StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 11. kvě 2024 16:54:29

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 19:04:36 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 18:51:42
Příspěvky: 1
Mohl by mi prosím někdo poradit jak jít s Terranem na Zerga. Pokaždé na mě ve 3.min pošle 6 zerglingů zanima další a ke konci hry to je strašný množství mutalisků a já nestihnu udělat vikingy. vždy mu tak polovina zůstane.


Naposledy upravil Katr dne úte 07. zář 2010 8:42:55, celkově upraveno 1

Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 19:26:56 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pát 25. čer 2010 14:26:30
Příspěvky: 114
HA! BINGO! Terran nadává a zakazuje Zergy! Dobrý joke :lol:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 19:43:52 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: pon 05. dub 2010 16:52:07
Příspěvky: 63
Jednoduchy ne? zabarikadujes se a 1 marinaka za b arikadu a je to... tu barikadu nemusis stavet celou staci udelat depo + rax a zbytek staci dys mas jen rozestaveny.. a mutalisky tak na to udelas turrety a mas to vyreseny taky xD ja teda hraju zerga ale spis bych zakazal terrany :D nebo aspon ty medivaky :twisted:

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 20:51:23 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
take mam problem hrat proti zergovi .... ostatni porazim TvT TvP ... ale jakmile jedu TvZ, jsem v háji :) Nad touhle rasou mam snad jen jednu vyhru ... a to diky tomu, ze tenclovek byl totalni lama :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: úte 17. srp 2010 21:41:14 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
prosím nevtipkujte ludia... :D
Terran sa neda rushnut...ak zablokujete cestu tak gg....je po rushy. :D
ale taky protoss ten by ešte ako tak mohol pisať že ho to štve...ale terran...:D

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 5:48:16 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Když vidím zerga, začnu ve velkým stavět mariňáky. Když jich mám +-15(tou dobou zrovna dodělám výzkum štítu +10hp, posílám je proti zergovi. Pokud jede hned na expanzi a snaží se udělat mutalisky, vetšinou je v prdeli, ale pokud jede banelingy. Jsem v prdeli já. Proti rushi to zvládám v pohodě, ale problémy mám s mutaliskama. Když jich má 10+, tak jedna věžka nemá šanci a stavět všude věžky je taky na dvě věci. Thor je proto nim dobrý, ale hrozně pomalý. Proti taktice hit and runn je nepoužitelný. Ze začátku jsem celkem dobří helioni s upgradem. Taktika MMM je taky dobrá. Ještě bych byl rád, kdyby mi někdo poradil, jak proti banelingům. Banshe jsou dobré, ale ve vetším počtu což bývá trochu problém.


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 6:49:59 
Offline
 Profil

Registrován: sob 31. črc 2010 9:40:37
Příspěvky: 117
Kdyz jsem jednou oznacil Proty za svine,tak musim Zergy oznacit za tuplovane svine..
Od zacatku jedu marinu a co nejdriv i tanky.Prni rush jeste odrazim,ale ten druhy,kde ma Roache,uz mi dela problem.Ta svine si ke me udela tunel a jede si.Ale nejvic me sere,ze si zaleze pod zem a v klidu se prohrabe kam se mu zachce.Nevim,jestli jsem narazil na zrovna nejakeho "lepcejsiho" hrace,ale tady jsem opravdu nestihal..

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 7:08:30 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
Tunel ? To akože Nydus ? lol
Ked ja idem mutalisky tak hned jak to zbada typek tak stava xxx vezi. Nieje to odveci... :)
MMM taktiku nenavidim...este som nespravil dobru hru na to...(proti tomu)

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 7:42:46 
Offline
 Profil

Registrován: pon 09. srp 2010 21:08:24
Příspěvky: 4
Merlin píše:
Když vidím zerga, začnu ve velkým stavět mariňáky. Když jich mám +-15(tou dobou zrovna dodělám výzkum štítu +10hp, posílám je proti zergovi. Pokud jede hned na expanzi a snaží se udělat mutalisky, vetšinou je v prdeli, ale pokud jede banelingy. Jsem v prdeli já. Proti rushi to zvládám v pohodě, ale problémy mám s mutaliskama. Když jich má 10+, tak jedna věžka nemá šanci a stavět všude věžky je taky na dvě věci. Thor je proto nim dobrý, ale hrozně pomalý. Proti taktice hit and runn je nepoužitelný. Ze začátku jsem celkem dobří helioni s upgradem. Taktika MMM je taky dobrá. Ještě bych byl rád, kdyby mi někdo poradil, jak proti banelingům. Banshe jsou dobré, ale ve vetším počtu což bývá trochu problém.


ono čistě pechotu proti zergum nevim nevim ... ja k te pechote pridam vetsinou nejakej tank (ten kdyz se rozlozi tak ty baelingy celkem kosi) a thorra (vyborna obrana proti mutaliskum a kdyz je vepredu tak baelingy vybuchnou o nej a ne o pechotu)

Ono taky jako terran mam asi nejvetsi problemy se zergy :D ono hlavne je potreba mit tak nejak armadu kde budete mit od vseho trocha protoze kdyz budete mit jen mas jednoho tak zergovi staci postavit jednu budovu a pak si z kazdeho hatchery namasuje armadu. Takze kdyz jdu push tak zaklad dost marine, par thoruu, nejakej helion a par tanku. Je potreba ale dat pozor aby jsme nemeli mix par jednotek a zerg vas nerozjel nejakym massem roachu nebo tak neco.

Ale toto je jen muj skromny nazor na to.... este je fajn dostat zerga od zacatku troska podtlak (hlavne kdyz jede fast expo nebo se pokusit taky co nejdriv expandovat)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: Terran vs Zerg
PříspěvekNapsal: stř 18. srp 2010 8:15:25 
Offline
Uživatelský avatar
 ICQ  Profil

Registrován: čtv 29. črc 2010 14:37:25
Příspěvky: 194
Bydliště: Kladno
Budzogan píše:
prosím nevtipkujte ludia... :D
Terran sa neda rushnut...ak zablokujete cestu tak gg....je po rushy. :D
ale taky protoss ten by ešte ako tak mohol pisať že ho to štve...ale terran...:D



no kazdej neni skiler jako ty .... ja proste proti zergum hrat neumim.

Kdyz si stihnu zavrit vchod, tak jsem stejne v pici. pac uz ne vylezu a dojedu na zdroje ....

pro mě je to prokleta rasa.

tak jsem za zerga zacal vcera trenovat ... aych si udelal predstavu jak funguje :D

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 222 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz