že to nemohou mít všeci ale medián určitě)

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: taktika
PříspěvekNapsal: stř 01. zář 2010 12:36:47 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
Tady někdo objevil Ameriku ^_^;;

Ne jako no offense, ale rozmysli se až budeš příště rozdávat rozumy z bronzové ligy... prošel sem si to celé od bronzu po platinu a v podstatě nic co funguje v nižší lize se ve vyšší nechytá :)

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: taktika
PříspěvekNapsal: stř 01. zář 2010 13:09:55 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 19:15:21
Příspěvky: 9
Díky kluci za pár zkušeností.
Co závěrem říct. Snad jen to že jsem nemachroval jen sdělil co pomáhá mě - začátečníkovi.
Tak někdy si s vámi opravdu rád zahraju ať vím jak na tom sem :roll:


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: taktika
PříspěvekNapsal: stř 01. zář 2010 13:35:22 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: úte 11. kvě 2010 17:32:48
Příspěvky: 97
Bydliště: Křeslo
MaHi píše:
Tady někdo objevil Ameriku ^_^;;

Ne jako no offense, ale rozmysli se až budeš příště rozdávat rozumy z bronzové ligy... prošel sem si to celé od bronzu po platinu a v podstatě nic co funguje v nižší lize se ve vyšší nechytá :)


Zdálo se mi to, nebo to fakt tak moc překypovalo arogancí..? Proč by lidi z nižších lig taky nemohli něco říct? Protože jsou v nízké lize, aha..

Mimochodem to není pravda - když jsem koukal na MLG turnaj, tak tam chlápek (už nevím kdo) dostal Banshee rushem soupeře docela hned, pak, pro mě nepochopitelně, to zkoušel v dalších matchích, kde už byl protivník připraven, ale pointa je, že banshee rush používá můj otec, který nedávno povýšil na silver..
Edit: hm, tys asi myslel tu Bolkovu taktiku.. no to je fuk..

_________________
mail: samael@magick.cz
V komentářích k novinkám používám nick Sam


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: taktika
PříspěvekNapsal: stř 01. zář 2010 13:51:42 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
MaHi píše:
Tady někdo objevil Ameriku ^_^;;

Ne jako no offense, ale rozmysli se až budeš příště rozdávat rozumy z bronzové ligy... prošel sem si to celé od bronzu po platinu a v podstatě nic co funguje v nižší lize se ve vyšší nechytá :)


Co funguje v platine, nemusi fungovat v bronze a naopak. Kazda liga ma uplne jinej styl hrani...

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: taktika
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 10:42:11 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: ned 29. srp 2010 20:36:09
Příspěvky: 456
Bydliště: Opava
Jestli to vyznělo arogantně tak se omlouvám... spíš to mělo být takové přátelské popíchnutí, přecejen hodnota toho původního příspěvku byla nulová... ^_^;;
Jinak souhlas, že v každé lize ( a taky na každém serveru ) se hraje úplně jinak... Stačí kouknout na nějáké repy z Asie, kde si borci rozjíždí IHNED fast expy a to každý za každou rasu a v podstatě neřeší nějáké rushe atd... Kolikrát už jsem třeba viděl jet zerga ( můj oblíbenec FruitSeller aka Cool ) 14 hatch 14 pool 20 hatch ... tohle by neprošlo v Evropě ani v Bronzu pže by to každý potrestal brutálním massem tier 1 jednotek a gg :D :D zkrátka jiný kraj jiný mrav

_________________
http://eu.battle.net/sc2/en/profile/1237219/1/MaHi/
http://us.battle.net/sc2/en/profile/2976685/1/DarkHorse/

** UČÍME SE HRÁT ZERGY **
kapitola třetí - poznej nepřítele! ZvT
kapitola čtvrtá - ZvP
kapitola pátá - ZvZ


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: taktika
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 11:15:15 
Offline
 Profil

Registrován: pát 06. srp 2010 11:18:47
Příspěvky: 42
Ronin ve stříbrné tě nikdo válcovat nebude to se neboj :)) i v diamantu je plno lam (třeba já :D )..a když jsou lamy v diamantu tak nevidím rozdíl mezi bronzem a stříbrem. Jestli vyhráváš v bronzu a hodí tě to do stříbra budeš vyhrávat i tam.

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: taktika
PříspěvekNapsal: čtv 02. zář 2010 15:11:06 
Offline
 Profil

Registrován: pát 20. srp 2010 13:44:29
Příspěvky: 48
Nabuch píše:
Ronin ve stříbrné tě nikdo válcovat nebude to se neboj :)) i v diamantu je plno lam (třeba já :D )..a když jsou lamy v diamantu tak nevidím rozdíl mezi bronzem a stříbrem. Jestli vyhráváš v bronzu a hodí tě to do stříbra budeš vyhrávat i tam.

Dík za povzbuzení ...

_________________
Obrázek
get your own starcraft 2 signature at sc2sig.com


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 20 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz