StarCraftCZ.com


Fórum o pokračování slavné RTS.
Právě je sob 27. dub 2024 17:22:15

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina





Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 15:01:19 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: úte 03. srp 2010 9:49:14
Příspěvky: 89
Timpa píše:
Lidi vzpamatujte se není to sice uplně vybalancované ale uplná katastrofa to není ....... Zerg poráží terrana jako nic myslím Idra a Dimaga
Ted jsem viděl match a tam přesně dělal to co bylo napsané nahoře MMM + Viking a ghost a dostal od protose nehorazne na prdel a to měl větší vyrobny všechno

je to hlavně o hráči :D



Nespominaj tu Zerga pls. Idra a Dimaga hraju iny level na turnajoch. Ak by to prekotili na Terrana tak všetci môžu quitnuť turnaj. :D

_________________
Zerg
Obrázek
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 16:05:51 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Přesně tak. Viděl jsem vide kde dostal idrA na prdel o protose jen díky tomu, že toss mě stalkery s blinken. Dvě armády proti sobě, idra měl trochu silnější, ale co udělal tos... Bojovali, jakmile mu chvípal stalker, blink dozadu, další, blink, blink... a takhle to vyhrál. Neztratil skoro žádného stalkera a idra byl dead.... a ti jeho stalkeři? Všichni max 10Hp, ale full štíty. Fuuuuuj


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 17:44:48 
Offline
 Profil

Registrován: úte 27. dub 2010 7:04:40
Příspěvky: 1097
To je ovšem video snad ještě z bety, ne? Pokud si pamatuju dobře :)

Každopádně je funny, jak všichni neustále vytahují Idru jako super Zerga, který si vše vodí a s Terrany nemá problém... Podle mě jednak on zrovna není moc dobrý hráč (ok, má super APM, mikro, nahráno jak kráva, povodil by si mě s jednou rukou za zády, nicméně to z něj nedělá dobrého hráče.. je předvídatelný, neadaptivní) a jednak zrovna on brečí na Terrany víc než my všichni tady dohromady :D

_________________
Obrázek

Vlastní blog o SC2 - http://pralev-sc2.blog.cz/


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 18:48:33 
Offline
Uživatelský avatar
 Profil

Registrován: ned 11. dub 2010 23:23:34
Příspěvky: 110
IdrA hra korean style. Europania sa vacsinou snazia hrat ako TLO, teda vymysliet nieco netradicne, zaskocit supera a vyhodit ho zo svojho buildu. Korejci naopak drilluju build ordere na microsekundy, kym nie je 100 percentny. Kedze IdrA trenuje v korei, tak trenuje tymto sposobom. On sam v nejakom rozhovore hovoril, ze sa snazi hrat co najvacsi mozny pocet hier, aby sa stretol so vsetkymi moznymi buildami a vedel, co ma v tom ktorom pripade presne robit.
Tym padom aj trochu vidiet stabilitu vo vysledkoch. EU/USA hraci maju menej stabilne vysledky ako IdrA, ktory sa takmer na kazdom turnaji umiestnuje v prvej trojke.
Nevravim, ze jeden sposob je lepsi ako druhy a nikoho sa nezastavam :p, len konstatujem, co si myslim z toho, co som pocul a odsledoval.

_________________
Bnet profile link

Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: stř 25. srp 2010 22:35:53 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
Jo no Typický asiati kreativita nulová všechno dřou nesmyslně aby se to naučili teď nemyslím SC2 ale celkově jejich mentalita viz Japonci .... Kdo se trochu zabývá o ekonomiku a učil se něco o Japonským managementu tak to je katastrofa bez kreativity :)

Mě se děsně líbí jak hraje TLO to je pro mě super hráč ......co on dokáže udělat jsem mě si hlavně získal když hral za zergy v Betě situace co bych řekl že je GG tak on to dokázal kreativně obrátit a potom za terrany ty jeho hry luxus :)

jak jsi mluvil o těch způsobech tak to co dělá Idra neuznávám jako je dobrej to jo ale neni v tom logika jenom dril jak mu z jeho skládačky nezapadne jedna věc protože terran nebo někdo vymysli něco na co s čím nepočítal tak nepiše ani GG a leftne

taky TLO pěkně vyklepal toho korejce :) v přímém přenosu :)


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: čtv 26. srp 2010 6:59:55 
Offline
 Profil

Registrován: úte 17. srp 2010 7:01:54
Příspěvky: 98
Timpa - Hoď tady ten link kde je ten match


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: čtv 26. srp 2010 8:04:01 
Offline
 Profil

Registrován: úte 24. srp 2010 20:43:06
Příspěvky: 95
To bylo přímí přenos na Gosugamers ja nevím kde je ten match


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: čtv 26. srp 2010 9:09:58 
Offline
Uživatelský avatar
 Zobrazit autorovy stránky  Profil

Registrován: úte 27. črc 2010 10:52:05
Příspěvky: 821
Vcera som s kamaratom testoval PvT.

Prva hra
On ciste MMM, ja som robil co som vedel (zealoti, stalkri, par sentry, immortals, colosus, a nejake voidy). Jeho utoky som odrazal na rampe (force field).
Vysledok? Expandy mi rusil, on expandoval v klude. Moje utoky na jeho expand koncili znicenim mojej armady. Nakoniec pretlacil utok az do mojje zalkadne a vyhral.
Ziadna specialna hra, akurat nic nepokazil.

Druhy pokus
Z mojej strany len par zealotov a fast tech na VR. On to zistil scanovanim, ale podcenil to (nezacal hned stavat vikingov). Ja som mu zrusil rafinerky a ostal bez plynu. Bola to len testovacia hra takze sme nesli az do uplneho znicenia, ale keby som hral poriadne tka je to jasna vyhra. Znicil mi kvantum voidov, lebo som skusal ci par voidov dokaze zrusit vezicku ktora je obklopena opravujucimi SCV... nedokaze :)

Cize vysledok... ak sa vam podari oklamat terrana aby nezistil ze idete na void a nejako zablokovat rampu aby vas neznicil, tak VR je cesta. Prvy utok musi ist na zrusenie rafineriek nech nema plyn. Potom mu ostavaju len stimpack marinaci, ktory su sice problem, ale kedze vy lietate a oni nie, tak ho mozete utokmi pekne srat. Navyse, popri maseni VR (z 2 stargatov) mate dost mineralov nato aby ste kotili aj zealotov, cize marinaci nebudu problem.

Uz len dufat ze terran nezisti ze idete na VR a nech asi znicit plyn.

_________________
Proud member of the clan Inaequalis [INAE]
* SC2: GoodWill#320
* D3: GoodWill#2306
* LoL: GoodWill SK


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: čtv 26. srp 2010 11:25:32 
Offline
 Profil

Registrován: pon 26. dub 2010 18:59:22
Příspěvky: 323
GoodWill píše:
Vcera som s kamaratom testoval PvT.

Cize vysledok... ak sa vam podari oklamat terrana aby nezistil ze idete na void a nejako zablokovat rampu aby vas neznicil, tak VR je cesta. Prvy utok musi ist na zrusenie rafineriek nech nema plyn. Potom mu ostavaju len stimpack marinaci, ktory su sice problem, ale kedze vy lietate a oni nie, tak ho mozete utokmi pekne srat. Navyse, popri maseni VR (z 2 stargatov) mate dost mineralov nato aby ste kotili aj zealotov, cize marinaci nebudu problem.


A to je presne ta hra, na kterou bych rad znal counter :-) A opravujici vezicku mi tedy stado nabitych VR znici jak nic :-)

_________________
Obrázek


Nahoru
Odpovědět s citací  

 Předmět příspěvku: Re: jak s terranem na protosse
PříspěvekNapsal: čtv 26. srp 2010 11:43:38 
Offline
 Profil

Registrován: ned 15. srp 2010 0:29:31
Příspěvky: 4
Solidneho terana pomocou VR neporazite.
VR stoji 250M a 150G co je teda sakra vela na to aby s tym niekto riskoval utocit osamote. Zopar vikingov s microm a voidy sa mozu strcit.


Nahoru
Odpovědět s citací  

Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 174 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina



Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přejít na:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group  
Design By Poker Bandits     
Updated By phpBBservice.nl  
Český překlad – phpBB.cz